Expedia aktsepteerib bitcoini, hinnad langevad, sest FBI teatab bitcoini müügist | Estonian.lamareschale.org

Expedia aktsepteerib bitcoini, hinnad langevad, sest FBI teatab bitcoini müügist

Expedia aktsepteerib bitcoini, hinnad langevad, sest FBI teatab bitcoini müügist

Expedia, üks maailma suurim online saite, on nüüd vastu Bitcoin. Veebisait logid miljardeid dollareid väärt tellimustele aastas, nii et potentsiaal on tohutu. Praegu Expedia aktsepteerivad ainult Bitcoin tellimustele hotelle samas kui ettevõte testib maksesüsteemi. Ettevõte väidab, et liikuda suunas Bitcoin maksed on kulu ettevõttele kõrval midagi ja võttis ainult paar kuud, et täita. Arvestades seda positiivset kogemust, teiste ettevõtete võib peagi tekkida kiusatus registreerida. Bitcoin tasumise töötleja Coinbase saab käitlemise makse protsessi Expedia.Expedition soovib võtta Bitcoini Himaalaja tippuEriline ekspeditsiooni, mis on suunatud toetust Bitcoin kogukonna tõstab teadlikkust cryptocurrency poolt "võttes" Bitcoin Himaalaja. Kuid see ei ole teie tüüpiline ronimine missiooni: see on esimene libisemine ekspeditsiooni kunagi lennata üle kõrgeimad mäed maailmas.

Sebastian Kawa on mees taga projekti. Ta on maailma tuntud purilennuki piloot, mitu arvestust ja ka Olympic madrus. Kuna professionaalne purilennuki piloot, Kawa võitis maailmameister pealkiri üheksa korda, kuid nüüd ta tahab teha midagi, et keegi on kunagi varem teinud: liuglemine üle Himaalaja. Ekspeditsioon peaks juhtuma novembris.

Ja toetada Everest Purilend projekti Poola Bitcoin foorum korraldab krüpto-raha kogumine. Vastavalt veebilehel BitcoinNet, Sebastian Kawa reageerima entusiasmi hea uudis ja ametlikult aktsepteerima Bitcoins annetatud suunas projekti.

Ta kirjutas selle sõnumi Facebook: "sa pead olema erinevad, peab teil olema natuke mässaja sees, sa pead uskuma, et läheb ära sõiduteid on viis edukalt lennata purilennukiga. Ilmselt Bitcoin inimesed leiavad ahvatlev. Meil on hea meel, et saada oma toetust. The 'Bitcoin vastuvõtt siin "märk ripub meie ukse täna".

Kui te armastav idee nägi Bitcoin lennata kõrge, võite saata oma panuse sellele aadressile: 181qBDLagJWDfvfz7v7f3c7vgw4vk8areK.


Endine Bitcoini vahetus Mt. Goxi failid likvideerimiseks pankroti asemelRaskustes Jaapani Bitcoin vahetada Mt. GOX teatas, et ta nüüd esitamise eest liquidationinstead püüab taastada ettevõtte all pankroti kaitset.

Vahetamist vabastatakse avalduse sel kolmapäeval (16) selgitab otsuse: "Tokyo ringkonnakohtus tunnustatud, et see oleks raske ettevõttel teostada tsiviil- saneerimismenetlus ning jättis taotluse algust tsiviil- saneerimismenetlus, ja samal ajal avaldas et ajutise valitsuse ", Mt. GOX kuulutatud.

Advokaat vandeadvokaat Nobuaki Kobayashi on nimetanud ajutise administratorand saab asendada ettevõtte tegevjuht, Mark Karpeles. Advokaat manustab äriühingu vara järelevalve all Tokyo ringkonnakohtus.

"Püüan õiglaselt ja võrdselt hallata ettevõtte vara, nii siseriiklikult kui rahvusvaheliselt, üritades kasutada teatud välismaiste menetlused, sealhulgas grupp 15 esitamise Ameerika Ühendriigid", Kobayashi ütles.

Kuigi võimalus Mt. GOX ostetakse ei ole täielikult välja tabeli, läheb pankrotti kaitse likvideerimist selles etapis tähendab, et võlausaldajate taastub vähem oma investeeringuid esialgu vastavalt Wall Street Journal.

Vahepeal Mark Karpeles keeldub ikka veel jalg Ameerika pinnal. Mt. GOX advokaadid ütles USA föderaalse kohtunik, et hr Karpeles ei kohtusaali sel neljapäeval (17), et vastata küsimustele ettevõtte US pankroti puhul.


Neli peret osaleb Uncoinventional reisil üle USA, kasutades ainult BitcoinPaar nädalat veetis reisides kogu Ameerika Ühendriigid, kasutades ainult Bitcoin maksma iga kulu: see oli, kuidas Catherine Bleish ja John Bush veetis viimase seitsme päeva jooksul, millega kaasneb nende kaks last. Paar, nii tuntud Bitcoin aktivistide, võttis oma pere neli kohta "Uncoinventional" Living Tour San Marcos, Texas, Washingtonis, et osaleda konverentsil Bitcoin sisse Päevaleht.

Perekond järgmine sihtkoht on New York City. Siin nad jäävad Holiday Inn Brooklyn on keskus Bitcoin Pilot Program.

"See on esimene kord lastega perele midagi teinud tihedat sellele. Mis algas kui väike juuksed brained idee on puhutud üles midagi tõeliselt põnev meie pere ja Bitcoin kogukonnas. Me oleme põnevil, et näidata praktiline pool digitaalse valuuta ja julgustada teisi kasutada Bitcoinin nende igapäevaelu, "ütles Catherine Bleish, tsiteerib Bitcoin Magazine.

Seni pere on kasutanud erinevaid Bitcoin sobiv teenuste eest maksma expenseslike gaasi, majutus või toitu. Gyft, üks suurimaid Bitcoin kinkekaart pakkujad, on üks "tööriistad" kasutatakse sagedamini. Bleish ja Bush on kasutanud teenust osta kinkekaarte erinevaid kauplustes ja restoranides, näiteks. Expedia, mis viimasel ajal hakanud nõustudes Bitcoin on kasutatud broneerida hotellituba teel.

Pärast NYC, pere jätkab oma teekonda suunas New Hampshire, kus nad käivad Porcfest, üks suurimaid sündmusi toimus huvitatutele vabaduse liikumine.

Seotud uudised


Post ICO

Coinapult kompromissi ajakava

Post ICO

Hiina reguleerivad asutused annavad Taiwanile adresseeritud anti-Bitcoini avalduse

Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Pärast neljakümne BTC kinkekaartide müümist teavitab Bit4coin uudiseid 2014. aasta kohta

Post ICO

Taani Bitcoini platvorm BIPS häkkinud: 1,295 BTC varastatud

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Briti võimud ütlevad, et rahapesu eeskirju ei kohaldata Bitcoini vahetuste suhtes

Post ICO

EGifter iOS-is Lubab Bitcoin Checkout rakenduses uuesti

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

CoinSummit San Francisco kuulutab välja Bitcoiniga seotud spetsialistide programmi

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust