Miks eksperdid ja ettevõtted toetavad Ühendkuningriigi otsust Bitcoini reguleerimiseks | Estonian.lamareschale.org

Miks eksperdid ja ettevõtted toetavad Ühendkuningriigi otsust Bitcoini reguleerimiseks

Miks eksperdid ja ettevõtted toetavad Ühendkuningriigi otsust Bitcoini reguleerimiseks

Pärast UK Treasury teadaannet, et riigil on kavas reguleerida digitaalse valuuta, erinevate organisatsioonide ühendatud cryptocurrency teinud nende arvamusi avalik. Ja üldiselt reaktsioon on üsna positiivne.

Briti rahandusministeerium välja uue aruande, mis sisaldab mitmeid uusi seadusandlikke algatusi. Dokument esitati koos rahandusminister aastaeelarve traditsioonilise kõne kolmapäeval (18.).

"Valitsus leiab, et digitaalse valuutade esindavad huvitav areng maksete tehnoloogia (...), potentsiaalsed eelised on selgem sellistel eesmärkidel nagu mikro-maksete ja piiriüleste tehingute" öeldakse raportis, mis kinnitab, et Briti ametivõimud mõistma kasu Bitcoin tehnoloogia.

Kõige olulisem algatus esitatakse Ühendkuningriigi riigikassa hõlmab kohaldamise rahapesu- määrused cryptocurrency vahetust.

uudised oli avasüli rühmad nagu UK digitaalse Valuuta Assotsiatsiooni (UKDCA), Briti tugirühmas digitaalse valuuta ja blockchain tehnoloogiaid. "Andes õigusliku selguse ja legitiimsuse digitaalse valuutades ja nendega seotud ettevõtted, mis käivad just rahapesu- nõuetele, UK on määratud olema hästi ära kasutada neid tehnoloogiaid ja jääb esirinnas FINTECH innovatsiooni," ühing ütles pressikonverentsil vabastamist.

Uus Bitcoin pakett töötati välja UKDCA enda soovitusi riigikassasse seoses rahapesu- määruste ja "standardite väljatöötamist selles valdkonnas British Standards Institution (BSI)". Rühma kinnitas ta hoiab koostööd BSI haldamise kohta selles protsessis, partnerlus, mis on julgustanud valitsust.

Tom Robinson, üks UKDCA juhatuse liige, ütles, et "teadet on oluline, et see toob Bitcoin ja muud blockchain tehnoloogiate lähemale mainstream vastuvõtmise".

UKDCA on hea meel, et tema soovitused on vastu võetud ja seda protsessi juhtivad koos BSI arendada tööstusharu standarditele.

Kaasamine UK pro-Bitcoin rühma ametlikku küsimustes ei ole uus. Tagasi märts 2014 UKDCA liikmed aitasid veenda HMRC (Her Majesty tolliameti) muutma oma juhised maksustamise digitaalse valuutades.

Bitcoin ettevõtted rahul teadaanne

UK põhinev digitaalne vara pakkuv ettevõte Elliptiline (üks asutajaliikmetest UKDCA) kommenteeris ka riigikassa uusi meetmeid.

"Riigikassa Response esindab väga julgustav edusamme mitmes olulises valdkonnas: rahupesuvastane, tarbijakaitse ja tehnilise standardimise," ütles COO ja asutaja elliptiline, Nathan Jessop.

Prioritiseerimine AML toob kauaoodatud õiguspärasust ja selgust tööstuse ja loodetavasti pangad tegeleda rohkem digitaalse valuuta ettevõtetele. Lisaks lubab tööstusel arendada oma tarbijakaitse ja tehniliste standardite edendab koostööd ja innovatsiooni palju efektiivsemalt kui ülalt-alla reguleerimise.

Ettevõte on "täielikult kooskõlas taga need algatused" ja "aktiivselt arendada täitmise vahendid otseselt lahendada riigikassa AML muresid."

Lisaks Jessop klassifitseeritud riigikassa lähenemisviis cryptocurrency reguleerimise "pragmaatiline, koostööl ja prioriteetide juhitud". Ametiasutused mitte ainult planeerida õppima parim viis rakendada rahapesu määruste digitaalse raha, vaid ka kavatsevad kulutada £ 10 miljonit ulatuslikult uurides digitaalse valuuta tehnoloogiat.

"Riigikassa valmisolekut töötada koos ettevõtjatega edendada rahalise innovatsiooni töötades väsimatult kaitsta tarbijaid on peamine põhjus UK hoiab oma koht esirinnas FINTECH innovatsiooni globaalselt, edaspidi" Bitcoin ettevõtja lisatud.

Elliptiline näeb $ 10 miljonit investeeringuid teadus- mis on oluline samm. Raha eraldatakse kaks erinevat institutsiooni: Digitaalne Catapult ja Alan Turing Instituut, nii ekspertide andmete analüüsi.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Kanada tehnoloogiaettevõte Robertsoni robotid aktsepteerib ja müüb bittiini

Post ICO

Kas Bitcoin võib tulevikus ellu jääda? Mured 2. osa

Post ICO

Coinbase tegevjuht väidab, et bikcoin asendab USA dollari kui maailma reservvaluuta

Post ICO

Block26 investeerib ligi pool miljonit Bitcoini rahakoti Airbitzist

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Kanada käivitusprogramm Waigpoint sisaldab oma online-palgalo tarkvara Bitcoini

Post ICO

Taani Bitcoini platvorm BIPS häkkinud: 1,295 BTC varastatud

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga