Prillide kaupmehe rannikuala ja ajaleht Chicago Sun-Times, et 2014. aastal Bitcoini vastu võtta | Estonian.lamareschale.org

Prillide kaupmehe rannikuala ja ajaleht Chicago Sun-Times, et 2014. aastal Bitcoini vastu võtta

Prillide kaupmehe rannikuala ja ajaleht Chicago Sun-Times, et 2014. aastal Bitcoini vastu võtta

Mis võiks online prillid hiiglane nagu Coastaland kinni ajaleht nagu Chicago Sun-Timeshave ühist? Sel juhul Bitcoin on vastus. Mõlemad ettevõtted saavad valmis alustama nõustudes cryptocurrency maksed sel uuel aastal.

Kanada e-kaubanduse jaemüüja Coastal Kontaktid teatas ta vastu ühe Bitcoin maksevalikuna järgmises kvartalis, paar kuud, Coindesk aruandeid. Ettevõte asutati 2000. Aastal ja tegutseb peamiselt Internetis, kuid on ka mõned jaekaupluste klientidel proovida prillid ja et prille.

See oli nõudlus klientide viinud Coastal tutvustada võimalust Bitcoin valik. "Nõudlus on olnud väike, kuid joondub peamine demograafiliste meile - uuendajad", firma ütles oma avalduses, lisades, et protsent tulu riigist cryptocurrency on raske hinnata nii kaugele.

Usume, et oleks väike protsent kohe, kuid kui nõusolekut valuuta kasvab, me tahame olla valmis võimaldaksid tarbijatel maksta mis tahes meetod on kõige mugavam neid.

Liikuda oleks võinud inspireeritud Overstock hiljutine Bitcoin hullus. Internetikauplus ja Kanada prillid müüja lihtsalt sõlmis ja Coastal on nüüd varustamise oma tooteid klientidele Overstock.

Vaatamata ilmutuse, kaupmees ei ole teatanud, mis firma on töötlemise Bitcoin makseid. Praegu Coastal IT osa on praegu integreerides maksete väravaid.

Maksa lugeda 1. Veebruaril

Kolimine täiesti erinev ärisektoris, seal on teine ​​firma arvestades vastuvõtmist Bitcoin makseid. Chicago Sun-Times on algamas-off kohtuprotsessi paywall kasutades Bitcoin tasumiseks artiklid jooksul koostöös BitWall.

Kuid tulu ei lähe ajalehe, vaid Taproot Foundation, mis paari spetsialistid otsivad pro bono töö mittetulundusühingud vastavalt SFGate.com.

24 tunni jooksul alates algusest 1. Veebruaril niipea, kui külastaja hüppab veebilehel Suntimes.com nad satuvad BitWall paywall. Et lugeda saadaval artiklid, saavad kasutajad teha Bitcoin annetuse Taproot fond, mis seejärel teisendatakse USA dollarit.

Ikka, Chicago Sun-Times ei lõigata oma õigust teabele, kui te ei ole Bitcoins, nii et saate lihtsalt piiksuma umbes Taproot Foundation ja pääseda artikleid.

Kuigi katse võib tunduda natuke segane, kirjastaja Jim Kirk ütleb ajalehe tahab "katsetada ja katsetada uusi tehnoloogiaid, mis meie arvates tegeleda meie lugejad ja ootan olles esimene suur USA ajaleht testida Bitcoin põhinev paywall". Loodetavasti test on edukas ja katse võib saada kinni.

Seotud uudised


Post ICO

Ettevõte kaotab pärast Bitcoini medaljoni tootmist pangakontot

Post ICO

Butterfly Labs anonüümselt ostab Buttcoin.org, et eemaldada kelmuse artikkel

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Bitcoin vahetamine Igot.com käivitab maksete töötlemise teenuse 40 riigis

Post ICO

Bitcoin Zebra annab üle 10 miljoni Satoshi

Post ICO

Exchangei tegevjuht First Meta leiti Singapuris surnuks

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Bitcoin tõuseb nagu Kreeka kokkuvarisemine muutub kõik vaid otsene

Post ICO

Krüpto-valuutavahetus Kraken aktsepteerib juba USA dollarit

Post ICO

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Post ICO

California ametiasutused peatavad krüptokuuluväärtuse, küsivad uut pühendunud seadusandjat

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga