Tuntud majandusteadlane Simon Johnson usub, et valitsused üritavad Bitcoini allasurumist | Estonian.lamareschale.org

Tuntud majandusteadlane Simon Johnson usub, et valitsused üritavad Bitcoini allasurumist

Tuntud majandusteadlane Simon Johnson usub, et valitsused üritavad Bitcoini allasurumist

Cryptocurrency seisab silmitsi poliitilise surve

# 8211; jah, isegi rohkem kui see silmitsi nüüd - ja agressiivne meetmed pankade ja finantsasutuste vahel kogu maailmas lähitulevikus. See tähendab, et vähemalt see, mida juhtiv majandusteadlane ja professor ettevõtluse MIT Sloan School of Management Simon Johnson panustab see juhtub.

Johnson hiljuti rääkis MIT Technology Review EmTech konverentsi Massachusetts, kus ta ütles, et "seal saab olema suur poliitiline tagasilöök. Ja küsimus on selles, kas inimesed taga need valuutad on valmis thatand on oma poliitilise strateegia", tsiteeritud saidi MIT Technology Review.

Ekspert ennustab, et Bitcoin kasvavat edu jätkub juhtida tähelepanu valitsused ja reguleerivad punktini, kus nad tõenäoliselt proovida purustada cryptocurrency.

Iga pankurid vaadates peaks see olema väga kardad. (...) Inimesed hoolivad väga, kuidas raha kasutatakse. Nad hoolivad erinevate käitumiste seotud raha.

Simon Johnson arvab, et Bitcoiners võiks kõrvale vastase fookus veenda poliitikuid ja seadusandjate, et Bitcoin tähistab opportunityfor rahvusvahelise innovatsiooni: "nad ei tohiks istuda ja oodata teiste inimeste määratleda neid tingimusi Silk Road või midagi muud. Nad peaksid ennetavalt ja selgitada, miks see oleks suurepärane tööstuse USA arendada, ja miks nad peaksid olema piisavad määrus ümber, et ".Föderaalsed asutused kasutavad Mt. Gox varaPea meeles, kui paar päeva tagasi, rääkisime lawsuitagainst Mt. GOX? Noh, tundub, et see viimase kuu oli üsna karm maailma suurim Bitcoin vahetamise platvorm. Eelmisel nädalal Department of Homeland Security (USA) arestitud makse töötlemise konto kuuluv ettevõte. Nad väidavad, Mt. GOX lamab rahalist dokumente.

Vahistamismäärus on välja andnud USA ringkonnakohtus Marylandi võimaldab DHS haarata Mt. GOX kontolt maksete töötlemiseks teenuste Dwolla. Kõik tänu agent Michael McFarland kes väidab, et on avastanud, et Mt. GOX ei registreerige oma ettevõte õigesti - kui raha teenuste äri - kui pangakonto avamine USA, tagasi 2011. Aastal.

Dwolla on Iowa põhinev ettevõte, mis on sätestatud lihtsam viis ameeriklased vahetavad raha Bitcoins kaudu Mt. GOX, sest see on Jaapani platvormi.

Ja see läks sujuvalt kuni Michael McFarland'i väidetavalt avastanud, et Mt. GOX on kasutanud Dwolla käivitada "litsentseerimata raha edastamise äri" läbi USA tütarettevõte, Mutum Sigillum LLC. Noh, halb uudis: see üks on föderaalne kuritegevuse ja see võib karistada kuni viis aastat vangistust.

Peale kõikide jama Dwolla ja see Mutum Sigillim LLC, kõik raha edastamise teenused tegutsevate USA peab olema registreeritud Department of Treasury Financial Crimes Enforcement Network ja (guess what...) Mt. GOX ei ole. Lihtsalt üks tükk puzzle, mis on rahuldanud mendid.

Via gawker.com


Feds sulges vahetusplatvormi Liberty ReserveHalb uudis ei lõpe kunagi. Vähemalt see on reaalne Bitcoin viimasel ajal. Föderaalse asutused on sulgeda Liberty Reserve, et cryptocurrency vahetamise platvorm.

Prokurörid väidavad, et teenus oli tegelikult, et $ 6 miljardit kava rahapesu, spetsiaalselt, et aidata häkkerid ja kurjategijad varjata päritolu nende ebaseadusliku raha.

Vastavalt mendid, Liberty Reserve hõlbustanud "laia valikut online kriminaalse tegevuse, sealhulgas krediitkaardi pettuse, identiteedivarguse, investeeringute pettuse, häkkerlust, lastepornograafia ja narkokaubanduse". Ja see pole veel kõik: kui tundub, Costa Rica põhinev online makse võrku on "kasutatakse laialdaselt ebaseaduslikel eesmärkidel, toimivad mõju panga valik kriminaalse allmaailma".

Kindlasti ei ole hea uudis üks maailma suurimaid cryptocurrency süsteemid rohkem kui ühe miljoni kasutaja ja üle 12 miljoni tehinguid. Inspireerituna need süüdistused, Põhja-Ameerika ametivõimude hüüdnimega Liberty reverse "rahalise Rummu küberkuritegevuse maailmas".

Viimastel päevadel, Liberty Reserve asutaja Arthur Budovsky, 39 aastat vana, arreteeriti rahapesule teenust, samuti viis väidetava kaaskonspiraatoriteks.

Vaatamata sellele, et Liberty Reserve kasutas peaaegu 200.000 American kliendid on teenuse kunagi registreeritud USA kui raha edastav teenus. Kuna nüüd tundub olukord oli viis halvem.

Via mashable.com


FeodalCash jätkab tütarettevõtete värbamist, et nakatada arvutit Bitcoini kaevandusbotigaPeaaegu kõik on Bitcoin stseeni teab, et üha suurem hulk cryptocurrency seotud pahavara levib üle kogu maailma arvutites, kasutades neid vastuvõtva süsteemi salaja minu Bitcoins. Üks kuulsamaid partner programmid seal praegu seda teed tuntakse nime FeodalCashand on teinud pealkirju kogu maailmas.

Vene programmi tegelikult maksab inimeste mass paigaldamine pahavara teiste inimeste arvuteid, keerates seadmed arvesse Bitcoin kaevandamise eest. Väidetavalt FeodalCash on uute liikmete värbamisega, sest käesoleva aasta mais, kuid need liikmed peavad suutma tõestada, et neil on kontroll selle üle piisavalt Interneti-liiklust, et tagada mitusada installib pahavara päevas.

Vastavalt XyliBox, pühendatud veebilehe demystificating küberkuritegevuse FeodalCash on allikas pahavara. Kuid platvormi keelab see süüdistus, kuid neil on ka keeldus esitada oma paigaldaja programmi mitme viirusetõrje skannerid nagu VirusTotal. Ilmselt seetõttu teenuseid nagu see üks osa infot uute pahavara näidised, mistõttu on tõenäolisem, et viirusetõrje vastuvõtva arvutid lipu programmi pahatahtlik.

Õnneks on veel neid, kes tahavad näidata tõde. Veebisait KrebsOnSecutiry.com esitanud toimikut VirusTotal ja arvan, mida... See tuli tagasi lipuga nagu Trooja hobune kaks korda!

Vastavalt FeodalCash administraator, programmi tütarettevõtete ei ole lubatud levitada installifaili viisil, mis rikub seadust. Siiski me ei tea, millised seadusega ta räägib. Lõppude lõpuks, sa lihtsalt pead tegema matemaatika... See ei ole isegi küsimus lahendada algoritme, vaid lisada kaks pluss kaks ja te näete, et kõik tundub tõesti kahtlane.

Seni FeodalCash on äratanud vähemalt 238 tööpäeva affiliatesand seal on isegi nimekiri need liikmed saate vaadata siit ja vastavad Bitcoin rahakotis. Nagu veebilehel ksülitool, vastuvõtva arvutid, mis on praegu nakatunud pahavara mida orjastatud läbi Eligius Bitcoin kaevandamise bassein. Seni nakatunud arvuteid on kaevandatud umbes 140 Bitcoins.

Via krebsonsecurity.com

Seotud uudised


Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

Bitcoin petturid

Post ICO

Erik Voorhees kaotab 550 BTC tõttu Mt. Goxi lagunemine: ole valmis, sest see on kole nädal

Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

CoinTerra veebisait kannatab ründe rünnaku all riistvara laevandusprotsessis

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Kanada käivitusprogramm Waigpoint sisaldab oma online-palgalo tarkvara Bitcoini

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Post ICO

ANDMED ja BitGive: kaks uut rühma, mis täiendavad Bitcoini ökosüsteemi

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

BitLicense põhjustab mõningaid vahetusi teeninduskohtade vähendamiseks New Yorgis