Põllumajandustootjate turud ja Bitcoin: mis küpsetatakse krüpto-köögis? | Estonian.lamareschale.org

Põllumajandustootjate turud ja Bitcoin: mis küpsetatakse krüpto-köögis?

Põllumajandustootjate turud ja Bitcoin: mis küpsetatakse krüpto-köögis?

Põllumajandustootjad turgudel on võimalus osta oma toodangut, liha, piim ja munad nendel päevadel. Mure söömine parem on kasvanud tänu suurenenud terviseprobleeme nagu rasvumine, autism, vähk ja muud küsimused tõusuteel.

Kohalik talu turgudel on suurenenud alates 2012. Otsemüügi 9,6 protsenti Ameerika Sales üksi. See number on kasvanud hüppeliselt igal järgmisel aastal ka suure hulga põllumajanduse huvides. Mis on ka tõusuteel on kunagi ähvardava majanduslanguse toimub maailmas. Majanduses on teinud kõvasti paljud pered ellu jääda tegutseb praimer "kasvatada oma" liikumine.

Mitmeski mõttes põllumajanduse buum on lihtsalt nii võimas kui cryptocurrency plahvatus. Mis sularahatehingute juhtub vähem, põllumajandustootjate turud ja CSAS (ühenduse toega Põllumajandus) tavaliselt tegutsevad ettevõtjad krediitkaardi või kontrolli. Tootjad peavad kasutama kaasaskantavaid seadmeid, nagu Square, ja sageli on toidulauale kolm kuni viis protsenti üle krediitkaardiettevõtetele ja pangad. See on kahetsusväärne saamata jäänud tulu väikeettevõtted vaevalt muudab need rasked ajad.

[Tweet_box disain = "default"] Bitcoin on täiuslik sobi aktivistid, kes ei taha enam kunagi lõpeb hullumeelsus ettevõtte ahnus toiduainetööstuses. [/ Tweet_box]

Väikeettevõtted nagu need hädaabinõu turgudel on vähe rahavoog annetada näota üksustele. Need pangad ja krediitkaardi ettevõtted on ka sama rahalise pakkujad Monsanto ja suur toidu ettevõtted. Bitcoin on eetiline vastus sellele probleemile ja lahendus paljudele "kergendada mugavuslipu" küsimuste põllumajandus- ja stseen.

Digitaalne valuuta sündinud 2008. Aastal on nii palju pakkuda, et see liikumine. Esimest korda ajaloos rikkuse saab üle ilma keskse ebaõnnestumine. Valitsus ei pankade kontrolli Bitcoin. Nr ettevõtte kontrollerid puppeteered poliitilise asjatundjad, mingit assotsiatsioone Monsanto.

Orgaanilise vormi raha

Põllumajandustootjad turgudel on jagamise subkultuuri ja väga ere lahendus majanduse hädad puudutavad toit peaks sulanduda virtuaalne raha. See on täiuslik sobib aktivistid, kes ei taha enam kunagi lõpeb hullumeelsus ettevõtte ahnus toiduainetööstuses. Siin on mõned tuntud põllumajandustootjate turud ja orgaanilised kokk poed US mis aktsepteerivad valuuta nagu La Nay Fermein Provo, Utah, SmartChickFarms, Põhja-Carolina, Teadlik Kokandus Lõuna-Dakota, ja paljud teised avanemise kogu riiki.

Ja siis seal on BitFarms, veebileht, mis kogub informatsiooni Bitcoin aktsepteeriv põllumajandustootjate turud kogu maailmas. Sait on protsessi ehitatakse, kuid see juba näitab infot mõne taludes.

Manhattan Agricultureis üks neist taludes. Missioon, mis sisaldab kolme põhiväärtused ütleb:

"Me ehitame põllumajanduslik võrk infoajastu vastu ökoloogiliselt teadlik tehnoloogiate ja toodete tsüklit. Kirjeldused Makrobioottinen: see on idee, et kui me sööme toitu sobivad inimtoiduks, keedetud viisil, mis on harmooniline aastaaegadest, saame optimeerida füüsilist tervist, vastu enneaegset vananemist ja ületada haigus. Cryptocurrencies: esimene tõendi mõiste isereguleeruv majanduse põhineb puhtal kujul raha, et vastupanu manipuleerimise nii heatahtlikud ja toimi korralikult tsentraliseeritud asutustele. Keskkonnaalast õiglust ja sotsiaalset vabaduse. I olen teise teid. "

Veel üks lahe toidu kaupmees, et aktsepteerib virtuaalne raha on HonestBeef põhjal välja Austraalias. Brändi pakub kindla summa umbes 0,0403 naela oma muru toidetud loomaliha. Teenus pakub säästvat põllumajandustootmist ja ei kasuta hormoonid kasvu ajal läbi oma karja. Ettevõte tuletab inimestele Bitcoin on vahetu teeninduse oma tellimusi ei ole. HonestBeef veebilehte bares suur "Bitcoin Kinnitatud" logo ja teatab oma humaanseid põhimõtteid suunas karja:

"See võtab vahel 22 kuni 25 kuud, et toota HonestBeef loom. Alates tiinuse turul, looma saab parimat võimalikku hooldust, et tagada nii tervislikum ja parimate veiseliha võimalik. Ainult need loomad, mis läbivad tervise ja füüsilise katseid."

Muu näide talu värskuse segada Bitcoin on online Farmers Market. Toitlustus omab ja haldab Overstock.com saate osta talu värsket toitu Bitcoin kodust. Farmers Market on kojukanne saidi et laevad mitmesuguseid kohtades.

Patrick Byrne ütles ajakirjanikele, et ta soovib kasutada seda teenust, et hõlmata 70 protsenti USA põllumajandustootjate turud ja CSAS. Innustatakse põllumajandustootjaid liituda kasutades tasuta unikaalne jagamine majanduse teeninduspiirkonnas. Kasutajad lihtsalt sisselogimiseks ilma tellimus, sisestage oma aadress ja tellida karge ja värske köögivilja ja talu toitu.

Põllumajandustootjad turgudel praegu katta peaaegu iga maakonna USA ja uued teenused on kantud täiesti online. Alates internet-põhiste teenuste väikelinna turgudel, stseen on võimendatud 18 aastat evolutsiooni üle kogu USA. Põllumajandusettevõtete arv registreeritud müüa USA Department of Agriculture ületab 10.000.

Aga põllumehed väljaspool riiki ka splaissimise Internetis talu värske tarne kasutades virtuaalset valuutat. Santiago Zaz loonud Tierra Buena võrgustikus toota kaupmees Argentina. "Praeguseks püsiv 1 10 müügi tegemist kujul Bitcoin," ta ütles hiljuti ajakirjanduses.

Bilansiline Bitcoin rahakoti asemel suures koguses sularaha peaks ka lisada mugavuse kaupmehe ja ostja. Enam läheb kohaliku juuksur muutusteks. Bitcoin pakub kiire tehing ilma probleemideta muutus või kaevamine välja sularaha. Bitcoin annab vahetu vaevatasu tehingute kus sa ei pea ootama krediitkaardi makse töödelda. Näete oma raha koheselt oma rahakoti ja kaupmehe teenuseid nagu BitPay saate teisendada USA dollarites või eurodes kohe.

Bitcoin ja põllumajanduse liikumine on täiuslik sobib. Kui mõelda igapäevaelust ja tervislik toitumine, rahalist vabadust on ka just see, mida arst määras. Bitcoin on orgaanilises vormis raha ilma kõik kahjurite ja pestitsiidid.

Seotud uudised


Post ICO

Blockchain.info rahakoti kasutajad saavad varastatud - teenindus parandas vea ja tagab, et see tagastatakse kõigile

Post ICO

Bitcoin London 2013 on siin ja me anname teile täieliku eelvaate

Post ICO

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Post ICO

EPIX dokumentaalfilm uurib Ross Ulbrichti vahistamist

Post ICO

Euroopa suurim maksete töötleja Ingenico lisab POS-terminalidele Bitcoini

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Tööandja Mitte bikotiini vagunil? Börsil on lahendus

Post ICO

Tühjendage oma Bitcoin-rahakott ja ostke see luksuslik mõis Lõuna-Aafrikas

Post ICO

Bitcoini teenus HashingSpace avab andmekeskuse Washingtonis

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Briti võimud ütlevad, et rahapesu eeskirju ei kohaldata Bitcoini vahetuste suhtes

Post ICO

Bitcoin turundus alustavatele ettevõtetele - 9 praktilised sammud