FBI on volitatud müüma peaaegu 30 000 bitsütooni Silk Roadi bussist | Estonian.lamareschale.org

FBI on volitatud müüma peaaegu 30 000 bitsütooni Silk Roadi bussist

FBI on volitatud müüma peaaegu 30 000 bitsütooni Silk Roadi bussist

Föderaalne Juurdlusbüroo on antud roheline tuli müüa 29655 BTC pühib Siiditee serversduring büst suurim ebaseadusliku marketplacein Dark Web.

Ametivõimud on oodanud rohelise tee likvideerida cryptocurrency Kätkö alates oktoobrist, kui operatsioon läks, ja isegi pidi taluma laine pranksthat suunatud FBI Bitcoin rahakott. Kuid nüüd mendid on volitatud müüma digitaalse mündid, praegu väärt peaaegu $ 25 miljonit (ajal kirjalikult).

"jah" tuli Manhattan US Attorney kabinetis, mis on vastutav Siiditee juhul. Kontor teatas neljapäeval (16), et kohtunik Paul Oetken sõlmis välja lülitada ilmajätmine et need mündid, mis tähendab, et nad saavad nüüd vabalt müüa või enampakkumisele.

Ja see on täpselt, kus kahtlusi alustada: kuidas FBI müüa seda tohutu hulga BTC?

Nad ei kasuta Mt. GOX, kindlasti, kui vahetada osales õiguslikke probleeme Ameerika Ühendriigid ajal 2013. Forbes reportsthat kõige tõenäolisem variant on oksjonil, kogu tulu läheb USA riigikassa.

"Mis konfiskeerida $ 28 miljonit väärt Bitcoins Siiditee veebilehel, ülemaailmne küberkuritegevuse äri eesmärk on vahendada kriminaalkorras tehingute jätkame jõupingutusi, et võtta kasumit välja kuritegevuse ja signaali neile, kes pöörduvad pimedas web ebaseaduslike tegevus, mis nad on valinud vale tee. Need Bitcoins ning jäi ilma ei, sest nad on Bitcoins, kuid kuna nad olid, kui kohus leidis, kuritegelikul "ütles Preet Bharara, Manhattan US Attorney.

Kontoris ei suutnud esitada kuupäeva likvideerimise veel, kuid tõotab lahendada operatsiooni väga kiiresti, pressiesindaja Jim Margolin lisatud.

Ulbricht on cryptocurrency
 

Peale nende 29.655 BTC FBI ka arestitud 144.336 digitaalse münte Ross Ulbricht, kahtlustatakse peaideoloog taga Silk Road ravimi Bazaar, tuntud ka kui õudus Pirate Roberts. The Manhattan föderaalne kohus laetakse teda üks arv narkootikumide vandenõu, üks arv vandenõu toime häkkerlust ja üks arv rahapesu vandenõu.

Vastavalt Bharara "Ulbricht on nõude tsiviil ilmajätmine meetmeid, kinnitades, et ta on omanik Bitcoins leida oma arvuti riistvara ja vaidlustamise konfiskeerida nende Bitcoins". Kui asutused olid müüa aare väidetavalt kuulub õudus Pirate Roberts, nad oleks $ 120 miljonit kasumit vastavalt kehtivale vahetuskursile.

Need mündid hoitakse föderaalse rahakott nüüd, kui ametiasutused ootavad siiski ametliku sõna seoses selle viilu Kätkö, tehes iga Bitcoiner hirm cryptocurrency tervise puhul sell-off äkki juhtub.

Seotud uudised


Post ICO

Coinpunki võidab Bitcoini sihtasutuse antud toetus: projekt saab suuremahulise versiooni

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Kolm suurt Hiina BTC-i vahetust teatavad reservkindlate lahenduste täieliku väljaandmisest

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

CoinSummit San Francisco kuulutab välja Bitcoiniga seotud spetsialistide programmi

Post ICO

Charlie Shrem mõistis kaheks aastaks vanglakaristuse

Post ICO

Kas Bitcoini ATM-seadmed võiksid olla tuleviku pangandus?

Post ICO

Hiina Google Baidu nõustub Bitcoin: veel üks märk sellest, et Hiina tervitab krüptokuuluvust

Post ICO

Horvaatia peab Bitcoini õigust - 45 parlamendiliiget soovivad sama

Post ICO

Digitaalne innovatsioon Aasias: Bitcoini õitsev tulevik