FBI üritab hõivata 600 000 bikkiini Siiditee peategelast | Estonian.lamareschale.org

FBI üritab hõivata 600 000 bikkiini Siiditee peategelast

FBI üritab hõivata 600 000 bikkiini Siiditee peategelast

Kriitikud Bitcoin on pikk süüdistas valuuta võimaldab salakaubanduse tõttu valuuta suhteline anonüümsus. Need kriitikud võib olla mingi punkt Bitcoin oli peamine valuuta toetada hiljuti katkisele Silk Road veebilehel. Nüüd FBI püüab haarata üle 600.000 Bitcoins Ross Ulbritcht, keda süüdistatakse loomise populaarse uimasti ja ebaseadusliku kaubanduse kodulehel.

Neile teist, tuttavad Silk Road, see oli muutunud maailma number üks kohapeal läbi ebaseaduslikku kauplemist. Kasutajad võivad sõna otseses mõttes osta ja laeva ravimite ja muude materjalide kogu Ameerika Ühendriigid ja isegi riigi-to-riik. The Silk Road vaja, et kõik tehingud teostatakse Bitcoin, mis aitas kindlustada kasutajate identiteedi ja raskendades õiguskaitseorganite järgida raha rada.

FBI väidab, et Ulbritcht asutas Silk Road, mis on muutunud omamoodi Craigslistissa ravimid, mõrv, ja muu ebaseadusliku tegevuse. Sait on ka süüdistatud toetada müük lapsporno. Prognoosid aastase müügi numbrid vahemikus $ 15 miljonit kuni $ 45 miljonit või rohkem ja usutakse, et ligi 1 miljon inimest on registreeritud saidile.

Huvitav, turvaelemendid Bitcoin on ilmselt ära tasunud. Pärast mitu päeva kestnud üritab haarata Ulbritcht isiklik Bitcoin konto FBI on veel pääseda. Mündid on krüpteeritud ja FBI puudub võtmed vaja avada neid, mis tähendab, et nüüd ei saa amet otse juurde pääseda.

Vapustavalt, siis usutakse, et Ulbritcht tegelikult omab umbes 5% kõigist Bitcoins ringluses. Mitte ainult see pakkumine tugev tõend, et valuuta on olnud suur võimaldaja narkoäri ja ebaseaduslike tegevuste paljud Bitcoin ettevõtjad on ettevaatlikud, mis juhtub, kui FBI suudab tagada Ulbritcht on Bitcoins. FBI teatas, et tal on likvideerida kõik Bitcoins kui kohtumenetlus on lõppenud üles. Ootamatu sissevoolu nii palju Bitcoins võib põhjustada turu ebastabiilsust.

Kuigi valitsused on suuresti ignoreerinud Bitcoin, või mõnel juhul isegi pakutud esialgne tunnustamine, kasutamise valuuta rahastada ebaseadusliku tegevuse tõttu on tegemist eesmärgi edasiseks valitsuse järelevalve või isegi lausa tagakiusamine. USA valitsus on nüüd selgem tõestus veel, et Bitcoin kasutatakse rahastamiseks ebaseadusliku tegevuse. Kui valitsus otsustab, et Bitcoin on oht õigusriigi, siis võib otsustada võtta meetmeid vastu valuutas.

Mõlemal juhul Bitcoin kasutajad oleks mõistlik jälgida arengut sel juhul. The Silk Road saanud üks tuntumaid turge Bitcoin, kuid see tähendab ka vähemus Bitcoin kogukonnas. Enamik kasutajaid kasutada Bitcoin õiguslikel eesmärkidel, mitte ebaseadusliku tegevuse. Siiski mõju sel juhul võiks mõjutada Bitcoin ühiskond tervikuna.

Seotud uudised


Post ICO

Mitmekesistamine väärismetallide ja bitcoin

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex ei anna Kreekale mingeid tasusid

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Amazon lükkab edasi PayBasei. GAW Kaevurite kaasamine

Post ICO

18% britsidest väidavad, et tulevikus kasutavad Bitcoinit

Post ICO

Blockchain.info rahakoti kasutajad saavad varastatud - teenindus parandas vea ja tagab, et see tagastatakse kõigile

Post ICO

Digitaalne innovatsioon Aasias: Bitcoini õitsev tulevik

Post ICO

Bitcoin London 2013 on siin ja me anname teile täieliku eelvaate

Post ICO

Bitcoin Hinnapakkumine 2017. aastaks

Post ICO

Coinsetter laiendab teenuseid pärast Kanada Bitcoin vahetus CAVIRTEX omandamist

Post ICO

Bitcoin Universe - mis Bitcoin iseloom on sina

Post ICO

Kas Bitcoin saab töötajate jaoks järgmise tasu?