Friteeritavad krüptide uurimised käivad | Estonian.lamareschale.org

Friteeritavad krüptide uurimised käivad

Friteeritavad krüptide uurimised käivad

Müntide Fire on nüüd võimalik teatada, et mitu föderaalse on käimas uurimine seoses Crypsty.

Online vahetus on all mitu uurimistööd mitme asutused, sealhulgas Securities and Exchange Commission, Internal Revenue Service, ja kriminaalosakonna osakonna Internal Revenue Service, teiste hulgas.

Dokumendid erinevate uurimiste saadud Müntide Fire näidata Litania väidetav ülekohus ettevõtte ja mitmed meeskonna liikmed. Suur hulk väiteid maksustatakse äriühingu vastu varieerub selts selts rohkem kui 300 lehekülge dokumente. Mõnel juhul on uurimine väidab, et ettevõte ei saanud vastavat litsentsi. Ühes eriti Näiteks ühendus on loodud vahel Cryptsy meeskonna liige ja GAW Miners'fraudulent operatsioone. Muud valitsusasutused teatada ilmumata jätmise kasu asjakohaselt Turumanipulatsioon müük litsentseerimata väärtpaberid, rahapesu ja rohkem.

Dokument vahemälu saadud Müntide Fire sisaldab materjale alates Securities and Exchange Commission, et Department of Homeland Security. Esimesed andmed vahemällu vastu Crypsty sisaldada väikestes uurimise Väärteo ja on dateeritud enne suuremat uurimist hr Homero Joshua Garza ja hr Carlos Garza; aga teavet käigus avastatud GAW kaevurite uurimise põhjustatud juhtima uurijad mitme organisatsiooni alustada kontrollimise Crypsty ja tema emaettevõtja, Project Investorid, tihedamalt. Uurimine vastu Cryptsy intensiivistunud pärast "PayCoin kontroller" vahetati ettevõtte ja kahe uurimise hakkas samal ajal.

Ühes dokumendis FinCEN hakkas uurima väidetavalt ebaseaduslikke tehinguid, kus raha liigutatakse kontodele ühendatud terrorismis kahtlustatavate, kuid uurimise käigus alates seiskunud. See dokument tühistada ja ignoreeritakse mitu kuud kuni viimaste märgitud teabe võimalike tehingute terrorismis kahtlustatavate. Hiljem viidatud dokumendid selle varasema FinCEN dokumendi kõige uuema, väites, et nii Project Investorid ja Cryptsy olid teadlikud konto oma platvormi kasutatakse individuaalse sidemed pangandus vaadata nimekirju ja piiranguid.

Dokumendid uurida ka teisi väiteid. Ühes aruandes organisatsioon heidab firma kasutatud automatiseeritud kauplemise tarkvara platvorm, mis otseselt kasu Crypsty töötajad. Aruanne väidab samuti, et oluline Cryptsy töötaja läbi pettusi seotud liikumise PayCoin hr Garza.

Teine dokument näitab ühte organisatsiooni, mis algavad anduriga PayCoin on blockchain ajalugu. See dokument väidab, et Cryptsy aastal kasutasid Hr Garza varjata raha liikumist nii teda ja tema kaastöötajad. Raportis väidab, et ettevõte oli teadlik selle liikumise ja mitte ainult kaasosalised; Selle väite Dünaamilisust materjali sees dokument, mis näitab, et (1) Töötaja, kes tegelevad nende pettusi ja ülekanded, ja vahetult tegelevad turuga manipuleerimist.

Mitmesuguseid föderaalasutustelt võtnud huvi cryptocurrency ettevõtted viimase aasta jooksul, sest paljud valmistub haldustoimingute ja isegi kriminaalsüüdistus alguses 2016. Need agentuurid on näinud koostööd mitmel tasandil. Üks agent Securities and Exchange Commission ütles Müntide Fire, et nad olid,

Vaadates halvim õigusrikkujate cryptocurrency ja oleks sulgemise edasisel meie mitteametlik "kümme", mille loetelu Cryptsy ja Project Investorid leiavad end top 5.

Täiendav dokumentide eelnõud väidavad, et pettusi ja otsene turumanipulatsiooni on kestnud juba pikemat aega. Üks põhjendas agentuur prokuröridele, et "[meil] vaieldamatu tõendid otsese turumanipulatsiooni ettevõtte poolt." See dokumendi projekti prokuröride viitab manusena sisaldavad teavet selle kohta, kuidas seda järeldust saadi, kuid ei olnud kättesaadavad Müntide Fire sel ajal.

Muud nõuded alates FinCEN keskus küsimuses suuda saada litsentse riigi poolt riigi tasandil. Kuigi valitsused on tehtud ülesandeks täitmise riigitasandi litsentsid, FinCEN selgelt kirjeldab Crypsty suutmatus saada ütles litsentsid. See ebaõnnestumine kasutati täiendavaid tõendeid, et firma on tegelenud tahtlikult rikkunud seadust. Sisememorandumist seas FinCEN töötajad hiljem lisada selle teabe ja soovitatav, et firma "litsentsimisprobleemid" tuleks arutada erinevate riikide.

Dokumendid alates FinCEN sisaldada mitut ekraanipilte Cryptsy töötajad populaarsel Bitcoin seotud foorum tegemise nõuete kohta litsentside kehtivusaega, mis seejärel kontrollitakse agentuurile kuus erinevat korda. Cryptsy hiljem eitas teateid avalikult, kuid erinevate sotsiaalse meedia ametikohtade dokumendi manuseid olid kinnitatud autentsete erinevate föderaal arvuti kohtuekspertiisi meeskonnad.

FinCEN ka teeb avaldusi seoses tehingutega, mille organisatsioon väited olid kriminaalse iseloomuga.

Üks organisatsioon alustas tööd teavet Sisejulgeolekuministeeriumi ja algatas uurimise pangaülekannete mitu krediidiasutuste kaudu suletud kohtukutsete. Kirjed väidavad, et ettevõte platvorm kasutati raha ülekandeid kontode seotud terrorismis kahtlustatavate. Dokument väidab lisaks, et Cryptsy oli kasutatud vahendina rahapesu mõnda aega, ja et firma oli teadlik sellest tegevusest ja võimaldas tal jätkata.

Tundub aruannetest, et uurijad hakkavad otsib ametliku kohtukutsete. Need korraldused on arvatavalt kohale 2016. Aastal ja tõenäoliselt taotleda mitmesugust teavet, sealhulgas tehingute ajalugu, serveri andmed ja tarbija konto andmed.

Vahepeal üks föderaalse organisatsiooni suletud kohtukutse näitas teavet, et nad ei leitud "huvitav" vastavalt ühele memorandum ja oleks kasutada osana hagi mitmed liikmed Project Investorid meeskond.

Seotud uudised


Post ICO

Coinbase-l on uued Bitcoini piirangud, samas kui Microsoft lubab Krakeni rakendusel lisada kauplemisfunktsiooni

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Bitmain tutvustab DDoS-i leevendamist AntMiner S4 & S5-le

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Dorian S. Nakamoto palkab advokaadi, kes oma nime kohtus tühjendab

Post ICO

Teeni Bitcoini, jagades oma ribalaiust

Post ICO

Bitcoiners purustab oma iPhones, kui Apple ütleb Blockchaini rakendusele ei

Post ICO

Butterfly Labs suletud FTC, süüdistatakse ebaõiglane ja petlik tegevus

Post ICO

BFL bikkünnid viia kohtusse kontrollitud rahakotile ja müüdud

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus