Fiat valuuta ja Bitcoin: vahetusmeediumide kontseptualiseerimine | Estonian.lamareschale.org

Fiat valuuta ja Bitcoin: vahetusmeediumide kontseptualiseerimine

Fiat valuuta ja Bitcoin: vahetusmeediumide kontseptualiseerimine

Arutledes cryptocurrencywith inimesed, kes ei tea midagi virtuaalne raha võib saada üsna raske. Ülesanne on sageli raske, sest põhikontseptsioon raha ise ei ole nähtav. Ütleksin parim asi, mida teha selles olukorras on küsida järgmist: kas te saate aru raha oma tasku?

Tavaliselt on vastus "ning ei", mis on mõnevõrra lõbusa. Kuid see teadmatus seoses raha me kasutame iga päev on märk sellest, et neid küsimusi ei korralikult õpetatud.

Seda teavet ei jagata kunagi koolides põhjusel: sest mõista põhimõisteid oma raha ja majandus on suveräänne võim. Mõiste Bitcoin on raske ettekujutus, kui sa ei tea väga põhitõdesid oma raha.

[Tweet_box disain = "box_02"] Mõistmise Bitcoin on raske ülesanne. Aga sa aru raha oma tasku? [/ Tweet_box]

Kvantitatiivne leevendamine

Fiat raha või paberi dollarit on inflatsioonisurve. Nad võivad olla esindatud arveid või Internetis numbrit pangakontodel ja tsentraalselt poolt keskpankade süsteemi.

Need erapangad luua seaduslik maksevahend kodanikel kasutada oma rahaliste tehingute kohta igapäevaselt. Raha on trükitud ilma läbipaistvust. Eksperdid on öelnud, et miljardeid dollareid on trükitud iga kuu või loodud looduses maailmas. Fiat raha tugineb keskpangandus mis sponsoreerib valitsemise geograafilises piirkonnas. See omakorda tekitab monopoli pakkumise me kasutame iga päev, ja loob karm tõuse ja langusi tsüklit meie majandusele.

"Trükk suurel hulgal fiat on loonud hiiglasliku toetused murdosaliste pangandus inimese süsteemi."

Valitsused on lubatud valuutavahetuse majanduse toetuda hävitavad ennast ja alavääristada aega kattuks inimesed, kellel vähe mõistmist trükkimine mäng ise.

Dollar või fiat raha ei ole üldse õigustatud raha võrreldes väärismetallist münt või Bitcoins. Kaheksa protsenti raske cashor numbrit on tegelikult mida nimetatakse võlakirjadest. Kui tegija või emitent lubab maksta või teha raha "päris". Aga ainus viis nad saavad teha need miljardid paberitükke "päris" on tagades nad vastu ei võeta. See, kui valitsused ja õiguse elama: selles, et nad "peavad" võeta.

Kuid see on ainult tõsi, mida nad ütlevad ja mida nad printida on eimiski ja vale lubadusi. Inflationmay suurim röövimine inimkonna ja mõistmine on see must.

Tõend töö toodab

VAsTAVA Bitcoin on ainult 21 millioncryptographically-kindlustatud ühikut. Ton neist on kadunud ja plokke leitud kaevurite on muutumas üha raskem leida. Kuni ühel päeval väga viimase Satoshi leitakse in2140 ja seejärel üksust on täielikult laiali.

Need mündid ei saa kunagi mass trükitud või counterfeitedas need on valideeritud kaudu tõend töö. Erinevalt Föderaalreserv whichprints omaenda meede. Bitcoin protokoll on esimene oma klassi tehnoloogia, mis võib ühel päeval võimaldada ülemaailmset konsensust ilma keskse kolmandale osapoolele. See valuuta on ideaalne raha, sest see toimib voolavalt kogukonnaga kes mõistavad selle kolme sihtasutuste: avatud lähtekoodiga, detsentraliseeritud ja peer-to-peer. Need peamist suunda esindavad krüpteerimisoperatsiooni maailma on õigus muuta iga finantssektori, mistõttu on arvatud iga üksiku.

Bitcoin on monumentaalne jõud filtreerimine selle protokolli rohkem kui lihtsalt valuuta. Mis loob õitsvat majandust iga inimene sellel planeedil. Bitcoin protokolli saab luua detsentraliseeritud ettevõtete rahvahulga fondi, läbipaistev hääletamise protsesside identiteedi ja maine süsteemid ja nii palju.

Võtke neid asju ja nad loovad tuhandeid, kui mitte miljoneid areneva töökohti. On hinnatud, et pooled täiskasvanutest maailmas ei ole juurdepääsu pangandus. Kuid paljud neist inimestest proovida osaleda e-kaubanduse, kuid puuduvad vajalikud rahalised vahendid kaubelda. Bitcoin on kõikehõlmav, et iga üks neist inimestest ja töötab 24 tundi ööpäevas. Süsteem võimaldab hetkeline rahaliste vahendite ülekandmist peer-to-peer keskkonda mingit kolmandale osapoolele.

Avatud lähtekoodiga, detsentraliseeritud, peer-to-peer

Bitcoin võimalik aru saada ka oma deflatsiooni kiirus ja näitab eeskuju, et deflatsioonisurvele spiraalid on müüt. Etteantud trajektoori, mida ei saa manipuleerida Fed on Bitcoin protokolli ja valuuta pakkuda meile püsiva kontrolli üle meie rikkuse.

Tänane fiat schemeis hävitab meie majanduse ja ühiskonna infrastruktuuri. Autor vacating seda hävitava monopoli saame kasutada uusi vahendeid vabatahtliku ja universaalne vahetada. Üks, mis on rajatud kolm põhiideoloogia vabaturu, mis ühel päeval anda tootmisvahendite tagasi üksikute sõlmede.

Fiat raha on printedexponentially ja kapriis. See on vastuvõetamatud, sest valitsused on selle taga: aga see devalveerida selle kasutusviise iga ärkveloleku hetkel. Idee on mitte lasta meie lapsed maksavad $ 40 dollarit leivapätsi, kuid murda pretsedent büstid ja hüperinflatsioon. Bitcoin on selleks vahendid, et otsad on kõik inclusivefor iga inimene sellel planeedil. Olemasolu käesoleva protokolli üksi näitab tõelist võimu "inimtegevus ja peaks lubivärv korruptsioon uue värvi läbipaistvust.

Kui saate aru mõiste, mida teie raha ei saate sealt edasi veeta oma rikkuse targalt. Võite öelda "jah, ma tean, põhi inflatsiooni ja deflatsiooni mõisted." Enamik inimesi õppimise põhitõdesid see metsaline sageli soovite lisateavet, et nad saaksid vältida korruptsiooni ja rüüstamine oma vara. Seda öelnud, on suur vastutus mõista põhilisi päritolu, kuidas raha on toodetud. Olgu see kesk- või detsentraliseeritud, teades on pool võitu.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Post ICO

Bitcoini ülemaailmne seaduslik ja vastuvõetav staatus

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Bitcoin võidab kaks uut suuremat toetajaid: Euro Pacifici Peter Schiff ja Julian Assange

Post ICO

Coinbase käivitab Multisig Vault ja võimaldab nüüd klientidel privaatvõtmeid kontrollida

Post ICO

Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC

Post ICO

100 000 käesolevat andmesid kettaruumis

Post ICO

70 saiti, mis annab teile tasuta bikotiinid - kas nad tegelikult töötavad?

Post ICO

Bitcoin sisaldub tulevaste strateegiate puhul 60% USA organisatsioonidest

Post ICO

Kas Liberty Reserve võib Bitcoini jaoks olla punane hoiatus?

Post ICO

Andmed näitavad, et Bitcoini pahavara võib langeda

Post ICO

CoinLab surub teisi ettevõtteid edukalt ja hakkab Bitcoini alustamist inkubeerima