Fidori ja Krakeni meeskonnad krüptokuuluväljapanga jaoks | Estonian.lamareschale.org

Fidori ja Krakeni meeskonnad krüptokuuluväljapanga jaoks

Fidori ja Krakeni meeskonnad krüptokuuluväljapanga jaoks

Müncheni põhinev Fidor Bank, Saksamaa esimene Web 2.0 Pank ja Krakenare algatusega luua "spetsialiseeritud panga krüptopulk valuuta". Algatuse eesmärk on luua täielikult reguleeritud ja litsentseeritud finantsteenuste üksus. Eesmärk on koondada tooteid ja teenuseid eri pakkujate digitaalsete varade ja pakkuda laia valikut erinevaid finantstooteid ja muid teenuseid, mis on seotud krüptopulk valuutades. Kraken, et Bitcoin vastutasuks spetsialistid ja institutsioonid, mis asub San Francisco, toimib kaaslooja seda algatust.

Partnerlussuhted Kraken, Ripple Labs, ja Bitcoin.dehave lubatud Fidor Bank end kehtestada partnerit keskkonna krüptokaartide-valuutades.

"Kuna pank reguleeritud Saksamaal on meil hea meel olla esimene punkt kõne selle olulise rahvusvahelise algatuse. Vestlused olemasolevate ja võimalike uute partneritega on tugevdanud oma veendumust, et võimaldada rohkem keskendunud käitlemise alternatiivsete valuuta algatusi, nagu Bitcoin," ütleb Matthias Kröner tegevjuht Fidor Bank AG. "Eesmärk on see algatus on luua spetsialiseeritud panganduse platvorm krüptopulk valuutades. Tooted ja teenused erinevatelt pakkujatelt virtuaalsete varade nagu Bitcoin (nt vahetused, makse, kauplemine) on komplekteeritud omamoodi" krüpto-valuuta- turul, "jätkas Kröner." Me tahame ehitada reguleeritud ja spetsialiseeritud pangandus kodu ettevõtjatele ja jaeklientidele, kes huvituvad idee ja visiooni virtuaalne valuuta süsteem. Aga see, me ei saa ja me ei tee meie ise. "

Fidor Bank annab reguleerivate teadmisi, põhilisi pangateenuseid platvormi ja litsentside samuti tehnilise baasi kaudu oma IT-teenuste tütarettevõtte Fidor TEC AG, mis pakub uuenduslikke modulaarne pangandus, makse ja kogukonna tarkvaraprogrammi fidorOS. See platvorm on spetsiaalselt välja töötatud, et pakkuda tuge digitaalse kliendigruppide, mis võimaldab integreerida kolmandate osapoolte pakkumiste raames avatud API-põhine infrastruktuuri. Kraken aitab oma tehnoloogilist oskusteavet ohutu ladustamise krüptopulk valuutade vahetus ja võimete samuti selle suur kogemus ja võrgu krüpteerimisoperatsiooni valuuta kogukonnas.

"Tulenevalt asjaolust, et see on avatud platvormi, konkurentsivõimelise partnerite kutsutakse üles tegema sellel platvormil. See peaks olema kõigi huvides meil luua võrgustik, mis on võimalikult lai," võtab kokku Matthias Kröner tegevjuht kohta Fidor Bank. "Kõik partnerid on aktsionäride seda platvormi, mis tähendab ka, et me ainult kick off piisava partnerite rühma ja aktsionäridele."

"Me oleme väga põnevil võimaluse süvendada meie partnerlus Fidor, võimendada kogemusi oleme omandanud koostööd viimase aasta jooksul ja kasu laiema krüpto-valuuta, tööstuse ja ökosüsteemi. Loodame, et avamine meie suhe ja laiendada meie ringi usaldust, me näeme tööstuse kasvada, regulaatorid muutunud mugavamaks ja teiste pankade sulamisest. Ma olen sügavalt veendunud, eeskujuna ja Fidor on osutunud ei erine, mis pank maailmas, teeb neid ainulaadne ja seab neid klassi üle teiste. See on suur samm edasi krüpteerimisoperatsiooni valuuta liikumist. " Jesse Powell, tegevjuht Kraken lisab.

2014. Aasta detsembriks, Kraken, Fidor Bank ja valitud partneritega tuleks võtta esimesed sammud loomisel tulevikus platvormi.

Seotud uudised


Post ICO

Chain Raadio käivitamine 28. juulil

Post ICO

CoinTerra näitab oma TerraMineri uuenduslikku disaini

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

BitGive saab 503 (c) (3) staatuse IRSilt

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Hiina reguleerivad asutused annavad Taiwanile adresseeritud anti-Bitcoini avalduse

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust