Fidor ja Kraken tahavad 2014. aasta lõpuks luua maailma esimese krüptokuuluväli | Estonian.lamareschale.org

Fidor ja Kraken tahavad 2014. aasta lõpuks luua maailma esimese krüptokuuluväli

Fidor ja Kraken tahavad 2014. aasta lõpuks luua maailma esimese krüptokuuluväli

Ajalugu esimene "spetsialiseeritud panga crypocurrencies" võib saada tõeline lõpuni käesoleva yearthanks uue partnerluse moodustatud Saksa "web 2.0 panga Fidorand tuntud digitaalse valuutavahetus Kraken. Kaks äriühingut kavatsevad siseneda projekti esimesel arenguetapil enne algust 2015..

Avatud algatusel kavatseb koondada mitu cryptocurrency pakkujad ja moodustavad ainulaadse sõltumatu ettevõte. Kõik potentsiaalsed partnerid juba registreerida ja kuulutada oma huvi läbi uue veebilehe Cryptocurrency-Bank.

Ettevõtted, kes soovivad liituda algatusega peaks olema vajalikud teadmised, professionaalne ülesseadmine (sh rahastamine) ja tuleb nõustuda reguleerivate eeskirjade, samuti piirangud (nt anti-rahapesu protsesse, täielik kliendi autentimine jne). Kõik tulevased partnerid palutakse ja väga oodatud kaasa aidata, luues tehniliste lahenduste rahastamise ja / või turu tundmist sellele krüpto-panganduse platvorm.

Vastavalt Fidor tegevjuht Matthias Kröner lõppeesmärk partnerluse on luua "cryptocurrency turul". Platvorm peaks hõlmama mehhanisme kauplemise, makse- ja valuutavahetus. Fidor teeb enamiku oma Euroopa ühendused, olles vastutav kõigis küsimustes, mis on seotud määruse ja licensure logistika. Teisel pool, San Francisco põhinev Kraken õnnestub tehnoloogilise projekti üksikasjad.

"Me tahame ehitada reguleeritud ja spetsialiseeritud pangandus kodu ettevõtjatele ja jaeklientidele, kes huvituvad idee ja visiooni virtuaalne valuuta süsteem. Aga see ei saa me ja me ei tee meie enda ", Kröner lisatud.

Selle panga reguleeritud Saksamaal on meil hea meel olla esimene punkt kõne selle olulise rahvusvahelise algatuse. Vestlused olemasolevate ja võimalike uute partneritega on tugevdanud oma veendumust, et võimaldada rohkem keskendunud käitlemise alternatiivsete valuuta algatusi, nagu Bitcoin.

Kraken, Fidor Bank ja kõik valitud partneritega tuleks võtta esimesed sammud loomisel tulevikus platvorm detsembriks 2014. "Tulenevalt asjaolust, et see on avatud platvormi, konkurentsivõimelise partnerite kutsutakse üles tegema sellel platvormil. See peaks olema huvides meile kõigile võrgu loomiseks, mis on võimalikult lai. Kõik partnerid on aktsionäride seda platvormi, mis tähendab ka, et me ainult kick off piisava rühma osanike ja aktsionäride, "ütleb tegevjuht Saksa pank.

eesmärk on luua avatud keskkond, mis toetab nii reguleerijate ja digitaalse valuuta sidusrühmadega. "Loodame, et avamine meie suhe ja laiendada meie ringi usaldust, me näeme tööstuse kasvada, regulaatorid muutunud mugavamaks ja teiste pankade sulamisest," ütles Jesse Powell, Kraken tegevjuht.

Ja sa võid ka osa maailma esimene krüpto-pangas. Kõik külastajad projekti ametlikul kodulehel saab hääletada ja aitavad otsustada nameof tulevikus institutsioon. Kolm neiks BICONDO, BYSE Bank või Cryptocurrency Bank. Tulemused tehakse teatavaks detsembri keskel, seminaril, mis toimub Fidor tema Müncheni peakorteri 15. Ja 16..

Pilte allikas: veebilehel Cryptocurrency-Bank

Seotud uudised


Post ICO

BitLicense eesmärk on Bitcoini innovatsiooni tapmine

Post ICO

Rakendus, mis varustab sinu bitcoineid, võtab PayPali esimehed Bitcoini ja palju muud

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

CheapAir.com kustutab 1,5 miljonit dollarit Bitcoini kaudu müüki

Post ICO

EGifter iOS-is Lubab Bitcoin Checkout rakenduses uuesti

Post ICO

Bitcoini kogukond võõrandab Mt. Gox tänu viga vabandusele: nimekiri 10 reaktsioonist

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

Dogecoin Facebooki administraator läheb vanglasse

Post ICO

CryptoWall: häkkerid, kes kasutavad bikiini, et nõuda lunaraha

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoini tehnoloogia, mis paljastab Wall Streeti saladusi