New Yorki finantsasutuse poolt välja antud lõplik versioon BitLicense | Estonian.lamareschale.org

New Yorki finantsasutuse poolt välja antud lõplik versioon BitLicense

New Yorki finantsasutuse poolt välja antud lõplik versioon BitLicense

New York komissar Financial Services Benjamin Lawsky, kes lahkuvad post lõpus juunis vabastatakse lõpliku versiooni BitLicense on reeglistik, mis reguleerib cryptocurrency seotud ettevõtete New Yorgi osariigi.

Lawsky esitles BitLicense ajal peetud kõnes otsikud Arenevad Maksed Foorum Washingtonis.

BitLicense, mida paljud Bitcoiners ja ekspertide arvates tuleb kastreeriva ja põhineb aegunud seadused, nõuab igal tegelevatel ettevõtetel Bitcoin ja muud virtuaalne valuutade taotleda spetsiaalselt DFS litsentsi. Äriühingud peavad seejärel järgima mitmed eritingimused - seoses rahapesu- täitmise ja digitaalse turvalisuse, näiteks - et litsentsi ajakohane.

Oma kõnes, komissar tunnistas, et olemasoleva raha edastamise seadused on aegunud ja ei saa korralikult rakendada cryptocurrency, tehnoloogia "erinevalt midagi me kunagi näinud." Mis tähendab, et see esimene seaduste kogum tuleb näinud esimene katse reguleerida virtuaalne valuutade ja mitte täiuslik lõpptootes.

Kulus osakonna kaks pikka aastat tööd tulla praeguse versiooni BitLicense, mis peaks nüüd malli, mis sütitab teiste riikide ja finantsreguleerijate. Lawsky usub määrus "aitab kaitsta tarbijaid ja juurida ebaseaduslik tegevus," ilma blokeerides areng "lootustandvate uute tehnoloogiate, enne kui nad saavad välja häll."

Vastavalt New York komissar Financial Services, tsiteerib Wall Street Journal on BitLicense ei nõua heakskiitu standard tarkvara uuendused, sest ainult olulistest muudatustest tehnoloogia on hõlmatud seadusega. Samuti reeglistik hõlmab üksnes vahendajad vahi klientide raha, mitte tarkvara arendajatele.

Ettevõtted, mis kehtivad BitLicense ei pea kohaldatakse traditsioonilise raha saatja litsentsi, kuna protsess kehtib nii dokumente. Samuti taotlejad ei pea esitama SAR (Kahtlased tegevusaruanded) kui taotluse esitanud uue krüpto-litsentsi, kui need anti-rahapesu meetmed on varem tegeleb FinCEN (US Treasury Department Financial Crimes Enforcement Network).

Dokumendis märgitakse, et muutused on seotud investeeringute nõuda ainult kinnitamiseks, kui investor kasu üle kontroll äri.

Kuid osakond Financial Services "uus määrus ei ole kindlasti rahvahulga pleaser. Üks suurimaid takistuste BitLicense tuli ületada oli tugev vastuseis Bitcoin kogukonna ja cryptocurrency seotud ettevõtete omanikud. Nüüd, et dokument on heaks kiidetud ja selle lõplik versioon on live, ainus asi vasakule teha, on oodata ja loota, et seadus lubab Bitcoin ettevõtetel hoida kasvab.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin London 2013 on siin ja me anname teile täieliku eelvaate

Post ICO

Bitfinex AlphaPointiga töötamine

Post ICO

Bitcoini ülemaailmne seaduslik ja vastuvõetav staatus

Post ICO

BtcChina vähendab kauplemiskomisjonitasusid 0,1% le

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Coinbase käivitab oma uue Bitcoin iOS-i rakenduse

Post ICO

Austraalia maksuamet (lõpuks) vabastab Bitcoini juhised

Post ICO

Bitstamp kinnitab deposiidi aadressi probleemi

Post ICO

Briti kohus tellib Moolaht 750 BTCi tagasi Syscoini arendajatele

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini