Rahandus Tüdruku näpunäited: Mt. Selgitasid Gox ja Bitcoin | Estonian.lamareschale.org

Rahandus Tüdruku näpunäited: Mt. Selgitasid Gox ja Bitcoin

Rahandus Tüdruku näpunäited: Mt. Selgitasid Gox ja Bitcoin

Bitcoin on võimatu võltsida ja ei ole viga viis seda töödeldakse. Mt. GOX ei täheldatud nõuetekohase turvalisuse protokolle ning nende sisemise tehingud on rikutud.

Mt. GOX on suurim ja tuntuim Bitcoin vahetada maailmas - või vähemalt ajalooliselt nad olid. Tegelikkuses on nad teinud mõningaid katastroofilisi vigu, kuidas nad suudavad oma süsteeme, mida mõned spekuleerida on põhjustanud tohutu kahju, mis veel ei ole avalikustatud. Mõned, nagu mina, usuvad, et see on olnud pidev probleem, et nad on alles hiljuti aru, mis korralikult selgitab, miks nad on nii raske töödelda tehingute kaudu, isegi enne nende viimast Viga. Kahjuks, see on probleem, millega nad on kahjuks väga ebatõenäoline, et oleks võimalik parandada. Siin on kühvel.

Nagu mõned teist võib-olla teate, veebruari alguses, Bitcoin väärtused langenud suhteliselt stabiilne $ 850 alla $ 100, enne tulevad tagasi kuni siis $ 600 vahemikus (kuni minut Bitcoin kokku vahetuskurss). Kuigi on olemas mitmeid muutujaid, mis sellele kaasa aidata ja keegi ei väida, et Bitcoin ei ole uus või mõnevõrra riskantne ja spekulatiivne valuuta või investeeringute tegelik lähtekoodi Bitcoin on turvaline ja ilma tegeliku viga. Mõtle, et hetkeks. See on turvaline ja ei ole viga.

Mitmed inimesed, kes mõistavad, kuidas turvalise Bitcoin on ei tea, miks Mt. GOX teinud oma hiljutist avaldust teemal, süüdistades Bitcoin lähtekoodi. Kahjuks Mt. GOX on lihtsalt paneb spin oma viga. Link on siin, kuid vastav väljavõte on kursiivis allpool:

Bitcoin tehingute suhtes disaini küsimus, mis on suures osas tähelepanuta, samas teada vähemalt osa Bitcoin tuum arendajad ning nimetatud BitcoinTalk foorumites. See viga, mida tuntakse "tehingu deformeeritavus" võimaldab kolmanda osapoole muuta räsi tahes värskelt välja tehingu ilma kummutanud allkirja, seega tulemuseks on samalaadne tehing teist hash. Muidugi ainult üks kahest tehinguid saab kinnitada. Kui isik, kes muutis tehingu on piisavalt kiire, näiteks otseühendus eri kaevandamise basseinid, või on isegi väike kogus kaevandamise võimsus, see võib kergesti põhjustada tehingu hash muutmine tuleb pühendunud blockchain...

Enamik rahakoti ja vahetamise teenuste hoiab arvestust käesoleva ütles hash, et oleks võimalik reageerida kasutajad peaksid nad küsida oma tehingu. On tõenäoline, et nende teenuste eeldada tehingu ei saadetud, kui see ei ilmu blockchain algse hash ja on praegu puudub võimalus tunnustada alternatiivsete tehinguid nende tõhusal viisil.

Teisisõnu, Mt. GOX vahetada süüdistab probleemi kohta Bitcoin allikas, kuid see on faktiliselt vale. See on probleem, kuidas halvasti joosta vahetamist nagu Mt. GOX selgitada ainulaadne tehingutes, mis on tegelikult nimetada täieliku selgituse Mt. GOX ette - vaatamata nende mitte juhtides tähelepanu. Nad ei ole tõhus vahend, et mõista alternatiivsete tehingud.

Lihtsamalt öeldes, vahetab nagu Mt. GOX kasutada tehingu identifikaator (TX-id) selgitada ainulaadne tehinguid. Ründaja võib muuta TX-id muutmata tehingu tegeliku, mis loob kaks identset tehingute iga unikaalse TX-id. Juhul, kui muuta tehingu vastu võetud Blockchain ründaja saab oma Bitcoins ja seejärel kaebab vahetada, et nad ei saanud neid.

Vahetamist siis kontrollib oma andmebaasi, ootab kuni õige TX-id, kontrollib Blockchain, mis ei ole arvestust, et TX-id ja järeldab, et see ei õnnestunud. Vahetamist siis krediiti kasutaja konto puudu Bitcoins.

Probleem selline lähenemine on see, et see on hoolimatu ja ebakindel. Vahetused, mis ei ole vastuvõtlik sellele on need, kasutades täiendavat teavet, et jälgida, mida läheb sisse ja välja, nagu summa, aadress ja ajatempli, näiteks. Neil juhtudel, kui kasutaja oli kurta, toetus oleks vaja teha natuke rohkem legwork, kuid võib kergesti tuvastada tehingu ja kasutaja pettusega.

Selleks ideaalne maailm, TX-id ei oleks tempermalmist, kuid süüdistavad praegused probleemid Mt. GOX on praegu iga viga protokoll on üsna venitada.

Kokkuvõttes on käimas viga sellega, kuidas mõned vähem professionaalne Bitcoin vahetus hallata ja käsitleda nende tehingutega. See viga on ilmselt põhjustanud mõnel nende tehingute ohus või "double kasteti" - see tähendab, et kahekordistada Bitcoins isik oli võis võtta või üle kanda. See on selgelt selgitab kestvaid probleeme Mt. GOX on olnud koos Bitcoins.

Samuti peaks tugevdama ilmne - ei kasuta MtGox. Kasutage firma usaldusväärsema meetodi tehingute töötlemiseks muidu olete riskivad oma Bitcoins.

Mõtle seda niimoodi. Fiat valuutavahetus on öelnud, et nende masinate skaneerimiseks valuuta ei tööta korralikult, tulemuseks vastuvõtmise ja levitamine võltsitud valuuta vahetamist. Vaatamata möönis siiski, et nende protsesside tuvastamiseks valeraha on vigane, vahetamist süüdistab valuuta väljastaja, mida on selgelt viga vahetamist.

Teisisõnu, Mt. GOX ja mitmete teiste börsidel ei vaatle õige turbeprotokollide on lendavad vastu istme oma püksid ja protsessi riskivad varade kes töödeldud tehingute kaudu. See on lihtsalt üks põhjusi Mt. GOX on kukkus oma kõrgus töötlemise 80% kõigist Bitcoin tehingute nende praeguse madala 25%. Kas nad jäävad ellu seisus nende juhtimisvead Bitcoins jääb üle oodata.

See artikkel on algselt avaldatud FinanceGirl.co.uk

Seotud uudised


Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

Bitcoin jõuab uue vahe-eesmärgini: 10 000 kaupmees. Nüüd aktsepteerib valuutat

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Bulgaaria rahvuslik tulubaas teatab Bitcoini maksudest

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

BitGold tõuseb 3,5 miljoni euro väärtuses seeria A investeeringuid

Post ICO

Kanada on valmis krüpto-maailma keskuseks: Bitcoin Expo 2014 toimub aprillis

Post ICO

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

EBay tõmbab Bitcoini aktsepteerimiseks kaupmehe nimekirja

Post ICO

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga

Post ICO

Bitcoin v0.9 versioon annab kaupmeestele uusi funktsioone