Soome vastu ELi: riik deklareerib bikiinioperatsioone käibemaksust vabastatud | Estonian.lamareschale.org

Soome vastu ELi: riik deklareerib bikiinioperatsioone käibemaksust vabastatud

Soome vastu ELi: riik deklareerib bikiinioperatsioone käibemaksust vabastatud

Soome teatas uue cryptocurrency küsimused: Bitcoin teenused on nüüd vabastatud Käibemaksuseaduse (VAT) riigis. Kuid otsuse pruugi rahuldada Euroopa Liidu (EL) järgmise organisatsiooni hiljutisi lahendeid digitaalse raha.

Vastavalt EL Bitcoin ja kõigi teiste virtuaalne münte tuleks pidada finants- või pangateenused käibemaksukohustuslane. Ka Euroopa Liit on välja hoiatusi adresseeritud Bitcoin kasutajad, meenutades neile umbes cryptocurrency volatiilsus ja nendega seotud riskid.

Otsus on tehtud Soome Kesk juhatuse Maksud tähendab, et Skandinaavia rahvas on sõudmise vastu Euroopa ujutatud. "Soome on läinud vastu tavapäraste ELi lähenemisviisi raviks Bitcoin, liigitamine teenuste ümber cryptocurrency nagu finantsteenused, mistõttu maksuvaba", saidi International Tax Review hinnapakkumisi.

Otsus 034/2014 Soome Kesk juhatuse Maksud (KKT) märkis, et komisjoni tasud kohta Bitcoin ostud vahetamise turu olid all ELi käibemaksudirektiivi, pangateenused ja seega käibemaksust vabastatud.

Valitsev informeerib avalikkust, et Soome ametiasutused on klassifitseeritud Bitcoins maksevahendina. Jällegi, see on Soome võitleb teiste riikide otsuseid, kuna enamik rahvaste ravivad cryptocurrency kui reguleerimata maksevalik kaubavahetust või isegi arvestades seda ebaseaduslikuks.

"Tehes Bitcoins tunnustatud maksevahend, Soome on viinud ta suunas loeta ametliku valuuta. See ei oleks teretulnud Euroopa Keskpankade see tooks kaasa laiema finantsregulatsiooni küsimustes, "ütles Richard Asquith, maksu ekspert töötab Zip, Avalara, tsiteeritud CoinTelegraph.

Teisel pool Soome küsimused on üsna sarnane Belgia lähenemine cryptocurrency reguleerimisel. Riigi rahandusministeerium teatas septembris, et Bitcoin vahetus oleks ka käibemaksust vabastatud. Ikka, Belgia ütles toona, et see otsus võib domineerida tulevane direktiiv väljastatud Euroopa Liidus.

Soovitatavad pilt allikas: WikimediaSoome esimene Bitcoini ATM on Helsingi raudteejaamasHelsingi raudteejaam, mis asub Soome pealinn on nüüd kodus riigi esimene Bitcoin ATM. Pärast sarnase seadmega hiljuti esitatud Rootsi - täpsemalt kesklinnas Stockholm - poolt käivitamisel Safello, nüüd on aeg teise Skandinaavia rahvas on oma ATM.

Hea uudis paljastus saidi Bittiraha.fi, mis teatas "püsiv paigaldus Bitcoin ATM" on populaarne jaama.

Olles üks kõige aktiivsem kohti Helsingis, jaama on üle 200.000 inimest rändluse kaudu koridoridesse igapäevaselt, nii et see on ilmselt suurepärane asukoht masin.

Vastavalt Soome veebilehel, krüpteerimisoperatsiooni ATM võib leida Levykauppa kirves, tuntud rekord keti ja võimaldab kasutajatel vahetada Fiat valuuta ja saada BTC.


Soome projekt plaanib Bitcoini andmete edastamiseks televisioonivõrkuUus Soome projekt on umbes saavutada oma ambitsioonika ülesande piires Bitcoin ökosüsteemi: Koodilehto KryptoRadio projectwants edastada Bitcoin seotud tehingukulude andmed kogu maailmas, kasutades digitaaltelevisiooni transmissionsor, teisisõnu, Digital Video Broadcasting - Terrestrial (DVB-T) võrkude.

Vastavalt projekti veebilehel, signaali edastab Bitcoin tehingu andmed reaalajas, luues võimalusi innovatsiooni ja ka muuta cryptocurrency turvalisem. Pealegi, kui leht itnews.com aruannete erilist edastamise tagaks mis tahes tehinguid, mida saab jälgida tänu ühepoolse signaali.

Iga ühesuunaline digitaalse edastamise tee piisava veaparandus sobib see projekt. Lisaks DVB-T on palju teisi võimalusi, kuidas edastada Bitcoin oja nagu subcarriers FM raadio kaudu, amatöör raadio ja DAB. Valisime DVB-T meie katseprojekt, sest tema paindlikkus ja lai toetus enamikus maailma osades.

Lõppkokkuvõttes KryptoRadio idee võiks isegi parandada Bitcoin võrgu. See tähendab, et cryptocurrency on blockchain ei oleks sõltuv Internetto saate- ploki andmed.

Seal on palju katseid teha Bitcoin vähem sõltuv avaliku Interneti. (...) Üks võimalus on kasutada Tor võrgu varjata Bitcoin liiklus avaliku Interneti vahendusel. Kahjuks see ei tee Bitcoin kättesaadavamaks uutele kasutajatele. Mida parem lähenemine on minna kaugemale Internet ja kasutada avaliku infrastruktuuri ringhäälingu tehingute Bitcoin võrgu.

Projekti avalöök on juba planeeritud ja juhtub 1. Septembril. Esialgne saade maksab 95 protsenti Soome elanikkonnast (umbes viis miljonit inimest), tänu kokkuleppele riiklike pakkuja Digitan üleriigiline võrk, mis hõlmab 24-tunnise saadete Bitcoin andmeid.

Kuna DVB-T on ülemaailmne digitaaltelevisioonisignaali leviedastusstandardist, teenus on saadaval peaaegu kogu maailmas. Euroopas on suur osa Aafrika, Austraalia, Uus-Meremaa, India ja Kagu-Aasia on vaid mõned näited.

Pilt Kryptoradio.koodilehto.fi


Tuli hävitab ulatusliku Bitcoini kaevandamise operatsiooni TaisSuur cryptocurrency kaevandamine asub Bangkok, Tai, tabas tohutu firethat hävitatakse kolm hoonet ja riistvara ilmselt väärt miljoneid dollareid. 

Õnnetus juhtus umbes kolm nädalat tagasi, oktoobri keskel, kuid see oli alles nüüd avalikustatakse pärast foto hävitatud laost sattus foorum BitcoinTalk. Pildi tuvastatud kaevandamisel kui vara kontserni Cowboyminers, meeskond Euroopa krüpto-toetajad praegu asub Bangkok, ja ka hoiatab kogukonna ohtudest massiivne kaevandamise ilma nõuetekohase varustuse või turvalisuse plaani, Gizmodo aruandeid.

Kuigi ei ole palju informatsiooni saadaval umbes katastroofi kohaliku veebisaidi Thairath teatatud õnnetust, milles kirjeldatakse põrgulik stsenaariumi leegid bursted välja laost täis kalleid servereid ja muid seadmeid. Tai ametiasutused kinnitasid keegi viga ei saanud ja selgus ka, et nad kahtlustavad lühis alguse tulekahju.

Õnnetus tekitas palju uudishimu online, eriti Bitcoin seotud foorumeid. Õnneks inimesed küsivad küsimusi BitcoinTalk esindajad nii Cowboyminers ja Spondoolies-Tech - ettevõte, mis arenenud enamik kaevandamise riistvara lattu - ühendatud foorum, et arutada tulekahju.

Vastavalt Spondoolies-Tech, seadmete oli kindlustamata ja ladu on "kogunemist oli kindlasti mitte vastavalt US elektriline kood". Teiselt poolt, Cowboyminers on eitada, et tulekahju põhjustas hoone elektrijuhtmeid.

Kuigi päritolu tuli veel arutatakse ja uuritakse, ametiasutused ei ole kahtlust, mis põhjustas tulekahju levis nii kiiresti, avalduste kohaselt jagavad paar tunnistajad: süüdlane peaks olema tuleohtlik akustiline vaht varjatud lattu on seinad.

Seotud uudised


Post ICO

Tühjendage oma Bitcoin-rahakott ja ostke see luksuslik mõis Lõuna-Aafrikas

Post ICO

CoinTerra seatud madala maksumusega bitcoini kaevandusrajatise käivitamiseks võiks turg pöörduda

Post ICO

Bitcoini nädala uudiste kokkuvõte, november 2013

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

Bitcoiners aitavad USA ametivõimudel krüptokuulest aru saada ja tulemused on julgustavad

Post ICO

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Crypto reklaamimise soodustused

Post ICO

Auto ostmine Bitcoiniga? Kontrollima

Post ICO

Siiditranspordist büstidest süüdistatav bökotiinivargus süüdistatav föderaalagent tunnistab

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info