Esimene Bitcoini ATM saabub Iisraelis tänu BITBOXile | Estonian.lamareschale.org

Esimene Bitcoini ATM saabub Iisraelis tänu BITBOXile

Esimene Bitcoini ATM saabub Iisraelis tänu BITBOXile

Tel Aviv on tervitades eriline sündmus sel kolmapäeval (11.) õhtul. Ettevõte BITBOXis saada valmis käivitada Iisraeli esimene Bitcoin sularahaautomaat, Robocoin masin, mis võimaldab kasutajatel osta ja müüa cryptocurrency liikvel.

Seade paigaldatakse fuajees Town-House TLV Hotel, mis asub Yavne Street, nurgal Rothschild Boulevard.

"Käivitamine esimese Bitcoin ATM Lähis-Idas võimaldab igal isikul, kellel puudub eelnevaid teadmisi Bitcoin ja kuidas see toimib lihtsalt osta ja müüa Bitcoin 24/7 mööda bürokraatia pankade," selgitas Nimrod Gruber tegevjuht BITBOX poolt noteeritud GreenProphet.com.

Pealegi, vastavalt Gruber, masina tuttav ja intuitiivse teeb kogu protsessi väga lihtne isegi uue Bitcoiners. Kasutajad ei pea isegi digitaalse rahakoti salvestada äsja ostetud cryptocurrency, kui Robocoin masin loob automaatselt ühe kohapeal kui vaja.

Bitcoin on tekkinud tohutu kasvu trend Iisrael kuid seni kõik tehingud peavad olema kas läbi panga kaudu, kus on palju bürokraatlikke takistusi kaasatud, või kauplemise eraisikutele, mis ei pruugi olla usaldusväärsed ja tõsta küsimusi usaldusväärsus.

Vastavalt BITBOX, ATM - ehitatud Ameerika Ühendriigid - on eriti kasulik Iisraeli võõrtöölised, kes saab nüüd osta BTC läbi masina Tel Aviv ja saatke see nende peredele. Siis see võtab ainult paar minutit, kuni nende sugulased suudavad tagasi kohalikus valuutas oma kodumaal kaotamata raha mööda teed maksma hiiglaslik teenustasusid.

Soovitatavad pilt WikimediaEsimene Bitcoini ATM Vancouveris: täielikult töötav ja valmis vahetamaSee on ametlik: esimene Bitcoin ATM juba kätte oma esimese klientidele Vancouver, Kanada ja kõik läks veatult. Vastavalt New York Magazine, esimene inimene, kes seadet kasutada, mis oli paigaldatud ja avas teisipäeval (30) on kohvi- maja Waves oli Victoria Hansen, kes kiiresti vahetada $ 200 Bitcoins.

Ja mida suuremeelne plaanid tal oli tema cryptocurrency? "Me mõelnud läheb Bestie mõned bratwurst. Nad võtavad Bitcoin" Hansen ütles, rääkides kohaliku vorsti koht varem esiletoodud 99Bitcoins siin.

Üks asutajaliikmete Bitcoiniacs, füüsilise cryptocurrency vahetada asub Vancouver et ostetud masin, oli Waves, aidates esimese kasutajate Bitcoin ATM. Jackson Warren ja tema teised kaks partnerid on plaanis paigaldada veel neli sinine ja hõbe masinad üle countryby detsembril. Nende eesmärk on "hoida lihtsustades kuni ühel päeval seal tuhandeid neid asju", Warren ütles.

Ja kuidas kogu vahetades-fiat-for-BTC protsessi? Noh, see oli lihtne, vähemalt see, mida esimene kasutajad räägivad. Jordan Kelley tegevjuht Las Vegas põhinev Robocoin, ettevõte, mis ehitab need sularahaautomaadid, ütles The Guardian, et kasutades seade on "sama lihtne kui jalgsi kuni masin, skaneerimise oma käsi, sisestades mõned raha ja osta Bitcoin. Selle, see on kahe minuti protsess. Iga Internetis vahetada, see on vähemalt kaks päeva ". Ja ongi sõna otseses mõttes.

Sait CTVNews reportsthat seni umbes 16 kaupmehed aktsepteerivad Bitcoin on Vancouver keskosas. Seega on rohkem 16 põhjust vahetada mõned fiat valuuta Bitcoin.


Esimene Bitcoini ATM käivitub teisipäevalVancouver, Kanada, on esimene koht maailmas võõrustada töö- ja üldkasutatavate Bitcoin ATM, toodetud Las Vegas põhinev ettevõte Robocoin.

Võite tänada asutajad tellis-ja uhmris poe Bitcoiniacs, kes võrgu loomise koosneb viiest seadmed levinud üle kogu riigi.

Esimene Bitcoin ATM läheb live teisipäeval (29), vastavalt saidi Wired, tegutsevad sissepääsu lähedal Waves, kohvi maja asub kesklinna Vancouver. Masin hakkab kauplemist Bitcoins Fiat valuuta ja vastupidi, austades Kanada rahapesu tõkestamise seadused.

Kolm asutajad Bitcoiniacs makstud $ 18.500 iga masin, osta pakk viie Robocoin sularahaautomaadid.

Nagu Robocoin, teine ​​toodab Bitcoin sularahaautomaadid on alustanud ka laevandus oma seadmeid. Lamassu on tarnitud 13 machinessince oktoobri alguses. Kuid erinevalt Robocoin ATM, see võib ainult vahetada Fiat valuuta Bitcoin, mitte teistpidi.


Esimene Bitcoin-võrgus olev veebigalerii Cointemporary võimaldab teil osta kunsti krüptokuulendusegaKunstihuvilistele / Bitcoiners seal on nüüd uus online-koht, mis sobib kõigile nende vajadustele. Cointemporary väidab end olevat esimene online kunstigalerii töötada üksnes cryptocurrency.

Platvorm, mida kirjeldatakse kui "ajutised Internetis näituse kunsti Bitcoin", annab ülevaate tööst rahvusvaheliste kunstnike. Kuid selle asemel, featuring kõik kunsti samas kohas, Cointemporary otsustab näidata kunstiteoseid ainult üks artist iga seitsme päeva jooksul.

Maal praegu kättesaadav loodud Larissa Lockshin, New Yorgis asuva artist. See veebileht eelnevalt esile tõstetud teoseid Valentin Ruhry või Andy Boot, kahe kunstniku haldamise eest Cointemporary. Vastavalt CoinTelegraph, online galerii loodi koostöös Coinfinity.co ja see peakorter asub Viinis.

Cointemporary veebilehte selgitab alusel projekti määratlemise kunsti galerii "kunstnik perspektiivis ja kureeritud veebiplatvormi, mis esitleb erinevaid teoseid rahvusvaheliste kaasaegsete kunstnike".

Aga miks kasutades ainult Bitcoin? Kuna "BTC on detsentraliseeritud online makse võrgu- ja uue vormi autonoomia üleilmset rahasüsteemi, mis ei ole veel olemas sarnasel viisil kunstimaailmas".

Cointemporary sarnaneb traditsioonilise galeriid oma pühendumist ühele kunstnik ja piiratud näituse ajal, kuid eesmärk on panna kunstniku tööd laiema globaalse visuaalse kontekstis vaba hegemoniaalset rahasüsteemi, kus kaasaegne kunst on varjatud.

"Cointemporary luuakse platvorm tutvustada kaasaegse kunsti praktikas ja tendentsid, et ergutada arutelu kaugemale tüüpiline kunstimaailma retoorika. See on põhjus, miks BTC toimib ainult makseviisi; käimasoleva arutelu, mille tegelik väärtus selle uue valuuta ja kõrge volatiilsuse keelab praeguse väärtuse hindamise põhjal kunstiturul "veebilehel lisab.

Soovitatavad pilt Wikimedia

Larissa Lockshin

Seotud uudised


Post ICO

Kanada käivitusprogramm Waigpoint sisaldab oma online-palgalo tarkvara Bitcoini

Post ICO

LifeLocki Lemon-rahakoti omandamine kustutab kõik Bitcoini toetuse ootused

Post ICO

Teeni Bitcoini, jagades oma ribalaiust

Post ICO

CoinTerra seatud madala maksumusega bitcoini kaevandusrajatise käivitamiseks võiks turg pöörduda

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

Post ICO

Mis on Capital One Labs ikkagi? Mida nad Bitcoiniga tahavad?

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Biomeetrilise autentimisega füüsiline Bitcoin-rahakott? CryptoLabs käivitub 2015. aastal

Post ICO

Horvaatia peab Bitcoini õigust - 45 parlamendiliiget soovivad sama

Post ICO

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga