Majandushariduse sihtasutus võtab nüüd vastu annetusi bitcoiinides | Estonian.lamareschale.org

Majandushariduse sihtasutus võtab nüüd vastu annetusi bitcoiinides

Majandushariduse sihtasutus võtab nüüd vastu annetusi bitcoiinides

Kui isegi Sihtasutuse Majandus- Haridus nõustub Bitcoin annetusi, midagi tuleb juhtis õiges suunas. "Üks vanimaid vabaturu organisatsioonid Ameerika Ühendriigid", kui institutsioon kirjeldab ennast, on loobutud volitusi uue valuuta.

Sihtasutus teatas uudiste hiljuti. "See on ametlik: FEE nõustub annetusi Bitcoin. Anneta mõned Bitcoins täna, et aidata meil täita meie missioon inspireerida, harida ja ühendada tulevasi juhte koos majanduslikke, eetilisi ja õiguslikke põhimõtteid vaba ühiskonna", see oli võimalik lugeda nende veebilehel.

Nii Sihtasutuse Majandus- Haridus grupiga liitub institutsioonide ja veebisaidid, mis juba nõustuda Bitcoins vormina annetuse. Näiteks mais Daily Helistaja Uudised Foundation ütles, et 2016 Libertarian Partei presidendikandidaat Darryl Perry läheb vastu Bitcoins rahastada oma kampaania.

"The Darryl W. Perry president (2016) kampaaniat ei annetuste valuutades tunnustatud föderaalse seadusliku maksevahendina seadused" väljakuulutamist teatas. See peaaegu paneb Bitcoin õigusliku... Peaaegu!

Via redalertpolitics.comNeli Hollandi meest loovad Bitcoini vahetuse varastatud raha puhastamiseksMadalmaade ametiasutused arreteeriti neli meest Hollandis eelmisel nädalal pärast tehnoloogilise kuritegevuse pidutsema. Kahtlusaluste levinud liik pahavara, mis võimaldas neil saada teavet umbes 150 Hollandi pangakontod ja siis kasutas Bitcoin exchangeto pesta osa $ 1.4 millionthat oli varastatud.

Viirus on tuntud TorRAT ja tegutseb võrgu kaudu Tor, mis on suunatud ainult hollandi kõlarid, vastavalt Coindesk. Pealegi kasutades pahavara, mehed, kes edastatud läbi tormail.org ilmselt ka makstud Türgi krüpteerida teenust kõrvale viirusetõrje tarkvara.

Pärast käivitamist pahavara ja saada soovitud finantsteabe, kahtlustab varastas ohvri eest. Pärast seda, nad kasutasid Bitcoin vahetada nimetatakse FBTC Exchange, mis loodi nende poolt, pesta mõned raha eurodesse.

Platvorm, käivitati käesoleva aasta juunis, ei ole enam kasutusel ja kõik tehingud on peatatud alates 21. Oktoobril vahistamine neli meest tegi Hollandi National High Tech Crime Unit, mis väidetavalt konfiskeeritud 56 BTC alates kahtlusaluseid.


Neli aastat hiljem ei tea me veel, kes sai BitcoiniOleme tuntud Bitcoin alates 2009. Aastast oma loomist. Ja veel, neli aastat hiljem ja pärast $ 100 miljonit, me veel ei tea nime või nägu geniuswho loonud ja teinud digitaalse valuuta võimalik.

Täna Bitcoin võimu majanduses, mis on väärt rohkem kui üks miljard dollarit ja on väga imetlenud kogu maailmas tänu oma tehnilise keerukuse. See on esimene detsentraliseeritud mündi, mis ei pea alluma tahes regulaator. Tänu sellele (ja oma inspireeritud looja), uus leegion alustavatel sündinud ja mõned neist on tekkinud esimese Bitcoin miljonärideks.

Ja pärast kõike seda, kahtluse hoiab olemasolevate: kus on Bitcoin isa või ema? Ainus asi, mida me teame, on see, et digitaalse valuuta esmakordselt kasutusele maailma 2009. Aastal, keegi koos pseudonüümi Satoshi Nakamoto. Ta saatis sõnumi ametlikule Bitcoin foorum ja siis kadus.

Ja me ikka otsin teda ennast või neid. Jah, neid. Kuna alguses e-kirju ja sõnumeid Bitcoin eelotsuse "meie". Satoshi võib olla vaid üks inimene, kuid see võib olla ka rühm, mida me teame.

Tule, Satoshi! Me lihtsalt tahame teid tänada Bitcoin.

Via t-leafd.com


Prantsusmaa kavatseb Bitcoini reguleerida ja luua Euroopa sihtasutuseKuu pärast hoiatus investoritele, kaupmehed ja väikeste kasutajad vastu Bitcoin ja sellega kaasnevad riskid, Prantsusmaa näib tegemist U-turn poolest cryptocurrency nõustumist. Kohtuistung toimus sel nädalal osutus riigi valitsus on avatud rohkem teada digitaalse mündi ja arutada oma plusse ja miinuseid.

Kohtuistungil on Reddit "mmitech lähetatud teatud informatsiooni, mis toimub Pariisis. Põhirõhk oli kohtumise, et Bitcoin ei ole veel selge, et Prantsuse ametiasutused, et nad tahavad jõuda otsustada, mida edasi teha ja kuidas reguleerida digitaalse valuuta. Siiski muudab ebaseadusliku on kindlasti ei ole lahendus.

Mis iganes Prantsusmaa otsustab teha seoses cryptocurrency tuleb teha nii kiiresti kui võimalik, sest riik on nüüd aru, mida tõeline innovatsioon Bitcoin ja kuidas "Prantsusmaa on juba kadunud rongi".

Gonzague Grandval, Paymium tegevjuht ütles, et "Prantsusmaa on maha jäänud USA, Aasia, Iisrael. Euroopas Prantsuse Bitcoin turul on üks vähem arenenud. Ma olen nii õnnelik ja närviline, et mu käivitamisel on ainult prantsuse firma spetsialiseerunud Bitcoin ", vastavalt avaldatud artiklis La Tribune.

Üheks teguriks, mis võib muuta kõik see võimalik olla moodustamine Euroopa Bitcoin sihtasutus, üks viimaseid küsimusi arutati koosolekul. Kuid infot selle projekti veel vähe. Teisel pool, ja ootuspäraselt, negatiivne küsimustes nagu seotud ebaseadusliku tegevuse cryptocurrency, volatiilsuse ja ohutust ka lähenes, kuid erapooletult.

Siiski, kui Prantsusmaa näib, avades oma relvi Bitcoin, sama ei juhtu Venemaal, kus ettepaneku keelata Bitcoinwas ilmselt avalikustatud. Teave ei ole ametlik ja mõned Vene redditors väidavad, et ei ole ühtegi kombatav tagajärjed kasutamise cryptocurrency riigis.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups

Post ICO

Fly koos Bitcoiniga: BtcTrip võimaldab teil osta lennupileteid krüptokuulendusega

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

Tuntud majandusteadlane Simon Johnson usub, et valitsused üritavad Bitcoini allasurumist

Post ICO

Coinbase, BitQuick ja Bitcoin.de loobuvad kõikidest Bitcoin Black reede maksetest

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Expedia, bitcoines, tagasimaksed ja Coinbase

Post ICO

11 Bitcoini aktsepteerivad hotellid ja hostelid

Post ICO

Coinbase käivitab oma uue Bitcoin iOS-i rakenduse

Post ICO

Coinbase tegevjuht väidab, et bikcoin asendab USA dollari kui maailma reservvaluuta

Post ICO

Esimene Šveitsi Bitcoini ATM on ajutiselt tegutsev Zürichis