Gavin Andresen: on väike võimalus, et Bitcoin saab tõesti väga suureks | Estonian.lamareschale.org

Gavin Andresen: on väike võimalus, et Bitcoin saab tõesti väga suureks

Gavin Andresen: on väike võimalus, et Bitcoin saab tõesti väga suureks

Üks Bitcoin on jumalad, Gavin Andresen, hiljuti intervjuu CoinDesk. Ekspert, kes on juhtivteadur jaoks Bitcoin Foundation ja juhtiv arendaja jaoks Bitcoin avatud lähtekoodiga projekt, rääkisime oleviku ja tuleviku digitaalse currencyhe aidanud maailma.

Kuna see oli tõesti täielik ja huvitav intervjuu, valisime me mõned oma parimad avaldused Bitcoin näidata. Vastavalt Gavin Andresen, Bitcoin on nii suur, kuna see "võimaldab inimestel võtta tagasi kontroll oma raha ja maksed. Puhtalt tehnilisest seisukohast, see on lihtsalt põnev mulle, et tehnilised probleemid on lahendatud (teha Bitcoin juhtuda). See on tõesti huvitav projekt tehniline vaade. See on potentsiaalselt maailma muutuvas idee ".

Kummaline, et tal on "päris konservatiivne" rahaline elu. "Vaatamata kellel mõned Bitcoin, enamik minu investeeringud on igav investeerimisfondid. Ja minu nõuanne inimestele on alati... Ei investeeri oma elu säästud Bitcoin, kui sa oled valmis kaotama oma elu säästud, sest see on väga kõikuv ja riskantne ".

Hoolimata neid nõuandeid, ta selgitab, miks Bitcoin on nii suur, võrreldes teiste digitaalsel kujul valuuta: "Eelmise katsed e-raha või virtuaalne valuutade oli mingi keskne ebaõnnestumine. Nii et kui ettevõtte valuutat emiteeriva läks pankrotti, valuuta oleks väärtusetu. Selgus, et ettevõtted väljastanud valuutade tegi kõik minema äritegevuse. Smart inimesed võivad näha, et potentsiaali ja et ei lubanud neid edukas. Oli see üksainus ebaõnnestumine ".

Ja mida valitsuste arvamus? "On võimalik, et iga valitsuse maailmas otsustab teha ebaseadusliku sooritada tehinguid Bitcoin... Kui Bitcoin saaks kasutada ainult ebaseaduslikult, oleks palju väiksem turg Bitcoin. Ma ei usu, isegi siis oleks täiesti ära minema. Võite näha kurjategijad kasutavad seda. Aga mul on probleeme kujutada, et iga valitsuse maailmas otsustab proovida teha seda ebaseaduslikuks. See ei tundu tõenäoline, et mind. Ma ei kujuta ette mõned valitsused otsustamisel nad ei meeldi Bitcoin ja püüavad teha seda ebaseaduslik, kuid ma ei saa (ka) kujutada mõned valitsused öelda, et nad tõesti meeldib Bitcoin ".

"Ma olen natuke vastuoluline Bitcoin maailma becauseI ei usu, seal on roll valitsuste: tarbijakaitse mõtet. Ma arvan, et kui Bitcoins vahetatakse riiklike valuutade see kindlasti mõistlik, et kes kontrollib nende riikide vääringutes võiksite reguleerida, et. Kuigi ülereguleerimist ei ole mõtet, on roll määrus ", ekspert lisab.

Ennustused tuleviku? Gavin Andresen ütleb, et "seal on väike võimalus, et Bitcoin saavad tõesti suur. Kui ma ütlen väike võimalus, äkki seal on üks-in-20 võimalus, et Bitcoin asendab dollari kui maailma reservvaluuta 50 aastat. Ma arvan, et seal on palju paremad võimalused, et Bitcoin on laialdaselt kasutatud valuutat, ei võrreldav euro või dollar, kuid soliidne nimekirja maailma valuutade ".

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist

Post ICO

Erik Voorhees kaotab 550 BTC tõttu Mt. Goxi lagunemine: ole valmis, sest see on kole nädal

Post ICO

Feds sulgutas Silk Roadi ja vahistasid platvormi administraatorit, 26 000 bitsükooni said konfiskeeritud

Post ICO

Bitcoinid ei saa teid õnne osta, kuid nad saavad kindlasti ka vahu-peekoni küünla

Post ICO

BitPay pakub rahalist stiimulit bükiteeni-sõbralikele arendajatele LAUNCH Hackathonis

Post ICO

Esimene Bitcoini reguleeritud riik, Bitcoin Vault ja palju muud

Post ICO

Bitcoin kannatab DDoS-rünnaku eest ja on endiselt taastumas

Post ICO

Filmide turustaja Lionsgate võtab Bitcoini vastu

Post ICO

Kampaaniaid saab nüüd kasutada BTC lihtsa märkeruuduga

Post ICO

California ametiasutused peatavad krüptokuuluväärtuse, küsivad uut pühendunud seadusandjat

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Hiina leiab, et Bitcoin on virtuaalne ja keelab pankade krüptovalkulaatoriga tegelemise