Georgia Tech staadion ja krediidisüsteem BuzzCard on nüüd Bitcoin-sõbralikud | Estonian.lamareschale.org

Georgia Tech staadion ja krediidisüsteem BuzzCard on nüüd Bitcoin-sõbralikud

Georgia Tech staadion ja krediidisüsteem BuzzCard on nüüd Bitcoin-sõbralikud

USA-põhine ülikooli Georgia Techis nüüd vastu Bitcoinas makseviisi on Bobby Dodd staadion ja mujal ülikoolilinnakus. Asutuse teamed BitPayto muuta see juhtub ja tundub üsna uhke oma panuse cryptocurrency.

Bitcoin on kehtiv makseviis staadionil kontsessiooni müügipind - kui Yellow Jackets "fännid saavad osta suupisteid ja jooke digitaalse raha - ja Barnes & Noble kaupluse Tech Square. Aga veelgi olulisem, see on ka osa õpilase krediidi süsteemi BuzzCard. Mis see kaart, mis on nüüd Bitcoin-sõbralik, õpilased saavad osta toitu ja kaupu peaaegu kõik asukohad Georgia Tech campus.

"Ootame koostööd BitPay teha Bitcoin elujõuline maksevalik meie õpilased ja fännid", kinnitas ülikooli sportlik direktor Mike Bobinski, pressiteates.

Gruusia Tech, me otsivad alati kaasa uusi võimalusi ja see koostöös BitPay annab meile võimaluse teha integreerides seda uut tehnoloogiat Sportimiskoht ja igapäevaelu meie õpilastele.

See tähendab, vähemalt vastavalt BitPay, et Georgia Institute of Technology on esimene ülikooli maailmas integreerida Bitcoin makseid oma staadioni kontsessiooni müügi ja krediidi süsteem.

Instituut asutati 1885. Aastal ning seda peetakse üheks kõige prestii avalik-õiguslike ülikoolide Ameerika Ühendriigid (tegelikult auastmed riigi top 10 avalik-õiguslike ülikoolide), samuti üks riigi juhtivaid teadusülikoolide. Praegu on 21500 ja kraadiõppe üliõpilastele nimistusse kanda Gruusia Techwho saab kasutada instituudi BuzzCard ja saab nüüd osta krediiti punkte cryptocurrency lihtsal viisil. BuzzCard tegelikult pidada "võti ülikooli elu" Gruusia Tech.

Tony Gallippi nõustub. BitPay tegevjuht (ja Gruusia Institute of Technology vilistlane) ütleb: "Georgia Tech on üks parimaid allikaid innovatsiooni riigis. BitPay on uhke, et pakkuda oma uuenduslike Bitcoin makse töötlemise ülikooli ja oma õpilastele ".

Mitte kaugel see uus Bitcoin hotspot, täpsemalt Kanada, teises ülikoolis just teada loomine Bitcoin klubi. Straight.com teatab, et University of British Columbia on nüüd grupp 15 Bitcoin toetajad, kes tahavad näidata asutuse eelised nõustudes BTC maksevalikuna jaoks õpilaste õppemaks.

Soovitatavad pilt allikas: WikimediaSuur Saksa jaemüüja Parfuemerie.de müüb BTC parfüüme ja ilutoooteidSaksamaa on juba suur jaemüüja tegutsevate Bitcoin maailmas. Hiiglane Internetis parfüümi jaemüüja Parfuemerie.de alustas nõustudes Bitcoinduring esimesel päeval veebruaris.

Platvorm, mille "menüü", mis koosneb rohkem kui 10000 parfümeeria ja kosmeetika tooteid, on praegu suurim kaupmehe vastu cryptocurrency Euroopa countryvia maksemenetlejalt BitPay. Parfümerie, äri rohkem kui 40 aastat kogemusi, samuti on üle 20 füüsilise kauplustes levinud üle Saksamaa.

Vastavalt ettevõtte, Bitcoin pakub "väga kiire, lihtne ja" makse lahendus. "Sa edastatakse lõpus oma tellimise protsessi Bitpay.com ja vaatab oma makseid otse", loeb oma kodulehel.

Et tähistada hea uudis, jaemüüja pakub a12 protsenti allahindlus kood, mida saab maha kõik oma productsby lihtsalt koodiga "HappyBitcoin", mis saab sisestada durin kassas.

Mis Parfuemerie aasta otsus astumist Bitcoin ökosüsteemi, Saksamaa kaupmehed hoida toetada digitaalse raha. Lisaks oma cryptocurrency sobiv online jaemüüjatelt, riik korraldab kuulus linnaosa Kreuzberg, Berliinis, koht kõrgeima kontsentratsiooniga kaupmeeste mis aktsepteerivad Bitcoin.

Pilte Parfuemerie.de


Saksamaa juhib Bitcoini maksustamisprotsessiKas Euroopa tõesti Bitcoin parim sõber? Tõenäoliselt. Noh, Ameerika Ühendriigid ei ole täpselt töötab selle koha, nii vana mandri võib kuluda pealkirjas. Seekord on Saksamaa, et muutub asjad: Saksamaa parlamendi tuntud Bundestag, teatas, et kasum müügist Bitcoins hoitavad investeeringud on vabastatud maksudest, kui cryptocurrency toimub üle ühe aasta. Otsus oli aru anda articlepublished avaldamisel Die Welt.

Mees taga see muutus on Frank Schäffler, Vaba Partei (FDP). Liige Bundestagi rahanduskomisjoni kuulus hiljuti kritiseeris Euroopa Keskpanga väljendas huvi Bitcoin kui viis vastukaaluks praegusele finantssüsteemi.

Uus Saksa küsimused seescryptocurrency kui "erakapitalil liikuv vara", mis tähendab, et digitaalse münte ainult maksustatakse kapitali kasvutulu maks, kui vara on müüdud aasta jooksul pärast ostu. Kui Bitcoins müüakse kasumi enne ühe aasta möödudes operatsiooni sõltub 25 protsenti kapitalitulu proportsionaalse tulumaksu. Aga nagu me varem öelnud, kui on möödunud üks aasta, kasu on vabastatud maksudest.

Üks küsimus, et Bundestag otsus ei hõlma kuidas maksuõiguses peab kohtlema Bitcoin kui valuuta ei kasutata kui investeeringut vahend. Oletame näiteks, kasutaja ostab toote või teenuse digitaalse mündi. Kuidas maksustada süsteemi töö sel juhul? Ja kuidas esimene töötajad seal, kes juba oma palgad Bitcoin? Seal on veel palju tööd teha, kuid Saksamaa on võtnud tugeva esimene samm.

Ja siis, teisel pool Euroopas, on Ameerika Ühendriigid. Riik ikka tundub väga segaduses, mida teha seoses cryptpcurrency. Kuid nad on praegu hindamisel kaudu Internal Revenue Service, mida tuleks suunised providedto Ameerika maksumaksjatele, kes tegelevad Bitcoin.

Praegu kõik teame on, et vastavalt uue aruande tehtud valitsuse vastutus Ameti (GAO), kõik cryptocurrency kasutajad peaksid maksma makse. Vähemalt teoreetiliselt.

Via bitcoinmagazine.com

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

61% kanaldastest eeldab digitaalse rahakoti kasutamist 2019. aastaks

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Gavin Andresen räägib versioonist 0.9: mis on lõpetatud ja mida veel teha

Post ICO

Kas pole veel ühtegi bitcoini? Sa oled kruvitud

Post ICO

Exchange OKCoin süüdistatakse andmete võltsimisega, samas kui Huobi keeldub Hiina keeldest

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

Peaaegu pooled Briti Bitcoini kasutajatest usuvad krüptokuuluväärtust

Post ICO

Esimene Šveitsi Bitcoini ATM on ajutiselt tegutsev Zürichis

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)