Getting to the Bitcoin vagun: India esimene reaalajas kauplemisplatvorm käivitab sel nädalal | Estonian.lamareschale.org

Getting to the Bitcoin vagun: India esimene reaalajas kauplemisplatvorm käivitab sel nädalal

Getting to the Bitcoin vagun: India esimene reaalajas kauplemisplatvorm käivitab sel nädalal

Kuigi Reserve Bank of India teatas, et ta ei reguleeri Bitcoin puudumise tõttu teadmisi maailma digitaalse raha, seal on uued cryptocurrency seotud ettevõtted avanemise riigis. Kõige hiljutisem on BTCXIndia, mis väidab end olevat rahva esimene reaalajas Bitcoin kauplemise platvormi.

Ettevõte, edendada S Capital Solutions Pvt Ltd, teatas ametlik käivitamine teenuse juhtub järgmisel esmaspäeval, 5th mais.

Vastavalt platvormi veebisaidil, BTCXIndia pakuvad "turvaline, reaalajas kauplemise platvorm pärast KYC-ja AML-juhised ja võimaldab instant INR ja väljamakseid". Nende Internetis leht ka, et vahetada järgmiselt "range tundmisega Kliendi (KYC) protseduurid ja Anti-rahapesudirektiivile (AML) suunised par sarnased nõuded reguleeritud finantsasutuste".

Pealegi, BTCXIndia väidab, et säilitada regulaarne kontakt India reguleerivate asutuste, samas jälgib õiguslikku olukorda cryptocurrencies riigis.

Kui täielikult operationalthe vahetada võimaldab kasutajatel osta ja müüa BTC India ruupia "tihedalt leviku", samuti jälgida nende tellimusi läbi elada, et raamat. Ülekanded on kiire ja tegi läbi NEFT-, IMPS- ja RTGS.

Ettevõte väidab, et kasutades "samal tasemel log-in ja konto turvalisus, mida kasutab asutatud finantsasutuste". Proovin vaigistada mõni mure, BTCXIndia on tagatud ka siis salvestada vastuvõetud hoiused offline vältida kaotust juhul, kui süsteem on ohus.

"Meie tagasüsteemide on vähese ühendatud alates kauplemisplatvormi ka mõju vähendamiseks häkkerite ja tarkvara rike", veebilehel lisab.

Bitcoin kauplemise pruugi olla mitte selge tegevuse India ametiasutused, kuid tagasi jaanuaris pressikonverentsil eesotsas Nishith Desai, India top maksustamise ja jurist, tõi hea uudis kohalikele Bitcoiners ja investorid. Vastavalt Desai, Bitcoin on õigustatud valuuta, mis võiks tuua mitmeid eeliseid India majandusele.

Soovitatavad pilt WikimediaGHash.IO lubab kehtestada 40% hashrate piirangut, et vältida 51% rünnakutPopulaarne Bitcoin kaevandamise bassein GHash.IO - kuulus tõstes muret võimaliku '51% rünnaku "kohta Bitcoin ökosüsteemi kaks korda viimase aastaste on lubanud, et futureit on" ei ületa rohkem kui 39,99% kogu Bitcoin hashrate ".

Uudised käigus selgus hiljuti korraldatud tippkohtumisel GHash.IO. Toimuva ürituse pärast viimast CoinSummit Londoni konverentsi, adresseeritud oht '51% rünnakute "vastu Bitcoin võrgu. Niinimetatud '51% rünnak "võib juhtuda, kui üks entityends upcontrolling üle poole arvutusvõimsust kasutada minu Bitcoinand kasutades, et õigus blokeerida tehingute või kahe kulu muude tegevuste hulgas.

Tagasi juunis, kaevandamise bassein karjatatud 50 protsenti hashrate kaubamärgi teist korda vähem kui aasta, luues uue laine paanika kogukonnas. Niipea kui probleem on lahendatud, GHash on hashrate vähenenud ja on praegu umbes 30 protsenti.

Vastavalt GHash pressiesindaja tsiteeritud TechCrunch, on nüüd 39.99% piiri, et tuleks järgida basseini juhtimismeeskonnale nüüd. See tähendab GHash.IO - haldab seotud vahetada CEX.IO, mis on ühendatud ka suur võõrustas kaevandamine - kokku mitte jõuda 40 protsenti piiri, ülejäänud mugavalt eemal 51 protsenti märki.

Basseini CIO, Jeffrey Smith ütles, et ajutine võimalusi riski vähendamiseks rünnak on õige asi, mida teha kohe.

"Ükski olemasolevaid tehnilisi lahendusi vastu 51% rünnaku oht on võimalik lahendada probleemi pikaajalist perspektiivi, võttes arvesse huve olemasolevate kaevandamise basseinid, individuaalne kaevurite ja Bitcoin kogukonnas. Seega Bitcoin järgijad peaksid keskenduma ajutise tegude kuni eluaegne lahendus leitakse, "ütles ta, tsiteeritud Coindesk.

Veendumaks lubadus hoitakse, GHash.IO loob komitee, mis peaks silma peal hoida olukorda, kuid mis samuti proovida leida tehnoloogilisi lahendus '51% rünnak ".

Avalduse kohaselt vabastatakse kaevandamise bassein, "komitee juhtida lähemale suhtlemist ja koostööd arendajate Bitcoin protokolli ja lahendamiseks 51% probleemi ja ettevõtete, väga huvitatud laiendada tööstuse ja edendada Bitcoin laiema publikuni".


Gliph saab $ 200,000 investeeringu, et töötada välja uusi Bitcoini funktsioone ja parandada turvalist sõnumsideOhutu sõnumsiderakendusena Gliph, mis on Bitcoin integratsiooni kaudu Coinbaseand võimaldab kasutajatel saata ja vastu võtta Bitcoins kaudu iOS hiljuti tõstatatud suur investeering $ 200,000. Rahastamine tagas Tim Draper, asutaja Draper University ja partner Boost.vc programm, mis Gliph osales.

Ettevõte asutati 2012. Aasta alguses kui krüpteeritud sõnumite app, kuid sel aastal nad nägid potentsiaali ühendamisel oma teenuseid Bitcoin. Gliph sai esialgse asutamisest, kuid varsti pärast nad vastu võeti Portland Seed Fund ja sai uue rahastamise $ 25.000.

Nende praegune Bitcoin funktsioonid võimaldavad kasutajatel ühendada rahakotid mitmeid võimalusi nagu BIPS, Blockchain.info või Coinbase, hõlpsasti luua rahakotid või luua uus e-posti aadress konto. "Gliph saate saata Bitcoin ja suhelda ühe kogemuse. Võite turvaliselt panna sotsiaalset konteksti ümber tehingu", kaas-asutaja teenuse, Rob Banagale, ütles Genesis Block.

Nüüd Gliph arenevasse meeskonda unistab koguda saatmine, Bitcoin ja anonüümsus samas kohas tänu sellele uusi investeeringuid. Ettevõte kavatseb kasutada seda raha - millest mõned saadi Bitcoin - parandada Gliph Android kogemus ja disaini kvaliteeti.

Lähitulevikus nad soovivad samuti luua täiustatud versiooni teenuse maksmise userswith funktsioone, nagu auto-kirjade kustutamise ja krüpteeritud video.

Via thegenesisblock.com

Seotud uudised


Post ICO

Rahandus Tüdruku näpunäited: Mt. Selgitasid Gox ja Bitcoin

Post ICO

Ettevõtted võivad varsti anda tibuotsiku läbi Tango

Post ICO

Põllumajandustootjate turud ja Bitcoin: mis küpsetatakse krüpto-köögis?

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Bitcoin-sõbralik platvorm Gyft saab 5 miljoni dollari suuruse investeeringu ja laieneb uutele riikidele, kellel on krüptokursuse abi

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

Cyprian politsei uurib Neo & Bee: tegevjuht Danny Brewster on ikka veel puudu

Post ICO

Crypto reklaamimise soodustused

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

BitInstant tegevjuht Charlie Shrem arreteeriti rahapesu kahtluste tõttu

Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Post ICO

Breaking: USMS Oksjonivõitjad on teavitatud