Gliph tutvustab kasutajanimed ja kasutajaprofiilid | Estonian.lamareschale.org

Gliph tutvustab kasutajanimed ja kasutajaprofiilid

Gliph tutvustab kasutajanimed ja kasutajaprofiilid

Grupisõnumside platvorm Bitcoin Gliphhas teatas mõned uued funktsioonid, et viia see kooskõlla on sõnumitooja platvormi massid.

Esimene muudatus on lisaks kasutajanimesid. Varem teenuse kasutajad määrati kasutajatunnused põhineb sümbolid kuid nüüd liigub edasi kasutajatele teenust saab valida tähti kasutajanime määrataks Gliph konto. Gliph meeskond kirjutas blogi postannouncing muutus:

Nagu tavakasutajatele Gliph end, oleme leidnud Gliph Legacy kasutajanimed pole muutunud lihtsam kasutada pikema aja jooksul. Kuigi stiililiselt unikaalne, Gliph Legacy kasutajanimed sai viis kogemusi vähe võimalusi.

Esiteks inimesi Gliph kogukonna meile neile meeldib teenuse kuid see liiga raske suhelda teiste inimestega. Põhiline funktsioon on võimalik otsida teise isiku süsteemi ja sümboleid lisada hõõrdumise sellesse protsessi.

Mõnikord, kui sümbol-kasutajanimed näidati avalikus vestlusega see oli raske jälgida, kes oli kes. Areneva probleem Gliph Legacy kasutajanimed on see, et nad ei salvesta hästi parooli juhtimise tööriistu nagu 1Password.

Sümbol põhinev kasutajanimed olid julge ja huvitav viis paistavad silma firma võitlemist privaatsuse ja turvalisuse enne inimest pöörata tähelepanu neid asju.

Nüüd, selle asemel et sümboolikast võite olla näiteks ainult kasutajanimi Mike meie endi tegevtoimetaja on teinud:

Tänu uuele kasutajanimi skeemi, mis avab uue profiili lehele, kust võite külastada profiilid kasutajate Gliph nagu http://gli.ph/mike.

Nüüd saavad kasutajad luua profiili lehtedel teavet, et nad valida avalik.

Uus profiil ja kasutajanimi funktsioon tuua rohkem kasutatavad element teenusega, mis paljude arvates näevad tõsist konkurentsi GEMSA teenus, mis me hiljuti kaetud Müntide Fire.Global Advisors Bitcoini Investeerimisfond ühineb @ BTCfoundationigaGlobal Advisors Bitcoin Investeerimisfond hails Isle of Jersey ja on esimene reguleeritud Bitcoin investeerimisfond.

Fond, mis sai regulaator approvalfrom Isle of Jersey tagasi tagasi juulis ja seati käivitada sellel kuul on liitunud Bitcoin Foundation kui Silver liige.

Fond samas ei võimalda investeeringuid regulaarne investoritele vaid võimaldaks pensioni ja kindlustusseltsid investeerida Bitcoin esmakordselt teeb suur liikuda näidata legitiimsust fondi ja nõustajatele taga liitudes Foundation sellise suurel määral liitumist teiste mängijate Bitcoin ruumi nagu btcjam, CoinDesk, gyftand palju muud.

Hoiame silma peal GABI kui nad hakkavad reisi hallata nii suur investeerimisfondi Bitcoin sidemed.


Global Payments töötab BitPayiga, et pakkuda Bitcoini valikutGlobal Payments, peetakse üheks suurima ülemaailmse makseteenuse lahendusi, teatas sel nädalal, et on sõlminud esildise kokkuleppel krüpteerimisoperatsiooni tasumise töötleja BitPay. Thenew partnerluse võimaldab Global Payments pakkuda Bitcoin maksevaliku kõik oma merchantsacross maailmas.

"Keskendume uuenduslikke tooteid ja teenuseid meie globaalse klientuuri ja see suhe annab meile võime pakkuda meie kaupmehed integreeritud digitaalne valuuta makse valik," ütles David Mangum, COO Global Payments.

Meil on hea meel teha koostööd BitPay anda järgmise põlvkonna makse lahendusi meie klientidele.

"See partnerlus Global Payments võimaldab pood ja jaekaupmeeste lihtsalt aktsepteerida Bitcoin maksed", kinnitas Tony Gallippi, BitPay esimees.

"piiriülene nõudmisi globaalse kaupmehed esitada suurepärane võimalus Bitcoin vastuvõtmise ning võimaldab meil jõuda rohkem kliente arenevatel turgudel," lisas ta.

See leping tähendab palju, et Bitcoin ökosüsteemi, sest Global Payments on Fortune 1000 ettevõtete.

Brändi, tuntud kui üks suurima ülemaailmse makseteenuse lahendusi, töötab sadu kaupmehed, edasimüüjad, finantsasutused, valitsusasutused rahvusvaheliste korporatsioonide ja sõltumatu müügiorganisatsioonide asub kogu Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Euroopas ja Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas.


Global Village on maailma esimene Bitcoini sotsiaalne võrgustik, mida kaitseb sõjalise klassi krüpteeringBitcoiners nüüd kindlas kohas - nagu sõjalise klassi krüpteeritud ohutu - jagada teavet ja teha mõned sotsiaalsed networkingwithout võttes keegi luurad üle oma õla. Global Village, mis on loodud inimeste NoBs.is, töötab endiselt beeta, kuid arendajad kinnitan, et sõjalise klassi krüpteerimist, mis kaitseb kasutajate andmeid töötab juba.

Kui olete huvitatud teada rohkem platvormi, saate luua oma konto paar sekundit, kasutades teenust luua rühmade post olekuvärskenduste saata krüptitud messageswithin sotsiaalne võrgustik. Vastavalt pressiteate, vaid Global Village kes on krüptovõtmega saab lugeda kasutajate jagatud sõnumeid ja süsteemi rajatakse ilma master võti.

"Meie julgeoleku spetsialistid on maailmatasemel krüpteerimist eksperdid. Nad segada ja sobitada krüpteerimist valemid, nagu AES256, RSA, ECDH521, kuni me ei saa garanteerida, et ei ole isegi pimedas isandaid cyber luurad saab näha nii palju kui ühe pildi teie kass ", ütleb KÖNEN Saarin, kes juhib Islandi ettevõte.

Lähitulevikus, Global Village kasutajad saavad rebis-osa nende krüpteeritud sõnumite kaudu Twitter ja Facebook: "Meie digitaalne kevlar hõlmab rakendusi, iOS ja Android, samuti meie saidi", Saarin lisab.

Privaatsus on selgelt tõsine probleem NOBS. Nii peale kaitstes Global Village liikmed nad ka vastuvõtva privaatsust kokaraamat ja platvorm ei backup klientide kanded. "Kui soovite midagi eemaldama kontol lihtsalt tabas kustutada ja unustada, sest see on igaveseks läinud. Teie sissekanded on sinu ju", kinnitab ettevõtte juhtkond. Sest NOBS hind eraelu puutumatuse kohta internetis on igavene valvsus ja nagu märkis Saarin, "näed parandusi ja täiendusi nii tihti kui võimalik ja areng ei lõpe kunagi".

Seotud uudised


Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Coinbase, BitQuick ja Bitcoin.de loobuvad kõikidest Bitcoin Black reede maksetest

Post ICO

Kolm suurt Hiina BTC-i vahetust teatavad reservkindlate lahenduste täieliku väljaandmisest

Post ICO

Bitcoin jõudis Iraani uue veebisaidi ja foorumi juurde

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Post ICO

CoinTerra seatud madala maksumusega bitcoini kaevandusrajatise käivitamiseks võiks turg pöörduda

Post ICO

CoinTerra vaikimisi

Post ICO

Bitcoini uudiste ajakohastamine 5. detsember

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

Draperi perekond ja Bitcoin: poeg kummardab seda, isa õpib seda ja vanaisa ei tunne armastust

Post ICO

Endine Obama ametnik: Bitcoin võib muuta juhtimist

Post ICO

Bruce Fenton on Bitcoini sihtasutuse uus tegevdirektor