Goldman Sachs ütleb, et Millennials ei kasuta bükinooni. Kas nad on õiged? | Estonian.lamareschale.org

Goldman Sachs ütleb, et Millennials ei kasuta bükinooni. Kas nad on õiged?

Goldman Sachs ütleb, et Millennials ei kasuta bükinooni. Kas nad on õiged?

Goldman Sachs on teinud üsna julge ennustus, väites, et Millennials ei kasuta Bitcoin. Ettevõte avaldas surveyshowing et veidi üle poole Millennials ütlevad, et nad ei kasuta kunagi Bitcoin koos uuringu märkimist mõnevõrra üllatav leigus rahalist privaatsust.

Arvestades, et privaatsus on üks Bitcoin suurim müügipunkte, puudumine muret privaatsus võivad tõepoolest õigekirja probleeme Bitcoin pooldajad. Me ei higistamist, aga kuna Bitcoin on veel suhteliselt uus valuuta ja mainstream vastuvõtmine on alles nüüd hakanud muutuma reaalsuseks.

Nagu Bitcoin muutub laialdaselt aktsepteeritud ja tuttavad avalikkusele ei oleks vähemalt natuke üllatav, kui rohkem Millennials (ja inimesed iga põlvkonna, et asi) hüppas Bitcoin bandwagon.

Tegelikult Goldman Sachs uuring peaks andma annus ekstra usaldust varakult Bitcoin. 22 protsenti neist Millennials küsitletutest ütlesid nad on juba kasutatud Bitcoin, samas kui teine ​​22 protsenti ütles, et kui nad ei ole kasutanud cryptocurrency veel, et nad kavatsevad seda teha ka tulevikus.

Ainult viis protsenti vastanutest ütles, et nad on varem kasutatud Bitcoin, kuid ei plaani seda teha ka tulevikus. See on puhas spekulatsioon, kuid me ei oleks üllatunud, kui need "fivers" on inimesi, kes on teinud halba Bitcoin investeeringuid, kui hinnad olid ebaloogiliselt kõrge või kes ei ole nõuetekohaselt kindlustada oma rahakotid ja sai scammed.

Seal oli natuke tume vooder andmetele, aga vähem kui 5 protsenti vastanutest väidavad, et nad usaldavad Bitcoin rahakoti teenuseid. Coinbase ja BitPay otseselt nimetatud uuringu ja ütlematagi selge, et nende maine ei ole aus samuti.

Lisaks üldisele rahalist privaatsust apaatia leitud uuringu võib olla probleemne koht.

Goldman Sachs paluti vastajatel kuidas valmis nad oleksid vastu ebamugavusi vastutasuks vähendatud privaatsust ja parem turvalisus.

48 protsenti naistest väitis, et nad ei oleks liiga häiris, samas 34 protsenti meestest sama.

Muidugi tuleb märkida, et Bitcoin pakub nii suurenenud privaatsust ja mitmeti, suuremat turvalisust kui traditsiooniline pangandus. Lisaks samas mõned aspektid Bitcoin ei pruugi olla nii mugav pangateenustega, muudes aspektides see on tegelikult mugavam.

Näiteks Millennials on kõige hästi sõitnud generationsin ajalugu ja Bitcoin on suurepärane valik madala tasu valuutateisendusi ning rahvusvahelised ülekanded.

Vastajad märkis ka, et kõrged tasud on ülimalt ebasoovitav. See on soodne ka Bitcoin sest üks põhimõte eesmärke valuuta oli vähendada tasusid ja kulusid võrreldes pangandus.

Kuigi töö jääb seoses tegemise Bitcoin tõeliselt odav rahalist võimalust, valuuta muutub odavamaks kasutada iga päevaga. Turud on suured tuues kulud maha ja uute ettevõtete loomise ja teenindusettevõtted tekivad teenida Bitcoin kogukonna kulud peaks langema samas kvaliteet tõuseb.

Ja nagu Bitcoin areneb ja siseneb mainstream, see on õiglane arvata ebamugavusi tuleb tegeleda ja siluda. Aja Bitcoin võiks olla sama lihtne, kui mitte lihtsam, kui traditsiooniline pangandus kõik samaaegselt veel turvalisuse ja privaatsuse.

Kui see päev tuleb, see ei oleks vähemalt natuke üllatav, et näha rohkem ja rohkem Millennials ja inimesed iga põlvkonna, et asi, kasutades Bitcoin.

Samuti väärib märkimist, et Goldman Sachs on varem investeerinud mõned ressursse uurides Bitcoin investeeringuid. Goldman Sachs oli osa groupthat investeerinud $ 50 miljonit dollarit "Circle", ettevõte, mis töötab Bitcoin seotud tehnoloogia.

Goldman Sachs uuring ka märkida, et Millennials ei usalda aktsiaturgudel. See skeptitsismi mainstream investeeringute sõidukid võiksid rohkem eksootiliste, kogukondlikud investeeringute sõidukid, nagu Bitcoin kõik atraktiivsemaks.

Seotud uudised


Post ICO

Coinbase avab esimese reguleeritud Bitcoini vahetuse Ameerika Ühendriikides

Post ICO

Getting to the Bitcoin vagun: India esimene reaalajas kauplemisplatvorm käivitab sel nädalal

Post ICO

Atlas käivitab uue Bitcoin vahetuse loomise kampaania

Post ICO

BitGold käivitab uue Bitcoini inspireeritud kullakauplemisplatvormi

Post ICO

Tühjendage oma Bitcoin-rahakott ja ostke see luksuslik mõis Lõuna-Aafrikas

Post ICO

Cyprian politsei uurib Neo & Bee: tegevjuht Danny Brewster on ikka veel puudu

Post ICO

Australian National Dictionary Center valib 2013. aasta sõna Bitcoin

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Post ICO

Nautige näitust ja maksate BTC eest oma jooke Portlandi kuulsas ribaklubis

Post ICO

Andmed näitavad, et Bitcoini pahavara võib langeda