GreenBits Premieres Android-seadmes, riistvara ja Multisig Support | Estonian.lamareschale.org

GreenBits Premieres Android-seadmes, riistvara ja Multisig Support

GreenBits Premieres Android-seadmes, riistvara ja Multisig Support

Meeskond üle kell GreenAddresshave olnud hõivatud töötab uue Android rakendus nimega GreenBits. Uus avatud lähtekoodiga Android rakendus sai kättesaadavaks Google Playand Fdroid avatud lähtekoodiga poe hiljuti.

GreenBits on unikaalne rakendus, mis pakub mõned parimad turvameetmed lihtne kasutada kasutajaliides Android-seadmetele. Taotlus on kooskõlas praeguse põlvkonna Bitcoin riistvara rahakotid nagu TREZOR, HW.1 Nano BWALLET ja muud TREZOR kloonid tõttu rakendamist BitcoinJ.

Tarkvara töötab ka prototüüp NFC-toega Ledger Proton riistvara rahakott tähendab kasutajad saavad hõlpsasti koputage riistvara rahakoti oma telefoni GreenBits tarkvara töötab ja avage rahakott.

Riistvara rahakoti rakendamine on kus GreenBits tõeliselt särab. Liikumine vahel riist rahakoti ja tarkvara rahakott on tõeliselt lihtne ja seda saab teha vaid mõne sekundi jooksul.

GreenBits on deterministlik rahakoti ja ka ei taaskasutada samal Bitcoin aadressid, mis võib oluliselt suurendada turvalisust lõppkasutajatele. Bitcoin wiki ütleb, et deterministliku rahakott on süsteem, mis tulenevad võtmed ühest lähtepunktiks tuntud seeme. Seeme võimaldab kasutajal hõlpsasti varukoopia ja taastada rahakoti ilma mis tahes muu teabe ja võib mõnel juhul võimaldaks luua avalike aadressid teadmata privaatvõti.

GreenBits Juhtimine Ledger Proton NFC

GreenBits rahakott nõuab PIN koodi kasutada, krüpteeritakse 256bit AES. PIN süsteem võimaldab kiiret ja lihtsat login oma mobiilseadmes, kuid on endiselt kaitstud loomalik-force rünnakud kasutades selle süsteemi.

GreenBits rahakott on raske turvaelementide kasutajatele. Arendajad ka otsustanud mitte lihtsalt toetada "bitti", vaid pigem jätta selle kasutaja. Saate nomineerimise oma Bitcoin kui BTC, mBTC, uBTC ja bitti. See on vaid üks samm õiges suunas isiklik valik Bitcoin kasutajad.

GreenBits pakub võime piirata väljamakseid teatud krüpto või fiat summa, võime pühkima paberi rahakotis ja neli erinevat tüüpi 2FA sealhulgas SMS, e-posti, OTP ja robo kõne.

Uus GreenBits rahakott on mõeldud asendama vanemad GreenAddress Android rahakoti kuna see sisaldab mitmeid parandusi kaitseks varasemate versioonidega võrreldes; aga GreenAddress on jäänud pühendunud hoides nii GreenAddress android taotlus ja GreenBits rahakoti tegutsevad samaaegselt praegu.

Seotud uudised


Post ICO

Ring on beetaversioonist ja lubab Bitcoini makseid teha lihtsamaks

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele

Post ICO

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist

Post ICO

Briti ettevõtjad muudavad HMRC arvamust Bitcoinilt: kohaldatav käibemaks käibemaksust kaotatakse

Post ICO

Butterfly Labs nõustub kontrollikoja kuuaruandega

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti

Post ICO

Bitcoin tõuseb endiselt $ 300 marki, Grexit üha tõenäolisemalt

Post ICO

Goldman Sachs ütleb, et Millennials ei kasuta bükinooni. Kas nad on õiged?

Post ICO

Nautige näitust ja maksate BTC eest oma jooke Portlandi kuulsas ribaklubis