Grooveshark kohtub Bitcoiniga | Estonian.lamareschale.org

Grooveshark kohtub Bitcoiniga

Grooveshark kohtub Bitcoiniga

Muusika voogesituse teenust Grooveshark hakkas saadavad e-kirju kaudu Tugikanalite täna pärastlõunal kasutajatele, kes olid varem taotlenud Bitcoin nüüd makseviisi muusika voogtellimusi pakkus äriühing ja tegi Maksa Bitcoin võimalus elada konto haldamise lehel.

Allajääja voogesitusel muusika sõjad liikvel peetakse muul viisil suurendada vastuvõtmise teenuse võitluses Spotify, Rdio ja muud ettevõtted. Grooveshark saab esimene streaming muusika ettevõtted pakkuda Bitcoin maksevalikuna mis on mitmeid tea, kui Spotify ja teised liituvad firma nõustudes Bitcoin streaming muusika tellimusi.

Üks kõhkluseta paljude voogesitusel muusika tööstus on olnud puudulik võime luua reoccuring tellimuste kaudu Bitcoin, mis automaatselt arve iga kuu (Grooveshark ei lahendanud selle probleemi märgitud screenshot), kuid Grooveshark usub teenus on piisavalt mõjuv need kasutades Bitcoin maksevahendina, et nad jätkavad tagasi tulla iga kuu ja uuendada või lihtsalt maksma aastas ette.

Müntide Fire on jõudnud välja Grooveshark lisakommentaaride ja uuendab seda postitust, kui oleme saanud ametliku vastuse firmalt.Guatemala ülikool Francisco Marroquín võtab vastu annetusi bitcoiinidesEsiteks, Draper Universityallowed õpilast maksta oma õppemaksu Bitcoins. Nüüd viljakas suhet cryptocurrency ja haridus on saabunud Lõuna-Ameerikas, täpsemalt Guatemala.

Kuna lõpuks eelmisel kuul, siis on võimalik, et aidata Universidad Francisco Marroquín, mis asub Guatemala City, tehes annetusi Bitcoins.

Annetused kasutatakse, et toetada palju toetatavates ilmalik institutsioon, näiteks stipendiumid. Asutusel on eesmärk edendada "eetilisi, juriidilisi ja majanduslikke aspekte ühiskonnas vaba ja vastutustundlikud kodanikud" ja Bitcoin sobib paremale.

Võite teha oma annetus otse läbi selle Linkor ühendust ülikooli läbi aadress küsida lisainformatsiooni.


Gyft meeskonnad koos teise hiiglasliku: nüüd saate osta Walmart kinkekaarte kuni $ 500 koos Bitcoin"Meil on nii nii nii nii hea meel teatada, et Walmart on lõpuks aasta gyft! Nautige Gyfters!". Need olid sõnad valitud Gyftto teatada oma uusima äripartner: jaemüügi hiiglane Walmart.

Bitcoiners Ameerika Ühendriigid saavad nüüd osta kinkekaarte vahemikus $ 25 ja $ 500 cryptocurrencyand veedavad digitaalne raha toidukaubad, gaas, elektroonika, seadmete ja erinevaid tooteid.

Walmart on rohkem kui 4700 kauplust üle kogu riigi

Arv, mis sisaldab üle 3000 Walmart superkeskust. Need ettevõtted pakuvad täisteenust supermarketid müüvad igasuguste värskete toitu. Samuti saate kasutada oma Gyft kaardi online, kell Walmart.com.

Pealegi, Walmart kuulub ka Sam Klubi, kett laost klubid, mis müüvad lahtiselt toidupoed ja üldine kauba soodustingimustel, mis tähendab, et on veel üks terve rida ettevõtteid, kus Bitcoins saab kasutada.

"Ma arvan, et see on päris selge, et oleme loonud väga liides, meil on suur klientide ja pakume suurepärase kogemuse. (...) Me loonud brändi ja jaemüüjad näha, et meil on väga väärtuslik positsiooni alternatiivina plastikust kinkekaart hammas mudel ", Gyft tegevjuht Vinny Lingham, ütles Coindesk.

Gyft ei ole esimene kinkekaart pakkuja meeskond koos Walmart: esimene ettevõte seda teha oli eGifter, oktoober 2013. Siiski Gyft annab ainulaadse teenust oma krüpto-klientidele: kolm protsenti cashback kõik Bitcoin oste oma kaarte.

Soovitatavad pilt Wikimedia


IOS Gyft aktsepteerib BTC uuestiNagu me oleme teatasid varem sel nädalal Apple lubab Bitcoin walletsand seotud taotlused tagasi tulla App Store.

Mistõttu paljud meie meeskond olid üsna põnevil, et näha, et Gyft on uuendatud ja nüüd on võimalus osta kinkekaarte jaoks Bitcoins taas iOS versiooni kohaldamise.

Gyft on digitaalne kinkekaart platvormi, mis võimaldab teil hallata oma kinkekaardid. Saate kraavi plastist ja kasutada oma mobiilseadme salvestada, saata ja lunastada kaarte. Gyft võimaldab kasutajatel osta kinkekaarte Bitcoin, mida saab kasutada võrgus või poes üle 200 erineva jaemüüjad.


Gyft käivitab uue Bitcoini teenuse: Kinkekaardi registriKui Bitcoin plahvatas alguses sel aastal Gyft oli üks esimesi ettevõtteid kohaldama kõige kuulsam cryptocurrency maailmas ja nad on nii hea meel, et nad tegid seda, et ettevõte on nüüd launchinga uus teenus, mis aktsepteerib Bitcoin kui makse: Kinkekaart Registry.

Vastavalt Jan Jahosky, Gyft avalike suhete, tähendab see, et "Bitcoins saab osta kinkekaarte pulmi, sünnipäevi, baby dušid, pühad ja muud erilised sündmused". Gyft kasutajad saavad valida kuni kaheksa kaupmehed baasi sadu retailersand lisage need oma registris.

"Tarbijad saavad nüüd kohandada ja jagada personaalset kinkekaart registri", selgitab avaldus San Francisco põhinev ettevõte. Pealegi, Gyft uuendatud veebilehe täiustatud funktsioone võimaldab kasutajatel osta kinkekaarte ja hallata oma Gyft rahakott online. Kui olete teinud oma registri, saad "isikupärastatud URL, mida saab jagada via Facebook, Twitter, Google Plus või lisada igale pulm veebilehel või kutse".

"Me algselt loodud Gyft kui lihtne viis tarbijatel hallata oma kinkekaardid oma mobiilseadmes. Kuid, nagu me oleme kasvanud meie kasutajatele väljendanud huvi teha palju enamat kui lihtsalt hallata oma kinkekaardid. Selle tulemusena lõime multi platvormi approachenabling tarbijate lunastada oma kaardid mobiiltelefoni ja hallata oma kontot peaaegu iga web võimaldab seade ", selgitab Gyft tegevjuht ja asutaja Vinny Lingham.

Vaid paar kuud, pärast käivitamist eelmise aasta septembris, "rohkem kui $ 10.000.000 plastist kinkekaardid on üles mobiilirakendus kasutajate lisades uue kinkekaart iga kahe sekundi". Gyft on praegu suurim digitaalse platvormi osta ja hallata kinkekaardid, toetades üle 300 jaemüüjad.

Seotud uudised


Post ICO

BitFury tõstatab viimasel rahastamisringil veel 6 miljonit dollarit

Post ICO

BitPay pakub rahalist stiimulit bükiteeni-sõbralikele arendajatele LAUNCH Hackathonis

Post ICO

Müntide vahetamine läheb võrgus tehniliste probleemide tõttu

Post ICO

Goldman Sachs ütleb, et Millennials ei kasuta bükinooni. Kas nad on õiged?

Post ICO

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

Post ICO

Esimene Šveitsi Bitcoini ATM on ajutiselt tegutsev Zürichis

Post ICO

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

Post ICO

Bitcoin v0.9 versioon annab kaupmeestele uusi funktsioone

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

BitGive saab 503 (c) (3) staatuse IRSilt

Post ICO

Arendajad luua Alexandria raamatukogule põhinev plokkhaiin

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat