Bitcoini kaevandusbasseini kasv Ghash.io tõstatab muret võimaliku 51% -lise rünnaku pärast | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini kaevandusbasseini kasv Ghash.io tõstatab muret võimaliku 51% -lise rünnaku pärast

Bitcoini kaevandusbasseini kasv Ghash.io tõstatab muret võimaliku 51% -lise rünnaku pärast

Bitcoin kaevandamise poolGhash.io on seotud poleemikat teist korda aastas ja samadel põhjustel: koos basseini rakendades rohkem kaevurite ja rohkem võimu viimase paari nädala jooksul, võimalust teoreetiline '51% rünnak "muutub suuremaks.

Esmakordselt Bitcoin kogukonna mures selle possibilitywas tagasi jaanuaris, kuid mitmeid hoiatusi levitada veebis olid piisavalt, et peatada võimaliku rünnaku. Ajal, basseini esindajad väitsid, et nad ei püüdnud provotseerida rünnaku.

GHash.IO ei ole mingit kavatsust täita 51% rünnaku, sest see teeb tõsist kahju Bitcoin kogukond, millest me oleme osa. Vastupidi, meie plaanid on laiendada Bitcoin kogukond samuti kasutada segamist õigus arendada suuremat Bitcoin majandusliku struktuuri.

Kui midagi juhtus Bitcoin tervikuna võib riskida meie investeeringud füüsilise riistvara, kahjustada neile, kes armastavad Bitcoin ja me ei näe kasu võttes 51% osaluse mäetööstuses.

Kuid olukord on korrates ennast basseini vallutavad 50 protsenti segamist ratethis reedel (13.), ajal kirjalikult.

Ghash.io on "salajane" tugineb oma ühendus Cex.io

Üks esimesi cloudhashing teenuste vastu suure kasutajate arvu. Kliendid saavad osta kaevandamist käsitlevate lepingute firmalt ja saada kaevanduste BTC ilma et osta riistvara või alla laadida ja installida vajalik tarkvara. See partnerlus koos basseini lojaalne kaevurite ja selle "no-tasud poliitika, on viinud kontrollimatu kasvu käesoleva kaevandamise bassein.

Jeffrey Smith, Cex.io infotehnoloogia valdkonna peaspetsialisti, väitis mõni päev tagasi, et "segamist võimu CEX.IO kujutab 25 protsenti Ghash.io kokku hash määra. Ülejäänud on sõltumatu kaevurite", ütles ta CNN.

Smith ütleb ta aru edaspidi "Bitcoin kogukonna tugevalt reageerib Ghash.io on protsent kogu hash määr".

Kuid me ei oleks kunagi midagi kahjustada Bitcoin majanduses; me usume seda. Oleme investeerinud kõik meie jõupingutusi, aega ja raha arengu Bitcoin majandusele. Oleme nõus, et kaevandamise olema detsentraliseeritud, kuid te ei saa süüdistada Ghash.io jaoks on "number üks" kaevandamise bassein.

Jaanuaris kaevandamise bassein maadelnud 40 protsenti kogu segamist määr, saates Bitcoin kogukonna hullus. Aastal pärast sündmust Ghash.io välja pandud pressiteate paljastavad oma mõju vähendamise kava, et vältida võimalikke probleeme tulevikus. Siiski meeskond taga Ghash.io on veel täitmata, lubadus.

Vastates CNN umbes astutud samme, et tagada midagi '51% rünnak "ei juhtu, Cex.io infotehnoloogia valdkonna peaspetsialisti keeldus vastamast. Selle asemel, ta ütles, et "Bitcoin kogukond määrab mugav tase Ghash.io protsentuaalse. Meie eesmärgiks on rahuldada meie kasutajatele ja pakkuda kvaliteetseid kauplemise ja kaevandamise keskkonna, säilitades samal ajal stabiilsuse ja heaolu Bitcoin kogukond".

Seal on juba bet toimub veebilehel BetMoose.com pealkirjaga "Ghash.io jõuab 51% (või rohkem) järgmise kuu". Seni kümme inimest mänginud kohta "jah", samas viis inimest kihla "ei".

Ikka, mitmed eksperdid ja Bitcoiners, nagu Andreas Antonopoulos, ei usu võimalust '51% rünnak ", peamiselt seetõttu, et sellisel juhul ei saaks Ghash.io või kes püüdis provotseerida see, kui nad olid osa Bitcoin kogukonnas.

Antonopoulos isegi postitatud oma arvamuse Twitter paar päeva tagasi, öeldes, et ta ei muretse võimaliku rünnaku, kuna see oleks "täiesti vastuolus stiimuleid kaevurite".

Seotud uudised


Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Post ICO

Coinbase laienemisplaan muudab teenust kättesaadavaks 14 riigis

Post ICO

Coinbase reguleeritav staatus küsitletuna

Post ICO

Goldman Sachs ütleb, et Millennials ei kasuta bükinooni. Kas nad on õiged?

Post ICO

Tärmakas ebaseaduslike turul tegutsevate operaatorite hulk on Bitcoini väärtuses 12 miljonit dollarit

Post ICO

Feds sulgutas Silk Roadi ja vahistasid platvormi administraatorit, 26 000 bitsükooni said konfiskeeritud

Post ICO

Kas Bitcoini ATM-seadmed võiksid olla tuleviku pangandus?

Post ICO

BitLicense põhjustab mõningaid vahetusi teeninduskohtade vähendamiseks New Yorgis

Post ICO

Bitcoinid ei saa teid õnne osta, kuid nad saavad kindlasti ka vahu-peekoni küünla

Post ICO

BTC Hiina paigaldab riigi esimese Bitcoini ATMi Shanghais

Post ICO

Värsked bitcoiinid on paremad: BlockTrail Mint müüb värskelt kaevandatud BTC

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest