Esmakordne omandatud Gyft | Estonian.lamareschale.org

Esmakordne omandatud Gyft

Esmakordne omandatud Gyft

First Data, ülemaailmne liider makse tehnoloogia ja teenuste lahendusi, on võtnud oluline samm, et pakkuda tarbijatele kulutuste paindlikkust ja aidata ettevõtetel kasvada omandamise kaudu Gyft Inc., Silicon Valley põhinev ettevõte, mis sisenes $ 100 miljardit kinkekaart turul 2012. Aastal ja käis mõiste mobiilne rahakoti kinkekaardid. Gyft on juhtiv digitaalse platvormi, mis võimaldab tarbijatel osta, saata hallata ja lunastada kinkekaardid kasutades mobiili. Financial tehingu tingimused ei avalikustatud. Tehing on oodata tihedat järgmisel kuul ootel Gyft aktsionäride heakskiitu.

Võimu Gyft on vastastikuse kasu see pakub nii tarbijate ja kaupmehed. Nagu rohkem tarbijaid laadida kinkekaardid arvesse mobiilimaksed nutitelefonide kontrollida saldosid või saada pakkumisi ja kaupmehed otsima uusi viise, kuidas kasvatada kliendi seotust, kinkekaart on uuesti sündinud, digitaalselt kaudu Gyft.

Üle 200 tuntuima jaemüüjad oma digitaalse kinkekaart platvorm, Gyft on mobiilne rahakott kättesaadav veebilehel ja vaba rakendus iPhone'i ja Androidi seadmetega. Ettevõte toob aktiivne ja lojaalne kasutajate baasi demograafiliste rühmade nagu Millennials, kes üha oodata äärmiselt personaliseeritud kliendi kogemus. Nüüd First Data klientidele, sealhulgas rohkem kui 300 riigi jaemüügi ettemakstud klientidele, on juurdepääs selle uue ja kasvava jaotuskanaliks vastu järgmise taseme kinkimine, laiendada oma kinkekaart jalajälg ja programmides ning lisage valik tarbijatele. Lisaks sellele, et tuua need uued vahendid väikeste ettevõtete omanikud, kes on vastu First Data Clover ™ Station, elegantne puuteekraaniga point-of-sale lahendus, Gyft VKEd lisatakse Clover App Marketplace.

Virtual ja mobiilside kaardid on üha osakaal kiiresti lähemas $ 100 miljardit USA kinkekaart turul. Jaemüüjad teatasid, et keskmiselt saadetised peale digikaardid kolmekordistunud 2012-2013 vastavalt Mercator nõuandekomitee aastaset jaemüüjad. First Data uuringud näitavad, et elektroonilise kinkekaardi müük kasvas 71 protsenti alates 2012. Aastast kuni 2013. Aastani "Jaemüüjad peavad alustama koputades digitaalseks turustuskanalite reageerima varajase kasutuselevõtja klientide ja püsida konkurentsis pikemas perspektiivis," ütles Ben Jackson direktor Mercatori ettemakstud nõustamisteenus.

"Gyft, tema mobiiltelefoni kinkimine platvormi ja First Data, tema maailma mastaabis ja jaotusvõrk koos kiirendab kasvu virtuaalse ettemakstud võimsa uusi tööriistu kaupmehed igas suuruses süvendada oma suhteid oma klientidega," ütles Guy Chiarello President First Data. "See tähendab, et sama tugev tööriistakomplekt lähetatud suur kast jaemüüjad tulevad varsti Väike keskmise suurusega ettevõtetele, täiesti synched meie missiooniks pakkuda uuenduslikke lahendusi, mis aitavad meie klientidel kasvada."

"Me ühineme First Data kiirendada meie kasvu ja oluliselt parandada kinkekaart kogemus nii klientide ja jaemüüjad," ütles Vinny Lingham asutaja ja tegevjuht, Gyft. "Kuna osa First Data Suite innovatsiooni jõul tooteid, Gyft lisatakse portfelli tehnoloogiapõhiste kingitus lahendusi, mis viitavad arenenud tarbija-kaasamine tehnoloogia point-of-sale ärilahenduste."

Gyft erandlik võimete kinnitas top 200 jaemüüjad vähem kui viimase kahe aasta jooksul koos First Data pikaajalised juhtpositsiooni ettemakstud lahenduste ja tasakaalustamata positsioon teenindavad miljoneid kaupmehed luua eraldiseisev kombinatsiooni kiiresti kasvav turg virtuaalne kinkekaardid. Andmed analüüsi ja juhtimise vahendid võimaldavad kinkekaart kaupmehed saata sihitud, tasuv, paindlik kampaaniad otse uutesse demograafilised rühmad - avades uusi turge, mis olid varem ei ole kergesti kättesaadav. Gyft sotsiaalse meedia platvormide jaemüüjad mõtestatud klientidega suhtlemise ja reaalajas tutvustusi, mis autot tulu tooma sotsiaalse jagamise ja ehitada brändi tuntust. Lisaks Gyft toimib terviklik mootor lahtiselt kinkekaart müük, mida saab kasutada stiimul turustamise ja tutvustusi tööandjad ja ettevõtetele.

Leping teatas täna on viimane rida uuenduslikke lahendusi kehtestatud First Data viimase 12 kuu jooksul, et aidata kaupmehed ja finantsasutuste kasvada.

Gyft on muutunud tuntud seas Bitcoin kogukond pakub kinkekaarte jaoks Bitcoin ja pakkudes allahindlusi ja premeerima neid kasutajaid, kes maksta Bitcoin. Sel ajal ei ole teada, kuidas Gyft jätkab Bitcoin müük tulevikus FirstData.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini sihtasutus tervitab Bitcoini Prantsusmaad

Post ICO

Dish Network käivitamine IPTV Service bitcoin

Post ICO

Mitmekesistamine väärismetallide ja bitcoin

Post ICO

CheapAir.com kustutab 1,5 miljonit dollarit Bitcoini kaudu müüki

Post ICO

Google teatab, et Bitcoin oli viies kõige enam otsitud 2014. aasta tähtaeg

Post ICO

Bitcoin kannatab DDoS-rünnaku eest ja on endiselt taastumas

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Kas Bitcoini ATM-seadmed võiksid olla tuleviku pangandus?

Post ICO

Saksamaa teine Bitcoin Boulevard on sündinud Hannoveris

Post ICO

Chain Raadio käivitamine 28. juulil

Post ICO

Kas Bitcoin saab töötajate jaoks järgmise tasu?

Post ICO

Soome vastu ELi: riik deklareerib bikiinioperatsioone käibemaksust vabastatud