Hack lülitab Flexcoini välja ja viib 896 BTC kaotusele | Estonian.lamareschale.org

Hack lülitab Flexcoini välja ja viib 896 BTC kaotusele

Hack lülitab Flexcoini välja ja viib 896 BTC kaotusele

On veel Bitcoin vahetada probleeme pärast Jaapani põhinev Mt. GOX: Kanada cryptocurrency "pank" Flexcoin hiljuti põdenud rünnak, mis viisid sulgemist plaform. Vastavalt avaldatud avalduses ettevõtte, 896 BTC varastati börsi kuuma rahakott.

"Nagu Flexcoin ei ole ressursse, vara või muul viisil tagasi tulla selle kahju, me sulgeda oma uksed kohe", vahetada välja kuulutatud.

Häkker või rühm häkkereid vastutab varguse jagatud varastatud münte kaks aadressi, mis hiljem avalikustatakse vahetamise teel oma avalduses.

Flexcoin on guaranteedit naaseb, tasuta digitaalse münte, mis hoiti külmhoone klientide poolt, kuid alles pärast nõuetekohase identifitseerimise protsess. Nagu tavaliselt, külma rahakott võrguühenduseta ja ei mõjutanud hack. Kõik teised kasutajad on praegu suunatud börsi "Teenuse Tingimused lehel.

Kanada vahetus praegu koostööd ametivõimudega, et jälgida allikas rünnak.

Kõik uuendused avaldatakse äriühingu Twitter konto. Viimane avaldatud teavet sotsiaalne võrgustik postitati 11 tundi tagasi ja see lihtsalt loeb "Flexcoin saab kinnipanemine oma uksed".

Häkkerid avastada viga Poloniex

Kuid Flexcoin ei olnud ainus eesmärk online vargad viimase paari päeva jooksul. Poloniex ka häkkinud ja umbes 12,3 protsenti börsi BTC on nüüd kadunud. Vastavalt lõime Bitcointalk.org "häkker leitud haavatavus kood, mis võtab väljavõtmine".

Häkker avastanud, et kui paned mitu väljavõtmine kõik praktiliselt sama kiire, nad saavad töödeldakse enam-vähem samal ajal. See toob kaasa negatiivse saldo, kuid kehtiv sisestused andmebaasist, mille seejärel saada kiirenenud tühistamise deemon.

Poloniex teatas varguse puperdama.

On Bitcointalk.org, vahetamist esindaja kirjutas järgmise sõnumi: "Ma võtan täieliku vastutuse selle ja olen pühendunud tagasimaksmise võla BTC. Vahetamine raha on 12,3% lühike. Kuna ei ole piisavalt BTC katmiseks igaühe saldod kõik saldod ajutiselt maha 12,3%. (...) Kui mul oleks raha, et katta kogu võla kohe, ma kataks see hetkega. Ma lihtsalt ei ole, ja ma ei saa lihtsalt tõmmake see välja õhuke õhu ".Hacker varastab 130 Bitcoins kasutajalt, Mt. Gox ütleb, et pole midagi, mida nad saaksid tehaDave Wright on võidelnud pingelist lahingut alates eelmise aasta aprillis, püüdes torecover on $ 16,500 väärtuses Bitcoin varastatud tema Mt. GOX konto. Cryptocurrency kasutaja kaotanud münte paar kuud tagasi, kui tema konto häkkinud varas IP aadress asub Hollandis ja raha kanti ilma tema teadmata.

"Iga kord, kui ma tagasi sisse logida oma kontole see on nagu naasmist mõrva stseen, nii kurb", Wright ütleb. Mees on ühenduse Jaapan põhinev vahetada sest ta märkas vargus toimus, kuid Mt. GOX ütleb miski nad saavad teha, et naasta oma vahenditest, ütlen talle, et ta peab ühendust oma kohaliku politsei ja esitada kaebuse.

Dave Wright laekunud 130 tema Bitcoins at $ 127 iga - samaväärne $ 16.510 - ja kavatseb kasutada kasumit, et maksta ära raviarvete. Siiski, Mt. GOX poliitika võimaldab ainult $ 1000 kuni laekuvaid läbi iga 24-tunnise ajavahemiku jooksul, nii Wright oli vaikselt väljamaksete oma raha. Ajal, ta lootis, et täielik tehing oleks lõppenud mõne nädala jooksul.

Aga sel perioodil häkker tungis tema konto ja katkestanud. Varas siis konverteeritakse kõiki laekumisi tagasi Bitcoins ja kandis need kõik läbi, et ise goind ümber 1000 $ päevas poliitika.

"Mis teeb mind hulluks, et Mt. GOX on uus kahekordne kontroll julgeoleku menetlust, mis oleks lõpetanud kõik selle kordumist. Ma olen koos Mt. GOX aastaid ja nad ei viitsi isegi saata mulle email andke mulle teada seda Täiendava turvalisuse funktsioon olemas. Ma arvasin, et mu krüpteeritud parool oli piisavalt ohutu, ilmselt mitte. Tehing on nii ilmselt varguse soovin Mt. GOX teeks midagi peale lihtsalt näpuga minu "ohver kahetsust.

Mt. GOX ei rääkinud avalikult asja veel.

Via examiner.com


Hacker varastab Bitcoini kaevandamisjõudu ja vargab rohkem kui 140 BTC-dÜle 140 BTC on samaväärne ligi $ 84.000, oli summaga "varastatud" häkker, et hiljuti saanud juurdepääsu Kanada interneti pakkuja ja suunatakse arvuti võimsus Bitcoin kaevurit. Hack avastas turvalisuse eksperdid digitaalne luure firma Dell SecureWorks, kes märkas, et midagi on valesti, kui nende kaevandamise võimsus hakkas vähenema.

Teadlased jälgida tegevust tagasi Interneti-teenuse pakkuja Kanadas. Kuid ettevõtte nimi on veel selgunud. Mis on ka veel ebaselge, kuidas häkker saanud juurdepääsu pakkuja infrastructurein et ümbersuunamiseks era kaevandamise õigus teise basseini.

Pat Litke Dell SecureWorks ütles The Guardian, et eksperdid kahtlustavad häkker võib olla praeguse või endise töötaja Kanada firma, kuigi võimalus välise hack ei ole välja pilt.

Saavutades haldus- juurdepääsu ruuter ISP, nad on kuritarvitanud teenust tuntakse Border Gateway Protocol (BGP), mis on mõeldud ühendamiseks erinevates võrkudes internetis koos. Ründamist BGP funktsioone ISP häkker oli võimalik saata liiklust mõeldud õiguspärase kaevandamise bassein oma bassein.

SecureWorkds selgus, et häkker luua kaks erinevat pahatahtliku basseinid. "Veendakse kaevurite ühendada see teine ​​pahatahtliku bassein originaali asemel pahatahtliku bassein, kaaperdaja filtrid välja liiklust, mis on juba kaaperdatud nii see ei ole kaaperdatud uuesti", teadlaste raport kinnitas.

Pikkus rünnak ei ole veel selge, kuna mõned mõjutatud Bitcoiners esimese kurtnud ebaseaduslik tegevus interneti foorumites märtsis. Kuid vastavalt Litke ja teised teadlased, rünnakud pärinevad veebruaris. Hack ei hõlma ainult Bitcoin, vaid ka teiste cryptocurrencies nagu Dogecoin, HoboNickels ja WorldCoin.

Dell SecureWorks on nowrecommending et bassein serverid kasutavad Secure Sockets Layer (SSL) protocolin et vältida uusi rünnakuid.

Soovitatavad pilti: RR

Seotud uudised


Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Uus Bitcoin Ponzi skeem? Exchange MyCoin kaob koos 387 miljoni dollariga

Post ICO

Bitcoini tehnoloogia, mis paljastab Wall Streeti saladusi

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Goldman Sachs ütleb, et Millennials ei kasuta bükinooni. Kas nad on õiged?

Post ICO

Esimene Bitcoini ATM saabub Iisraelis tänu BITBOXile

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

Elliptiline väidab, et tarkvaral on võimalik jälgida konkreetseid bikotiini rahakotte

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Tšiili restoran ja ööklubi soovib saada Bitcoini pioneeriks Ladina-Ameerikas