Hacker varastas Bitcoinsi 4000-st rahataskust, mida korraldas vahetus Bitcash.cz | Estonian.lamareschale.org

Hacker varastas Bitcoinsi 4000-st rahataskust, mida korraldas vahetus Bitcash.cz

Hacker varastas Bitcoinsi 4000-st rahataskust, mida korraldas vahetus Bitcash.cz

Pärast Inputs.ioand GBL, järgmine ohvrite suur Bitcoin vargus on klientide cryptocurrency vahetada Bitcash.cz. Tšehhi Vabariik-põhine platvorm on häkitud ja üle kahe miljoni Tšehhi krooni (umbes $ 100,000) varastati kuni 4000 klientide rahakotid, Coindesk aruandeid.

Rünnak juhtus esmaspäeval (11) ja börsi websiteis praegu maas, vaid näitab järgmine teade (tõlgitud Tšehhi ja veidi muudetud):

Server Bitcash.cz ründasid häkkerid. Õhtul 11/11, sait oli häkkinud ja Bitcoin rahakotid varastati. Kahjuks õudusunenägu sai teoks. Me uurida rünnak, turvalisuse ja teada saada, mida suudame. Hoiame teid kursis.

(...) tõttu käimasolevat uurimist, ei saa me veelgi kommenteerida konkreetseid küsimusi rünnak. Kuid me võime kinnitada varguse, samuti kahju Bitcoin saldo.

Niipea, kui asjaolud võimaldavad meil, me avaldada rohkem teavet. On raske leida sõnu, et öelda, kui kahju oleme selles olukorras. Tänu kõigile, kes vaatamata kaotus, postitatud sõnumid väljendada oma toetust meile.

Bitcash asutati 2011. Aasta juulis ning pakub mitmeid teenuseid lisaks cryptocurrency rahakotis. Samuti online vahetada ja börsivälise vahetada sarnaselt LocalBitcoins.com, mis võimaldavad inimestel kaubelda omavahel otseselt.

Vastavalt online post, mis näitab talle saadetud bitcash.cz e-posti aadress, vahetamist oleks võinud häkkinud kaudu phishing attackthat õnnestus petta kasutajad, kuid midagi on osutunud siiani.

Kuigi lugu on mõned kummaline kontuure, asjaolu, et Coindesk püüdnud ühendust saidi omanik, keegi nimega "Carlos", kes omab ka Interneti nõustamisteenuse All High Seemned, ilma saada vastus ei aita. Ainus teave ilmnenud börsi omanik on, et maksud olid vastu esitatud tundmatu kahtlusalune.Häkkerid ründavad Bitcoin vahetust BitFinex ja varastavad kuuma rahakotiHong Kongis Bitcoin vahetada BitFinexhas rünnanud häkkerid, kaotamata sisu oma hot rahakott. Ettevõte kliendid on palutud lõpetada kõik BTC hoiused, mille vana aadressid, kui platvorm usub kõik oma hot rahakoti võtmed on ohustatud.

Kuigi BitFinex töötleb märkimisväärne summa tehingute vahetamist kinnitas summa varastatud cryptocurrency on üsna madal: vaid 0,5% nende klientide BTC. Tänu ettevõtte turvalisuse tavasid, 99,5% oma klientide hoiused hoitakse multisig rahakotis.

"Kuigi me hoiame üle 99,5% kasutajate BTC hoiused turvaline multisig rahakotid, väike ülejäänud summa münte meie kuuma rahakott on teoreetiliselt haavatavamad. Me usume, et meie kuuma rahakoti võtmed halvendavate ja küsida, et kõik meie klient lakkab hoiule cryptocurrency vana hoiused aadressid, "loeb BitFinex koduleht.

Vahetamist, mis on tegutsenud beetatestist aega, et töötada välja rohkem secue kuuma rahakoti pärast hack.

"Oleme loomas uut kuuma rahakoti ja annab nõu lähema paari tunni jooksul."

vahetamine on tagatud, et see täiesti neelavad kaotuse, nii et kliendid ei pea muretsema võimalike kahjusid.

Tegelik summa varastatud BTC on siiani teadmata, kuid liikmeks BitFinex meeskond on ilmutatud CryptoCoinsNews. Comthat "kõnealused summad on suhteliselt väikesed ja kergesti imenduda Bitfinex."

Ettevõte uurib praegu hack "ja teeme täiuslikum avalikustamine tuleval tundi." Esindaja kinnitas ka see vahetus "töötavad kiiresti naasta tegevuse normaalseks. (...) Meil ​​on protokollide tegelemiseks mõeldud selliste kompromisside ja meie reaalajas avastamise süsteemid läbi ootuspäraselt."


Häkkerid varastavad Bitcoini varguste ahelas üle 40 BTC CoinbaseistString hacks, et suunatud Coinbase, maailma kõige hästi rahastatud Bitcoin rahakott on viinud kaotus üle 40 BTC tabanud eri usersof teenust.

Peategelane see lugu, teatas äärel, on Jeff, kes kaotas 10,6 BTC eelmise aasta detsembris (vastab umbes $ 10.000 ajal). Mees, kes tahtis hoida oma perekonnanime anonüümne, oli ohver hack ja õnnestus saada tagasimakse Coinbase.

Kuid kuu aega hiljem, Jeff konto ründasid teist korda ja ta kaotas täiendava $ 7000 peale oma esialgse summa. Ta suutis päästa $ 7000, kuid mitte 10,6 BTC, nagu Coinbase keeldus tagastada teda uuesti.

Aga Jeff ei ole ainus: veel kaks registreeritud vargustest, mille tulemusena kahjum $ 21,000and rohkem kinnitamata aruandeid Coinbase sub-Reddit.

Probleem, nagu teadlased turvaettevõtte FireEye ütles äärel, on Coinbase API võti. "Kasutatud lasta kolmanda osapoole rakendustele juurdepääs Coinbase kontode õigus API võti lasta ühtegi programmi liikuda Bitcoins sisse ja välja antud kontosid. Kui võti on ohustatud, ründajad võivad isegi juurdepääsu seotud pangakontode osta rohkem Bitcoins. Kasutajad on soovitada mitte lubada API võti, kui nad seda ei vaja ", loeb artikkel.

Vahepeal Coinbase vabastatakse avalduse asja suhtes. "Kuigi meil on turvameetmeid, mis on isegi tihedam kui mõned internetipanga saite, on veel sammu meie kui ettevõte saab võtta, et muuta Coinbase moodustab veelgi turvalisem kui keskmine", ütles firma.

"We'veimplemented mitmeid suurenenud turvameetmed, sealhulgas laiendatud kahe teguri autentimise meetmed, mille eesmärk on aidata vähendada tõenäosust edukas phishing intsidentide tulevikus. Lisasime ka e-posti kinnitust samm võtmemeetmetele, näiteks kui API võti on lubatud "märge lisab, tuletades meelde, et on oluline" kõik kliendid ettevaatlik klõpsates linke finantsasutuste või makseteenuseid Internetis ".

Seotud uudised


Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Bitcoin Highlanderi vastu: kes on tõesti jumalik?

Post ICO

Bruce Fenton on Bitcoini sihtasutuse uus tegevdirektor

Post ICO

Arendajad luua Alexandria raamatukogule põhinev plokkhaiin

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

Bitcoini 2015. aasta hind - Bitcoini väärtuse ennustamine läbi rahva tarkuse

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Broneerige oma unistuste hotell Bitcoiniga hotellist CheapAir.com

Post ICO

CoinTerra veebisait kannatab ründe rünnaku all riistvara laevandusprotsessis

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised

Post ICO

California ametiasutused peatavad krüptokuuluväärtuse, küsivad uut pühendunud seadusandjat

Post ICO

Coinbase jälgib klientide ostmist ja sulgub eeskirju rikkivad kontod