Häkkerid sihivad Bitcurexi, kuid Poola Bitcoin vahetamine väldib rünnakut | Estonian.lamareschale.org

Häkkerid sihivad Bitcurexi, kuid Poola Bitcoin vahetamine väldib rünnakut

Häkkerid sihivad Bitcurexi, kuid Poola Bitcoin vahetamine väldib rünnakut

See ei olnud lihtne päev klientidele Poola juhtiv Bitcoin vahetada Bitcurex, kuid see oleks võinud olla palju hullem. Platvorm oli sunnitud ajutiselt sulgeda oma kodulehel pärast suunatud häkkerite kes püüdsid rünnata vahetada ja varastada kasutajate BTC.

Kliendid märganud midagi on valesti, kui Bitcurex esimene avaldatud teade Facebook. "Vea tõttu ja pidevat hooldust tööd, oleme otsustanud ajutiselt sulgeda meie teenust. Lisateavet peatselt", vahetada teatas sel reedel (14), kell 09:37 (kohaliku aja järgi).

Otsus lubatud platvormi "täita vajalikud kontroll" ja välistada "halvima stsenaariumi", Filip Godecki, esindaja Bitcurex, ütles Coindesk.

Paar tundi hiljem, firma avaldatud järgmine teade oma veebilehel: "me edukalt blokeerinud häkkimine rünnak Bitcurex, takistades mass varguse BTC vahendite meie kasutajatele. Tänu automaat ohutuse tagamise korra, häkkerid suutnud petta ainult osa vahendite salvestatud tegevuse Hot Rahakott Bitcurex. Enamik raha Hot Rahakott, samuti kogu raha Cold Rahakott ja FIAT rahalised vahendid jäid terveks. "

"Meie meeskond asub ja eemaldas probleemi allikaks" märge lisatakse. Vastavalt väljakuulutamist Bitcurex töötab praegu jätkata oma tööd. "Samal ajal välise auditi läbi viiakse," vahetamist ütles.

"Meil on tekkinud ebamugavuste pärast vabandust ja enamik kõik täname kogu BTC kogukonna toetust saime: meil pandi test, mis teeb meid tugevamaks."

Pilt Bitcurex.comPooli kõikidest Bitcoini tehingutest võivad tulla interneti hasartmängudOnline-hasartmängude on ilmselt tulus äri, igaüks teab, et eriti ettevõtted, mis saavad kasu sellega. Online-hasartmängude võib isegi ebaseadusliku USAs alates 2006. Aastast, kuid sellest ei piisa, et viia äri maha, kui mängijad alati leidnud viisi, kuidas minna umbes eeskirju. Bitcoin on üks neist.

Aga mis juhtub, kui sa mõistad, et pool kõigist cryptocurrency tehinguid loodud online-hasartmängude kontot? Vastavalt Jeremy Liew, partner riskikapitali ettevõte nimega Lightspeed Venture, peamine "süüdlane" on üks suurimaid Bitcoin hasartmängude saitidele, hiljuti müüdud SatoshiDice. Blogi postitus, Liew näitas, et tehingute SatoshiDice moodustas suur protsent kõigist Bitcoin tehinguid juunikuus 2013, kusagil 25 protsenti ja üle 50 protsenti.

Jaanuaris 2013, näiteks SatoshiDice teatatud 33.310 BTC kasumit 2012. Hasartmängude kodulehel teatas ka, et ta tegi keskmine tegelik kasum 135,96 BTC päevas maist kuni möödunud aasta detsembris.

Avalikus finantsaruande avaldati juunis, platvormi teatatud 372.712 panuste üle 30 päeva. Teisisõnu tähendab see seda, umbes 12,424 ennustused päevas. Võitnud ennustused hõlmavad kaks tehingut - asetades bet ja tuues winnings-, kuid kaotada bet ainult tähendab ühte tehingut. Kui iga bet sellel veebilehel oli võitnud bet, oleks peaaegu 24800 tehingute juunis SatoshiDice.

Vastavalt blockchain oli umbes 48400 tehingute päevas juunis, nii et see tähendab, et SatoshiDice võiks vastutada 51 protsenti kõigist Bitcoin transactionsin sellel kuul. Aga kuna mitte iga panus on võitnud bet, tehingute arv juunis on kõrgem kui 12,4000, kuid väiksem kui 24800. Siiski võtab ettevõte mõnikümmend sarnased mängud ja kõik numbrid võivad olla osa krüpteerimisoperatsiooni matemaatika me teeme.

Jeremy Liew ütleb, et nagu need numbrid, "SatoshiDice moodustab kusagil 25 kuni 50 protsenti kogu võrguliiklust poolt tehingu maht, sõltuvalt jaotus ennustused, kuid me arvame, et jaotus panused on poole suurem tõenäosus võitnud, nii pigem 50 protsenti kuni 25 protsenti. "

Via arstechnica.com


Käed üles, see on (Bitcoini) röövimine! New Yorgi mees rööviti relvakaubanduses krüptokuuluvanaStreet kurjategijad saavad tech-Savvy. Mees rööviti relvaga 27.mai New York City, kuid röövel ei otsinud regulaarselt raha. Selle asemel, ta sattus võttes $ 1100 väärtuses Bitcoin.

Röövi juhtus päevavalgel, kell 11.30, on Crown Heights (Brooklyn), CNBC.com aruandeid. Kannatanu, 28-aastane mees, saanud vastust oma Craigslist.com reklaami pakkumine BTC müügil ja ootas ostja tänavanurgal.

Kuid väidetavalt ostja oli rohkem valmis võtma BTC ilma selle eest maksmata. Kui nii mehed täidetud, võib kahtlustatav juhtis ohvriks auto, et nad saaksid lõpule viia. Kuid seal oli teine ​​mees istub tagaistmel on carwho oli koostööd röövel.

Teine mees kohe relvaga ja tellitud ohver elektrooniliselt edastada BTC kurjategijad. Vargad siis võttis ohvri mobiiltelefon ja sõitis ära. Sel hetkel, 28-aastane mees nimega asutustele.

Politsei pressiesindaja ütles puhul "on alles uurimisel," vaatamata raskustele, mis on seotud asjaoluga, et see on unsual tüüpi kuritegevuse ning et seal ei ole videovalve vargus.

Vastavalt CNBC.com, sel juhul on sarnane vähemalt ühe muu Bitcoin rööv, et ka juhtus New Yorgis selle aasta alguses. Tagasi jaanuari lõpus, et Bitcoin edasimüüja tuvastatud Dean Katz ütles New York Observerhe rööviti relvaga mees Queens. Sel juhul röövel paigutatud täita Bitcoiner, et ta saaks osta BTC mängida Super Bowl.

Katz väidab ta oli sunnitud üle $ 8500 väärtuses cryptocurrency ka kaotada $ 3500 sularahas protsessis. Politsei on välja täiendavaid andmeid selle röövimise, öeldes Katz ka sisestatud auto sisaldavad kaks meest umbes 01:50, et lõpetada müük.

"Ta toimus relvaga ja kahtlusaluste soovinud tema Samsung telefoni ja raha," ametivõimude selgus. Siis ohver sai autost välja ja kahtlusaluste ajasid. Ei ole kahtlusalust on vahistatud antud juhul nii kaugele.

Seotud uudised


Post ICO

Kanadad, kes üritavad kasu saada kaubamärgi Bitcoinist, veel üks suur jaemüüja liitub klubiga ja palju muud

Post ICO

Coinbase reguleeritav staatus küsitletuna

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

FBI üritab hõivata 600 000 bikkiini Siiditee peategelast

Post ICO

EGifter iOS-is Lubab Bitcoin Checkout rakenduses uuesti

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Coinbase-l on uued Bitcoini piirangud, samas kui Microsoft lubab Krakeni rakendusel lisada kauplemisfunktsiooni

Post ICO

Meie redigeerimisprotsessi ja juhiste selgitamine

Post ICO

Coin Fire +: Professional bitcoin Trolls Exist

Post ICO

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav riskikapitali sektor

Post ICO

Butterfly Labs suletud FTC, süüdistatakse ebaõiglane ja petlik tegevus

Post ICO

EPIX dokumentaalfilm uurib Ross Ulbrichti vahistamist