HashPrime kelm teeb palju küsimusi Blockchain.info Integrity | Estonian.lamareschale.org

HashPrime kelm teeb palju küsimusi Blockchain.info Integrity

HashPrime kelm teeb palju küsimusi Blockchain.info Integrity

Hiljuti Blockchain.infolisted HashPrime.com kui partner Blockchain.info veebilehel.

HashPrime.com väidetavalt ala, kus liikmed saaksid investeerida BTC operatsiooni, mille juhid oleks investeerida raha saanud sisse kaevandamine ja seejärel maksta dividende kasumi nad tegid.

Paljud olid väga skeptiline Hash peaminister nõude genereerida garanteeritud tootlust ja kahtlustatakse Ponzi kelmuse oli kõige taga ja olid väga kõhklevad kui sait ei olnud juba pikka aega.

Sait tehtud väited, et nad võiksid 1,5% päevas investorite ja nõudis $ 25USD minimaalne investeering.

Blockchain.info siis lisatakse HashPrime et Blockchain.info rahakoti kui "partner" ja see koheselt lisatakse suur usaldusväärsus ettevõttele ja kohas.

Need kasutades Blockchain.info kui rahakott nägin HashPrime all loetletud partner lõik pärast sisselogimist nagu näha allpool:

See oleks hiljem eemaldatakse pärast HashPrime.com kadus Internetis näinud täna Blockchain.info saidi peale sisse logida web rahakoti:

Suur hulk kasutajaid sattus pannes suuri summasid BTC koos HashPrime pärast näeme, mida paljud inimesed tundsid, oli kinnitus, mitte lihtsalt reklaami. Partnerite USA kasutajad olid sisaldas lihtne link gyft firma, et paljud näinud lugupeetud ja kellel on seega HashPrime kõrval nuppu kaasa paljud kasutajad tundma, et Blockchain oli asjakohaselt kontrollitud ettevõtte.

Paljud olid endiselt skeptiline aga koos arutelu Bitcoin Talk arutada võimalust, et HashPrime oli mitte ainult Ponzi kuid et partner lingid olid vaid reklaame. Üks reddit kasutaja isegi sirutas ettevõtte saates meili, Blockchain.info tean, et see oli pettus ja sai järgmise vastuse:

Hei seal. Nad praegu teha sponsor reklaami meie rahakott, mis on see, mida te näete seal. Me ei paku mingeid garantiisid või toetada nende teenust, kuid me ka veenduda, et me korralikult vet iga meie sponsorid enne mistahes tüüpi kampaania nendega. Ma ühendust Hashprime otse küsimusi või probleeme, siis võib olla, sest nad võivad aidata teil seda. Ma ka nõustama kasutajatel kontrollida kogukonna positiivseid kogemusi teistega pidanud.

Vastust Blockchain väitis nad olid teinud kontrollil firma enne võimaldades neil olla "sponsor / partner", kuid on viinud paljud kogukonnas küsimusele, millist kontrollil toimub.

Paar päeva pärast nupule ilmus Blockchain.info veebilehel HashPrime kodulehel postitatud blogi väites tõttu viimastel langus Bitcoin hind nad ei oleks enam võimaldades tühistab pärast kümme päeva, kuid selle asemel oleks nüüd võimaldab tühistab pärast viisteist päeva. Müntide Fire oli jälginud olukorda Bitcoin Talk ja märkasin järsku lahknevus kui hakkasime paludes ühenduse kaudu reddit ja muud alad alustada meiliaadressil mõtteid kogu olukorda.

Nupp jäi Blockchain isegi pärast muudatuse tagasi perioodi, mis oli ärritunud paljud kasutajad ja Blockchain teatas $ 30 miljoni dollari vooru rahastamise, mis viivad veelgi ohjeldamatu spekulatsioone kogukonnas miks sait oleks edendada midagi, mis oli üha vaadates nagu Ponzi kelmuse.

9. Oktoobri veebilehel HashPrime lõpuks läks offline ja nüüd ilmub see vorm ajal seda kirjalikult:

Sait nüüd tundub päriselus SSL-i viga ja näib olevat kadunud pärast ülesehitamisel oluline BTC saldo kasutajad, kes on teinud "investeeringud".

Müntide Fire on rääkinud mitu inimest, kes olid petetud see investeering. Samuti sirutas Blockchain kes ajal vajutage ei vastanud meie e-kirju, et küsisite asja. Blockchain tegi annetuse teha mõned raha nad saadud HashPrime et Sean Outpost kuid paljud on ikka hapu maitse ning kes kahtlevad, millist hoolsust ettevõtte läbi enne raha ja loetletakse ettevõtte kui "partner".

Allpool on vaid väike proov mõned kirju, et Müntide Fire on saanud selles küsimuses mitu lõppkasutajate vihane kogu olukorda.

Arroyoc3 kirjutas:

HashPrime scammed mulle $ 780,76.

BlockChain.info edendada neid partneriteks õigus minu rahakoti avalehe kõrval Gyft Shop nuppu ja IOS Mobile App nuppu, ma usaldan neid, sest ma arvasin, et BlockChain oli ohutu.

Las inimesed teavad, et BlockChain soodustab petturid või nad on petturid samuti, kes teab äkki keegi seal ära nende haardeulatusest meile kasutajad, ja nägi selles võimalust mõnede kiire raha.

Kes saab usaldada oma (scammer) partnerite nüüd?

Mitte mulle, isegi kui nad on nupp, mis ütleb MICROSOFT või Virgin Mobile... Nad võivad saata mulle andmepüügimeilile kohapeal või midagi.

Mind teha BlockChain...

Arroyoc3 ei olnud ainus, kes ulatasid Müntide Fire kuigi olukorra. Rääkisime palju, kes oli teateid saab petta ja tunda Blockchain käsitseb olukord oli halb.

Henry jaganud järgmisi meie kaudu e-post:

Olen koostanud üks peamine järeldus see kogemus: ei ole nii, et hashprime oleks kunagi tõmmatakse välja oma kelmuse selline massiline ilma hooletuse ja kaasosalusel Blockchain.info.

See ei olnud lihtsalt reklaami. Blockchain loetletud hashprime üks nende "partnerid." See termin üksi tehtud suur erinevus usalduse, et hashprime saadud see ohvreid.

Minu arvates, ma ei oota Blockchain võtta mingit rahalist vastutust ja pakkuda tagastamist, kuid nad kindlasti väärivad kaotada hea chunck oma maine, eriti kasvava hulga konkureerivate BTC rahakotid seal.

Kui selline jultunud röövi ei toonud tähelepanu üha laieneva Bitcoin kogukond, siis see olla ainult aja küsimus, kuni blockchain järgmiseks "partner" jookseb maha kahekordse summa bitcoins varastatud hashprime.

Siin on, kuidas see juhtus:

3. Oktoober 2014 I investeerinud $ 55.23 väärtuses BTC arvesse hashprime, mida ma öeldi talle oma admin samuti oma kodulehele, oleks võimalik tühistada, 10 päeva. 24 tundi pärast minu tagatisraha, oli mul võimalus taotleda ja tagasi minu esimene päev on 1,75% kasumit 83 senti tagasi mu Blockchain rahakott. Päev pärast seda, ma ei suutnud teha sama, kes saavad kokku huvides $ 1.66 sisse BTC.

3. Päeval 6. Oktoobril minu 3. Taotluse tagasivõtmine oli kunagi töödeldud ja jäi "ootel" minu konto lehel. 4. Päeval tegin teise vastamata taotluse. Nii et täna, 5. Päeval, ma otsustasin võtta ühendust hashprime on administraatoritel ja kirjutas neile järgmine teade:

Mul on talle sinult, mis väidab mu tagatisraha oleks kättesaadav tühistamise pärast 10 päeva. Siis kõik äkki ja ilma isegi mind teavitamata, olete seda 15 päeva.

Samuti on mul tühistamise taotluse, mis on rohkem kui 24 tundi vana ja ikka ei ole töödeldud. Ma olen kasutanud oma teenust 3 päeva ja ma olen juba tekkinud mitmeid probleeme.

Sa isegi punane "Live Support" nuppu, et ei tööta ülaosas lehele. Sellised küsimused oleks väga tõenäoline, et kogu see sait on pettus. Ainus põhjus, miks ma usaldada oma teenust, sest blockchain oli valmis reklaamida teid oma lehele.

Henry ka andnud meile TX palke ja ekraanikuvasid oma HashPrime konto, et kontrollida oma konto, kuidas asjad läksid alla.

Rääkisime palju teisi, kes olid šokeeritud ja paljud kelle tunda Blockchain.info võtma osa vastutusest umbes kogu olukorda.

Kuidas sa suhtud olukorda? Kas sa süüdistada inimesi, kes investeeris ja mõtlesin partnerid lõik oli mingi kinnitus versus tavaline reklaam? Kas tunnete Blockchain on asjakohaselt käsitleda olukorda?

Seotud uudised


Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Põllumajandustootjate turud ja Bitcoin: mis küpsetatakse krüpto-köögis?

Post ICO

Bitmain tutvustab DDoS-i leevendamist AntMiner S4 & S5-le

Post ICO

Viis riiki, kes peaksid Bitcoini vastu võtma

Post ICO

Hack lülitab Flexcoini välja ja viib 896 BTC kaotusele

Post ICO

Saksa Fidor Bank töötab Bitcoin.dega, et pakkuda kiiret Bitcoini tehinguid

Post ICO

Dish Network käivitamine IPTV Service bitcoin

Post ICO

Kas 2014 võiks Litecoin oodata kasvu?

Post ICO

Kas Bitcoin võib tulevikus ellu jääda? Proovid 1. osa

Post ICO

Bitcoin v0.9 versioon annab kaupmeestele uusi funktsioone

Post ICO

Bitcoin Zebra annab üle 10 miljoni Satoshi