Siin on kalkulaator, et välja selgitada, kui palju on teie kuld väärtuses bitcoiinides | Estonian.lamareschale.org

Siin on kalkulaator, et välja selgitada, kui palju on teie kuld väärtuses bitcoiinides

Siin on kalkulaator, et välja selgitada, kui palju on teie kuld väärtuses bitcoiinides

Tahad teada, kui palju on teie kuld väärt Bitcoins? Sa võid kergesti leida vastus sellele küsimusele tänu uuele Bitcoin Sulata Väärtus kalkulaator Gold.

See kasulik vahend arvestab kogusumma tegelik kulla sisaldus (välja arvatud mis tahes muu metall), et öelda, kui palju on teie väärismetallist väärt cryptocurrency või teisel pool, kui palju peaks te maksma Bitcoins teatud summa kulla.

Ärge unustage, et see kalkulaator ainult annab teile Bitcoin hind täiesti puhas kuld, kui sa näidata väiksem. Selleks, et valida number kulla karats olemasolevate nimekirja, näiteks.

Võite proovida Bitcoin Sulata Väärtus kalkulaator Gold siin!Siin on mõte: kas siis, kui Bitcoini hind oleks seotud USA dollariga?See on Hiina süü, kui me räägime selles küsimuses. Riik andis idee seotusega oma valuuta dollari on odavad määr ja muutub suuruselt teine ​​majandus kogu maailmas. Niisiis, võttes seda näiteks, mis juhtuks, kui te fikseeritud Bitcoin hind Põhja-Ameerika valuuta? Kas see lahendus kõigile Bitcoin probleeme?

Nagu Hiinas, see lahendus võiks suurendada Bitcoin ja kehtestada teatavad eeskirjad, et selle väärtus. See otsus oleks võimalik muuta volatiilsuse, mis mõjutab digitaalse valuuta, mistõttu kasutajad ja kaupmehed rohkem ohutu ja rahul "mündi". Fikseeritud intressimääraga saab teha imet, kui pead on ebastabiilsuse.

Sidudes Bitcoin väärtus USA dollari looks ka võimalik alternatiiv regulaator FinCEN olukorda. See probleem algas siis, kui kolm Bitcoin vahetus Ameerika Ühendriigid suleti, "ilmselt tulemusena antud juhised eelmisel kuul Financial Crimes Enforcement Network", kirjutas John Matonis, Forbes. 

Kas see on lahendus, mis võimaldab Bitcoin töötada eemal hirmul konkurentide silmad, kasutades krüptoloogia? See fikseeritud vahetuskursi võiks isegi haldab Bitcoin Foundation, mis vastutab igapäevane avaldamine fikseeritud määraga.

See võib olla lahendus, kuid ilmselt vaid ajutine. Kes teab? Võibolla ühel päeval, kui Bitcoin ja fuajees kohale tõesti suur ja võimas, nad saavad kehtestada otsuste valitsused.

Via rt.com


Siin on midagi, mida olete viimase nädala jooksul (17.-24. August) vahele jätnudIgal nädalal me koguda top lugusid, meemid ja isikliku postitusi ümber meedias (traditsiooniline ja sotsiaalne) ning annab need teile lihtne seedida viisil. Jääda uuendatud tellida meie uudiskirjaga ja saa iga nädal uuendada nagu see otse oma postkasti.

Sel nädalal trügimine umbes BitcoinXT on aeglustunud natuke. Kuna Slideshare ei luba linke kuni neljanda slaidi oleme lisanud lingid kõikidele lugusid kolm esimest slaidid põhjale käesoleva veebilehe samuti.

Lingid uudised:

Bitcoin on kahestunud: juhtivteaduri Kaatrid Vastuettepaneku valuuta

World Wide Web Creator Leads W3C Luua Online Maksmine Standardid Sealhulgas Bitcoin

Kreeka Saate 1000 Bitcoin sularahaautomaatide Trust pankade Long Gone "

Lingid Reddit postitused:

Aitäh Devs eest, mida te teete

Traders valvel Circle Kasutaja lepingu muudatuse

Kas teadsite, Reddit ei nõustu Bitcoin reklaami?


HighKart.com on India esimene Interneti-jaemüügikauplus, mis võtab vastu ainult BitcoiniHighKart.com võiks üks uusimaid e-kaubanduse platvormide India, kuid see on kindlasti üks kõige uuenduslikumaid. Jaemüüja on nüüd riigi esimene online-äri vastu Bitcoin ainsa makse optionfor oma tooteid.

Ettevõte asutati 2013. Aasta detsembris praeguse tegevdirektori, Amit Kumar ja kavatseb teha kõik veebiostude lihtsam ja turvalisem, kasutades digitaalset raha. "Mis Bitcoin arvu kasu on palju, sealhulgas väga madal või mitte olemasolevate tehingutasud", Kumar ütles hiljuti DNAIndia.com.

HighKart.com tegevjuht avastanud Bitcoin alguses 2013. Ja on huvitatud cryptocurrency ajast. "Ametilt olen tehnokraatlik ja kirg Olen veendunud ettevõtja. Nende omadused minu tausta sai väga vajalik mulle tolook juures üha arenevat cryptocurrency ärimudel ja võttes seda edastada alongwith kogukonna tugi", lisas ta intervjuu käigus.

e-kaubanduse platvormi, mis haldab väike meeskond 15 töötajate, konverteerib saadud BTC fiat valuuta nüüd ", mis vähendab mingit riski tõttu volatiilsus Bitcoin" vastavalt Kumar. Praegu on võimalik leida peaaegu kõike HighKart.com, elektroonika riided, samuti cryptocurrency kaevandamise riistvara.

Kuid suurem plaan on tuua Bitcoin peavoolu: "ei ole vaja otsida seda barjääri nagu tehnoloogia kuni üleminekutega, edendamise ja vastuvõetavuse see on palju suurem kasutajate baasi kui tavaliselt maksesüsteemid. Oleme tublit ja suure kogukonna tugi ".

Pilte HighKart.com

Seotud uudised


Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

HashPrime kelm teeb palju küsimusi Blockchain.info Integrity

Post ICO

Bank of England kiidab Bitcoinit ja avaldab digitaalse valuuta väljaandmist

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

Krüpto-valuutavahetus Kraken aktsepteerib juba USA dollarit

Post ICO

FBI on volitatud müüma peaaegu 30 000 bitsütooni Silk Roadi bussist

Post ICO

CryptoWall: häkkerid, kes kasutavad bikiini, et nõuda lunaraha

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

Bitfinex AlphaPointiga töötamine

Post ICO

Ring on beetaversioonist ja lubab Bitcoini makseid teha lihtsamaks

Post ICO

Bitcoin turundus alustavatele ettevõtetele - 9 praktilised sammud

Post ICO

Esimene Bitcoini reguleeritud riik, Bitcoin Vault ja palju muud