Kuidas Bitcoini maailm reageerib Winklevii plaanidele? | Estonian.lamareschale.org

Kuidas Bitcoini maailm reageerib Winklevii plaanidele?

Kuidas Bitcoini maailm reageerib Winklevii plaanidele?

See on kindlasti üks uudis nädalas ja see on ikka nii, et inimesed rääkida. Nagu te ilmselt teate, mida nüüd, theWinklevoss kaksikud teatasid oma plaanidest teha esimene Bitcoin seotud avaliku pakkumise, varem sel nädalal. Nad tahavad luua investeeringute tööriista nimega börsil kaubeldava fondi, mis on kaasas suur nimekiri võimalikest riskidest.

Mõned ütlevad, et see on halb mõte, teised ütlevad, et see on hea mõte... Seal on lihtsalt üks asi, mida igaüks võib kokku leppida: nad raputas Bitcoin vetes käesoleva uudised-pomm. Järgmisena saate vaadata, mida mõned parimad cryptocurrency ja kauplemise expertsout seal on öelda seda teadet.

Michael TERPIN, kaas-asutaja BitAngels

"Meil on BitAngels toetada kõiki jõupingutusi, et edendada ja lihtsustada investeeringuid Bitcoins ja Bitcoin ettevõtted. See oli paratamatu, et fond oleks tulnud mööda võimaldades keskmine investor lisada osta Bitcoins kaubeldava fondi formaat ja Winklevoss kaksikud on näidanud nägemisteravus mõistmist The dünaamikat turul palju varem kui mujal finantssektoris. "

"Bitcoin on paljuski cyber versioon kulda. Suurim väljakutse on see, kuidas sa kategooriliselt kinnitada SEC ja investorid, et Bitcoins et asetsema ETF on turvaline."

"SEC on väga ebatõenäoline, et kinnitada seda toodet. Parem oleks olnud alustada fondi akrediteeritud investoritele ja seejärel laiendada seda jaeinvestoritele kord Bitcoin näitab, et see on siin et jääda. Nagu selle mõju Bitcoin, ma ei arva, et see on oluline. Pole arutelu Winklevoss kaksikud, kuid keegi kogukonnas kulub seda tõsiselt. "

"Käivitamine Bitcoin ETF tekitab nii palju küsimusi on raske teada, kuhu minna arutelule. See on spekulatiivne vahend meeletu päev kauplejate kirjutanud üle selle."

"Mis Winklevoss ETF teeb, kui edukas, on lihtsam inimestele USAs osta Bitcoin kui investeeringut. See on hea, kuid mitte nii kasulik vastavuses USA-s asuva vahetada oleks. See pole tegelikult luua rohkem likviidsust Bitcoin ise. Aga see on järk-järgult kasulik. "

"Mulle meeldib uusi ja loomingulisi ideid, kuid mul oleks vaja palju rohkem teavet nuputada investor meetrika selle ettepaneku."

"See ei kavatse aidata Bitcoin püüdlusi auväärsuse elu seostada sellise tõugu raisakotkas kapitalistid. Mida vähem inimesi mõtlema Bitcoin kui" saada rikkaks "investeeringud, seda parem on ellujäämisvõimalused. Enda huvides, tuleb reklaami selle omadusi neutraalseks ja kõigile kättesaadavad valuuta läbipaistva vahetuskursi ja puutumatus keskpanga manipuleerimine. "

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

1-800-lilled võetakse vastu bitcoini

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Euroopa suurim maksete töötleja Ingenico lisab POS-terminalidele Bitcoini

Post ICO

Tühjendage oma Bitcoin-rahakott ja ostke see luksuslik mõis Lõuna-Aafrikas

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

GMO-d töötab BitFlyeriga: rohkem kui 48 000 Jaapani kaupmeest saavad Bitcoini vastu võtta

Post ICO

Bitcoin Savings and Trusti asutaja, kes on SEC-i ülesandeks Bitcoin Ponzi skeemi käivitamiseks

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Bitcoini õppetund: kuidas võrgustatud finantsstruktuur maailma muuta

Post ICO

Vastake BCI-le, Cryptor Trust käivitatud uus tellimusfondiga investeerimisfirma

Post ICO

BNP Paribas: Bitcoin tech võiks muuta väärtpaberite ettevõtted vananenud