Kuidas see põgenik Bitcoini kasutab Afganistani elude muutmiseks? | Estonian.lamareschale.org

Kuidas see põgenik Bitcoini kasutab Afganistani elude muutmiseks?

Kuidas see põgenik Bitcoini kasutab Afganistani elude muutmiseks?

Kui olete piirkonnast kannatanud konflikti ja sul pole tõendeid olemasolu, kergesti ümbertõstmas raha võib olla peaaegu võimatu. Kuid see ei takistanud see naine rahastamast tema naine keskendunud õppekava Afganistanis. Selle asemel, et fiat valuuta ja traditsiooniliste ülekandmisteenuste kasutas ta Bitcoin ja sai eeskujuks, mis inspireeris Nicolas Cary, kaas-asutaja Blockchain.info.

See oli lihtsalt üks takistus, mis Fereshteh Forough tuli ületada. Tema perekond oli sunnitud lahkuma Afganistanis, riigi tapetud aastate konfliktide ja vägivalla, enne Fereshteh sündinud. Nad viidi Iraanis, kuid pöördus siis tagasi oma kodumaa pärast kokkuvarisemist Talibani režiimi 2002. Aastal.

Tagasisõit lahkus Fereshteh šokis. "Teel koju alates Iraani piiri Herat tee oli sillutamata ja väga raske sõita. Meil ​​lähedal linna, kui ta oli saada pimedas. Ma vaevu näe tuled. Selle asemel, vana laternad riputatud väljaspool kauplusi ja ainult mõned kohad olid elektrit öösel, "lisas ta wroteback märtsis avaldatud artiklis Digital Valuuta nõukogu.

[Tweet_box disain = "default"] Cryptocurrency on ekvalaiser, palju nagu algusaegadel internetis. [/ Tweet_box]

Paar aastat hiljem, ta õpib Herat Ülikooli Afganistani, teenides bakalaureusekraad informaatikas. Siis kolis ta Saksamaale, et saada magistrikraadi Infotehnoloogia Tehnikaülikooli Berliinis. Pärast kõike seda, ta mõistis Afganistani oli erinev.

"See vana auklik sillutamata tee, et ma reisinud Iraanist Herat, kui olin teismeline sai täiesti sillutatud ja turvaline. Inimesed võiksid reisida paar tundi, et saada piiri. Värvikad lambid olid väljaspool iga kauplus. Veelgi olulisem on, Internet oli nüüd minu kodu ja minu telefoni. "

Teadmised volitatakse

Ikka, riik ei olnud nii arenenud kui Fereshteh sooviks ja ta eriti tuntav väljakutseid, et naine töötab tehnoloogia. See oli raske leida tööd, saada õpetajaks, liikuda uude linna otsima paremaid võimalusi või alustada oma äri kohas, kus 85 protsenti naistest ei formaalse hariduse ja on kirjaoskamatud.

"Tuginedes oma kogemustele, nähes seda vajadust luua keskkond, kus Afganistani naiste õnnestub tehnoloogia, I asutas kood inspireerida," Herat-põhine mitte-mittetulunduslik organisatsioon, mis õpetab Afganistani naistele, kuidas koodi. Fereshteh tahtis luua Planeerimise lab ja arendada haridusprogramm, et mitte ainult aitas naistel muutuvad digitaalse kirjaoskusega, vaid ka neile õpetanud, kuidas saada edukas online vabakutselised. Plaan oli geniaalne teooria, kuid Fereshteh oli leida nutikas viis teha seda tööd.

Ilmselt vahendid on vajalikud seadistamisel ei mittetulunduslik organisatsioon. Ja kuigi inimesed ja institutsioonid on valmis aitama ja annetada, see on organisatsiooni kohustus hallata ja liigutada raha. Aga kuna Fereshteh sündis Iraanis pagulasena, ta ei olnud tõendeid olemasolu. Ja me kõik teame, et ei traditsiooniline rahaülekande teenus aitab teil ilma identifitseerimist.

Ühel hetkel, Fereshteh vaja liikuda rahastamise vabatahtlikele, et püüdsid teda aidata luua Kood inspireerida, kuid enamik ettevõtteid keeldus temaga koos töötama või tasu kuni 50 protsenti tasu liikuda organisatsiooni raha.

Nii ta pöördus Bitcoin. Tulemuseks oli muretut tehingu protsessi, mis muutis teed selle organisatsiooni toimib. Raha sai vabatahtlikud ja kõiki teavet tehingute päästis blockchain.

"Ma olin co asutaja digitaalkodanik Fondi (endine Naiste lisa Foundation). Olime kasutades Bitlanders (endine Film lisa) platvormi premeerida meie sisupakkujatele Afganistanis oma blogging tegevust. Me kasutasime neid maksma USA dollarites, kuid me silmitsi paljude probleemidega saatmisel raha Afganistani, "Fereshteh ütles 99Bitcoins.

"Enamik meie kasutajad olid tüdrukud gümnaasiumidest, et nad ei olnud piisavalt vana pangakonto. Samuti teiste Afganistani kasutajad, kes olid abikõlblikud olema pangakonto lihtsalt ei ole seda, sest enamik tehinguid Afganistanis on kassapõhised. PayPal ei toeta Afganistanis. Kasutades Western Union polnud mugav meile ja inimesed, kes olid saada makstud tõttu kõrged. Kasutades traadi tehingute oli ka aeganõudev ja kulukas.

Seetõttu kasutatakse talle ämber raha mu sõber Afganistanis ja ta tasunud iga töötaja sularahas. Aga kuna ohutuse tagamiseks, hakkasime mõtlema uue makse alternatiiv. Veebruaril aastal 2014 avastas Bitcoin. Hiljem me otsustasime saata Bitcoin meie kasutajatele Afganistanis, mis olid peamiselt Naisüliõpilaste. "

"Ta tõesti inspireerida midagi uskumatut. (...) Ta kolis kogu oma lennud Bitcoin," Nicolas Cary saidrecently ajal TEDx rääkida Londonis. "Ma mõtlen sellele [Bitcoin] kui kutset osaleda võrdsematel maailma kõige kaasava viis meid osalema koos uut tüüpi rahalist järjekorras."

Fereshteh kindlasti nõus. Pealegi õpetades teda õpilastele kodeerimine, ta jagab ka teadmisi digitaalse valuutade nagu Bitcoin. "Me usume, cryptocurrencies on hämmastav ja volitatakse vahend inimestele, kes elavad ühiskondades, mis on peamiselt unbanked ja saab kasutada, et muuta naiste ja tüdrukute rahalist sõltumatu," kirjutas ta tagasi märtsini 2015.

Cryptocurrency on "haridus- ja volitatakse näitaja"

rääkimine 99Bitcoins ta kinnitas oma seisukohti cryptocurrency. "Ma arvan, millel on tehnoloogia, mis võimaldab inimestel suhelda üksteisega ilma vahendaja on suurepärane. See ei ole ainult säästa aega, kuid me saada ka säästa suur hulk raha, mis muidu tuleb raisata teenustasusid. Pealegi, Bitcoin on bockchain hoiab avalikult kõikide tehingute võrgus ja see loob läbipaistvust ja saab tõkestada korruptsiooni tahes ettevõtted, mis püüavad manipuleerida nende registrite pidamiseks. "

Ja Fereshteh ei ole ainult üks toetus digitaalne raha. Tema õpilased toetavad ka kasutamise Bitcoin. Ta usub, kasutades cryptocurrency ei ole mitte ainult juurdepääsu kohta rahalist vabadust. Vastavalt digitaalse ekspert, BTC "on kindlasti haridus- ja volitatakse vahend inimeste vähearenenud riikides nagu Afganistan ja spetsiaalselt naistele, kes on hädas, et lisada globaalse majandusele ja rahaliselt sõltumatu."

"See tõesti aitab igaühel, kuid kindlasti aitab tüdrukud, kelle tõttu ohutuse, turvalisuse, traditsiooniliste ja kultuuriliste põhjus on hoidnud. Üks meie peamisi eesmärke on vundament hiljuti asutatud, kood INSPIREt, aitab Afganistani naistel tööd leida online ja aidates neil saada makstud online. Seetõttu nad ei pea olema mures läheb füüsiline asukoht teevad oma tööd. Nad võivad teha raha internetis üleval. Ma arvan cryptocurrency on üks sobivamaid tingimusi neile arvestades nende probleemidega, on Afganistanis. "

Fereshteh ja kood inspireerida praegu tõsta raha, et toetada projekti Indiegogo, samas annetuste kaudu projekti veebilehel. Tuntud Bitcoin firma ja tehingute töötlemise platvormi BitFury on üks sihtasutuse peamised rahastajad.

BitFury tegevjuht Valeri Vavilov on tõeline usklik Fereshteh töö. "Tehnoloogia tootmisharu on väga uuenduslik ja ülemaailmne. Et jätkata seda arengut ja muutusi, mitmekesisus kogemusi, teadmisi ja arvamusi on väga oluline. Me peame julgustama kõiki osalejaid ja toetajad tech kogukonnas. BitFury on hea meel, et aidata ja anda smart ja määratakse noortele naistele, kes koodi inspireerida võimalus jätkata oma unistused, "Vavilov ütles 99Bitcoins.

Kood inspireerida ja töö inimesed nagu Fereshteh kinnitada midagi, mida me juba teadsime: et tehnoloogiat saab kasutada, et muuta elu. Ja Bitcoin on lisatud see uus partii revolutsiooniline lahendusi. Cryptocurrency on ekvalaiser, palju nagu algusaegadel Internet, Fereshteh ütleb. "Inimesed olid kahtlevad seda kasutada, sest neil ei ole piisavalt teadmisi selle kohta. Vastuvõtmine võtab aega. See sõltub sellest, kus sa elad ja kui infrastruktuuri oma riigis on valmis. Ma arvan, et Afganistanis kindlasti vaja rohkem jõupingutusi, ressursside ja aega, et täielikult rakendada cryptocurrency, "lisas ta tunnistab.

Ikka, Fereshteh loodab seal on päev, mil "kõik üle maailma on võrdne võimalus olla osa maailmamajanduses pidamata geograafilisi tõkkeid, kas cryptocurrency või muu sarnase tehnoloogia."

Seotud uudised


Post ICO

Bill Gates - Me ei kasuta bitikiini Gatesi vundamendil

Post ICO

Tänu uuele Bitneti partnerlusele nõustub 260 Airlines nüüd Bitcoiniga

Post ICO

BitGive saab 503 (c) (3) staatuse IRSilt

Post ICO

Siin on kalkulaator, et välja selgitada, kui palju on teie kuld väärtuses bitcoiinides

Post ICO

Ameerika ettevõtja soovib Tesla abiga oma Blockchain Valley tõhustada

Post ICO

ChangeTip tõstab 3,5 miljonit dollarit

Post ICO

EGifter iOS-is Lubab Bitcoin Checkout rakenduses uuesti

Post ICO

18% britsidest väidavad, et tulevikus kasutavad Bitcoinit

Post ICO

CoinTerra vaikimisi

Post ICO

BNP Paribas: Bitcoin tech võiks muuta väärtpaberite ettevõtted vananenud

Post ICO

Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti

Post ICO

Ebay jälgib tõenäoliselt PayPali: Bitcoini integratsioon võib varsti juhtuda