Kuidas trollid võtsid DMCA-s ära Coin Fire | Estonian.lamareschale.org

Kuidas trollid võtsid DMCA-s ära Coin Fire

Kuidas trollid võtsid DMCA-s ära Coin Fire

Eelmisel kuul Müntide Fire postitatud aruande praeguste SEK actionsthat võib olla suur mõju paljude mängijate cryptocurrency ruumi.

CloudFlare liiklusaruanne

Mõned lühikesed tundi pärast selle aruande oli postitatud, Coin Fire sai rekordarv üle 900000 ainulaadne lehekülg seisukohad 24 tunni jooksul vastavalt meie Cloud Flare aruande. Meie töötajad kohe sai telefonikõnesid, e-kirju, ja mõned vihane sõnumeid mõned kogukonna liikmed.

Ligikaudu 09:00 EDT Sel päeval, esmane konto e-posti Müntide Fire sai e-kirja kinnitusega, et DMCA oli saanud vastu pilti Müntide Fire kohas. Pilt oli üks SEC kirja hõlmab, et olime üles ja pannakse meie aruande päeval varem.

Esialgu meie töötajad oli segaduses. Pilt loodi mitmeid dokumente olime saanud ja end redacted enne üleslaadimist, et kaitsta poolte ja allikad kaasatud meie raportis. Meie töötajad on võtnud Tagavara kasutada lehekülge erinevate tähtede ja panna need kokku, et varjata, millised tähed kasutati ja nende allikaid, kellega olime otse saadud isiklikult.

DMCA teatise vastu selle konkreetse kujutise hämmastav meie töötajad. Teates loodi dokument, mis maksumaksja dollarit oli rahastatud ja see oli loodud mitmeid dokumente.

Saatsime talle nõuda lisateavet ja koopia DMCA tegevus teade, kuna see oli esitatud ja kohe ühendust meie juristiga.

Kolmkümmend minutit hiljem Müntide Fire saidi kuvatakse keelatud ERROR kõigile külastajatele ja meie e-posti ei ole enam tundlik. Brendon helistasin kohe meie õiguslik esindamine, kes olid kindlad meile nädal enne, et me tõenäoliselt võiks oodata mingi kättemaksu kuigi me ei olnud kuriteo vabastades ja redacting dokumendid.

Ma kohe külastas meie hosting osutaja veebilehel, täitis hädas pilet ja avas chat istungil. (Meie advokaadid on nõustanud meid ei nimetaks hosting ettevõte küsimuse alles pärast kogu olukorda hinnatakse lähitulevikus. Me ikka arvestades vaidluse kohta väärkäsitlemisel DMCA).

Brendon jõudis meie juriidiline esindamine ja ma rääkisin meie advokaat. Meie advokaat ütles meil oli õigus rikkuva sisu eemaldamiseks enne meie sait näiliselt maha võetakse. Selle aja jooksul, ma jätkuvalt ootab rääkida kellegagi kaudu jututuppa. Ma ka valitud meie hosting ettevõte, kelle kätte sõnum ütles, et see oleks kolmkümmend minutit ootama.

Müntide Fire varukoopiad

Vahepeal hakkasin püüab ühendada kaudu SSH meie VPS masin ja kasutada meie koduleheküljel. Me laadida backup saidi faile, andmebaase, pilte ja muud sisu väljapoole päevas. Ma teadsin, et parim viis tegutsemiseks oleks võtta meie saidi Internetis kusagil mujal vahepeal, kuid olime kulgema meie backup päev enne enne avaldamist SEC tükk ja meil oleks vaja postita see.

Avasime varukoopiaid varem samal päeval ja hakkas vaadates meie allalaadimise kui leidsime ühe failid olid rikutud. See fail oli meie andmebaasi varukoopia. Me helistasin kohe meie poole lugupidav küsida, et nad annavad meile SSH, et saaksime vähemalt alla laadida meie faile enne liigutades neid teisele poole.

Olles näinud, kuidas olukord oli mängitakse läbi seni, ma ausalt ei taha anda meie poole teise dollar või meie raskelt teenitud raha ja väga tahtis uue poole. Teades, et DMCA taotluse tulnud ja et me ei saanud piisavalt aega reageerimiseks oli väga häiriv, mitte ainult mina, vaid kogu meie meeskond ja meie juriidiline esindamine.

Teine kolmkümmend minutit läbinud kui olin veel ootele. Meie hosting ettevõte sõnum veel märgitud, et minu ooteaeg oli kolmkümmend minutit ja hakkasin saada väga pettunud olukorraga. Meie sait täiesti offline meie e lukustati-off, ja meie server ei ole enam tundlik SSH. Isegi veel, püüdsin jääda rahulikuks, teades, et lihtne viga oli võimalik tehtud ja et meil oleks võimalik töötada välja üsna kiiresti.

Autor 11:00 EDT, hakkasime avamine teiste backup faile ja avastas, et andmebaas oleks rikutud neid samuti. Meil oli teinud saatuslik viga võtta varukoopiaid ilma põhjalikult üle nende kontrollimise tagamiseks failid olid okei (oleme alates tehtud vajalikud muudatused, et tagada viga ei toimu uuesti). Me polnud aimugi, kes saatis DMCA taotluse, siis kuidas see töödeldakse nii kiiresti, ja kui me oleks saada meie saidi tagasi online.

Kell 11:30, ma lõpuks jõudnud keegi teine ​​ots ja andis neile asjakohased konto andmed. Mulle öeldi, et DMCA taotluse esitanud, me ei adekvaatselt vastanud taotlusele, ning et meie konto oleks täielikult taastatud, kui ainult me ​​leppisime kokku, et eemaldada kõnealuse pildi. Ma olin väga ärritunud sel hetkel, kuid siiski rahulikult seletada, et me ei saanud piisavalt aega reageerida ja me ei teadnud, kes oli maha taotlusel. Ma selgitasin, et me ei suutnud jätkata eemaldamise tulemusena ja tahtsin näha tegelikku täis taotluse enne reageeri. Ma pandi ootele.

Viisteist minutit hiljem, mulle öeldi esimesel nõudmisel saadeti e-posti teel ja hosting äriühing ei suutnud saata see uuesti turvalisuse põhjustel. Vaatasin meie e-posti konto, kuid me ei ole saanud mingit teavet taotluse ega mingit teavet selle kohta, kes ta oli pärit. Küsisin uuesti teade või andmed selle kohta, kes oli maha teate-kui me seadusega lubatud teha need taotlused. Mulle öeldi, et "ei ole lihtsalt võimalik" ja ootele uuesti. Ilmselt e-posti olime saanud oli teine ​​teade.

Sel hetkel, me oleme valmis, et viia meie advokaat arvesse kõne. Kui esindaja meie hosting ettevõte tulevad tagasi joone 12:25 EDT, mul oli meie advokaat ooterežiimile ja oli suletud aknasse, mis oli veel reageeri.

Me veel ei olnud näha esialgse DMCA taotluse paar tundi hiljem, kuid lasti lõpuks võime alla laadida meie kõigi faile serverist ja võtab neid mujal. Josh koos BitVPS oli jõudnud läbi meile ja ütles, et nad oleksid valmis võõrustama meie. Nad pakkusid meile allahindlust VPS masin, mis oleks mitte ainult paremini käitlemise DDOS rünnakud ja suur liiklustihedus, vaid aitaks ka kaitsta vastu DMCA rünnakud nagu üks me praegu.

Hakkasime allalaadimist kõike, liigutades seda uut masinat ja muutuvad meie DNS teavet. Olime ka veel ootab, et näha DMCA taotluse, et meie eelmise vastuvõtva väitsid, et nad ei suutnud anda meile. Ma olin väga vihane sel hetkel, kuid oli mitu telefoni arutelusid mitme kogukonna liikmed, mis aitas hoida mind kontrollida. See oli aeg lihtsalt kaubalaev luugid ja edasi liikuda.

Hakkasin töötavad väga raske saada meie saidi tagasi online tänu meie sõprade BitVPS ja Josh. Mõlemad Josh ja BitVPS olid kõige kasulikum saada mõned vead välja töötatud koos minu ja Brendon.

Suutsime tuua Müntide Fire tagasi online ja hingata kergendatult, et vähemalt üks tulekahju oli välja pandud. Nüüd lihtsalt vaja tegeleda, et "Ärritav" DMCA taotluse. Meie hosting ettevõte meile esitanud posti meile DMCA taotluse, kuid see oli vastuvõetamatu meie meeskond. Pärast paar tundi hiljem ja mõned telefonikõned esindajatega meie vana hosting firma juriidiline osakond, anti meile ettevõtte nimi, mis oli toonud meile offline.

COIN UUDISED INC on ettevõte, mis lõppkokkuvõttes esitatud DMCA meie vastu. Meie advokaadid asus otsima valideerimise selle firma, kus nad asuvad, ja kuidas saada ühendust juriidilise osakonna firma. Nad kohe leidis rohkem teetõkked.

Kiire otsing DuckDuckGo ei näita tekstile "COIN UUDISED INC", ja me kohe enam kahtlane. Meie advokaadid nõuda, et näha kõiki DMCA taotluse ja on endiselt võitlus tänaseni näha kogu taotluse.

Meie advokaadid on selgitatud meile Müntide Fire, et DMCA tuleb esitada teatud andmeid, näiteks aadress ja muud asjakohast teavet, et kinnitada nõude esitamisest. Meil on õigus seda teavet ja on keelatud teabe kuupäeva.

COIN UUDISED INC on võlts firma, mida ei eksisteeri. Ilmselt oleme võimekam kui inimesed valiku tegemisel, kas DMCA taotluse kehtib või mitte lihtsalt tehes Interneti otsing.

Me veel ei tea, kes COIN UUDISED INC tähendab, et kui nad üldse olemas, ja kes on selle taga "ettevõte" või võlts võtta ette kirja. Meie meeskond on ikka aktiivselt tööd, et lahendada need küsimused küll, ja me loodame, et anda ülevaade meie lugejad lähitulevikus.

Võite olla kindel, et oleme võtnud lugematuid samme töötada meie uus peremees BitVPS ja meie advokaadid vältida sellist asja kordumist tulevikus.

Seotud uudised


Post ICO

Jennifer Lawrencei alasti piltide lekkinud kollektor eeldas helikopterit Bitcoini premeeritust

Post ICO

Andmed näitavad, et Bitcoini pahavara võib langeda

Post ICO

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Post ICO

Bitcoin müüja btcQuick peaaegu tähistab üheaastast müüki 2 miljonit dollarit

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Blockchain inspireerib keskpanku hübriidsüsteemide loomiseks

Post ICO

Gavin Andresen: on väike võimalus, et Bitcoin saab tõesti väga suureks

Post ICO

10 vähe tuntud funktsioone Varjatud Inside Blockchain.info

Post ICO

Gatesi sihtasutus, kes vaatab Bitcoini tehnoloogiat vaeste abistamiseks

Post ICO

Deutsche Bank usub Bitcoini tehnoloogia potentsiaali

Post ICO

Toolkit maksimaalseks bitcoini kasumiks

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid