Kuidas maailm välja näeb, kui Bitcoini aktsepteerivad saidid oleksid riigid | Estonian.lamareschale.org

Kuidas maailm välja näeb, kui Bitcoini aktsepteerivad saidid oleksid riigid

Kuidas maailm välja näeb, kui Bitcoini aktsepteerivad saidid oleksid riigid

Üks suurimaid küsimusi, mis okupeerib Internet on "Kas Bitcoin Õiguslik". Lihtsalt rõhku kui suur see on, see on esimene asi, Google sisestab automaatselt, kui sa otsida Bitcoin päringuid.

Ebaselge Vastus sellele küsimusele on üles kasvanud erinevad veebilehed nagu Wikipediaand BitLegal (uus sõltumatu projekti), et proovida ja leida, kuidas riigid tegelikult suhtud Bitcoin. Aga riigid võtta kaua aega tegutseda, sest bürokraatia mitmete oluliste Internetis margid juba vastu Bitcoin kui õigustatud valuutas. Nii et täna ma tahaksin näidata teile, kuidas Bitcoin vastuvõtmise näeks maailma kui need online margid olid tegelikud riigid. Mis ma tegin oli teada kasutajate koguarv / klientidele iga veebisaidi on ja võrreldes seda populatsiooni erinevates riikides. Siin on tulemused.

  # 8 - Isle of Man / NameCheap

Üks esimesi online-jaemüüjate vastu Bitcoin oli domeen registreeru NameCheap. Umbes 80000 aktiivne igakuine visitorsNameCheap on sama mõõtu The Isle of Man.

  # 7 - Jamaica / Internet Archive

Internet Archiveis 501 (c) (3) mittetulundusühingu, mis loodi ehitada Internet raamatukogu. Selle eesmärgil pakub majutus- pidevat juurdepääsu teadlased, ajaloolased, teadlased, puuetega inimeste ja avalikkuse ajalooliste kogude mis eksisteerivad digitaalsel kujul.

Sait pakub tegelikult lahe teenus, mis võimaldab teil näha, kuidas erinevad veebilehed vaatasin erinevatel ajaperioodidel. See võtab annetusi Bitcoins ja üle 2,7M kuus usersit on samaväärne elanikkonnast Jamaica.

  # 6 - Soome / Virgin Galactic

On 26. November 2013 Virgin Galactic teatas, et ta saab nõustuda Bitcoins era- kosmoselennud. Kuna Virgin on suur firma, ma otsustasin kasutada oma lennufirma kasutajate baasi. Neitsi 5,5 M kliendid on võrdne kogu elanikkonnast Soome. Coincidently Soome on ka # 6 riiki otsima "Bitcoin" vastavalt Google Trends.

  # 5 - Ecuador / OK Amor

Seas 4 suurim dating sites USA, OK Amor alustas nõustudes Bitcoinson aprillist 2013. See on praegu 15M aktiivne userswhich on ümber hulk inimesi, elavad Ecuador.

  # 4 - Holland / Overstock

Nii nagu 2014 alustas Overstock otsustas partner Coinbase ja aktsepteerida Bitcoins. Vähem kui 24 tunni seda teha $ 124k läbi 780 tehingut Bitcoins. Ülejääk on suur internetikauplus üle 16M visitorseach kuu, mistõttu suurus Holland.

  # 3 - Türgi / WordPress.com

Kuna tegu demokraatia, WordPress.com alustas nõustudes Bitcoinson november 2012 seda teenuseid. WordPress.com praegu võõrustab üle 74.2M blogid üle maailma. See tekitab tohutu liiklus, mis on tõesti raske mõõta. Nii et kui me kaalume iga blogi 1 inimene, mis teeb WordPress.com suurus Türgi.

  # 2 - Saksamaa / Reddit

Reddit võimaldab teil uuendada oma tellimus Reddit Gold et saaksin lisatasu funktsioone. Veebruaril 2013. Announcedthat see võimaldab teil maksma seda funktsiooni Bitocins. Reddit on # 74 saidi kogu maailma webwith kuus 81.4M kuus külastajaga. See on suurus Saksamaa...

  # 1 - Brasiilia / Zynga

Teadet Zyngaearlier sel aastal oleks alustada vastu Bitcoins mõned oma võrgumänge sõitis Bitcoin hind üle 1000 $. Zynga 232M customersmake see ilmselt suurim interneti kaupmees vastu Bitcoins. Kui Zynga kliendid olid moodustada riigi, oleks suurus Brasiilia.

Niisiis, kuigi see võib olla võttes tegeliku riikides rohkem aega võtta Bitcoin, Internet hiiglased kindlasti ei oota kellegi heakskiitu. Ja kui sa tahad näha, kuidas tegelikku vastuvõtmist ülemaailmse müüjad välja näeb, saate selle hämmastav Github projectthat näitab Bitcoin kaupmehed üle maailma. Ja vahepeal, vaid ette kujutada, kuidas maailm reageerib, kui Brasiilia, Saksamaa, Türgi ja ülejäänud äkki teatas, et Bitcoin on tegelik valuuta...

Seotud uudised


Post ICO

BitPay töötleb Butterfly Labsi suurimat ühekordset tehingut 1 miljon dollariga

Post ICO

Bitcoini tehnoloogia järgmine ajastus: Ethereumi platvorm

Post ICO

BTC gild sulgub

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Gentoo musta nimekirja kandja, Satoshi Dice jt

Post ICO

Dogecoin Facebooki administraator läheb vanglasse

Post ICO

Bitcoin turundus alustavatele ettevõtetele - 9 praktilised sammud

Post ICO

Bitcoin London 2013 on siin ja me anname teile täieliku eelvaate

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bitcoini tööstuse eksperdid peavad nüüd haridusalaseid jõupingutusi tegema

Post ICO

Bitcoini sihtasutuse vastused Manchini kirja kohta: Kui Bitcoin ei õitsta USA-s, siis see mujal elaks

Post ICO

Prillide kaupmehe rannikuala ja ajaleht Chicago Sun-Times, et 2014. aastal Bitcoini vastu võtta