Üksikud Bitcoini kaevurid ei pea FinCENis registreerima | Estonian.lamareschale.org

Üksikud Bitcoini kaevurid ei pea FinCENis registreerima

Üksikud Bitcoini kaevurid ei pea FinCENis registreerima

Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN), osa Ameerika Ühendriikide riigikassa, avaldas hiljuti seotud eeskirju Bitcoin kaevandamise. 

Vastavalt Cointext uus tükk määrus viitab konkreetsele küsimusele: kas, kes kaevandustes Bitcoins isiklikuks kasutamiseks võib kaubelda neid fiat valuutat vahetada või veeta otse ilma klassifitseeritud raha Services Business (MSB). See tähendaks ka võttes registreeruda FinCEN.

Seni mitu kaevurite olid mures, et neid oleks võimalik saada vastavuses ulatuslikud ja keerukad eeskirjadele. Selliseid kohustusi muudaks võimatuks üksikisikute kaevandada Bitcoins seaduse piires.

Aga Atlantic City Bitcoin, mis tegutseb mitu ASIC kaevurite New Jersey, hiljuti küsis FinCEN selgitada eeskirju. Ja vastus oli üsna kaevandamine sobiv. Vastavalt ametliku haldusotsuse nüüd vabastatakse, kaevurite ei pea registreerima FinCENas kui nad kaevanduse ise:

Sel määral, et kasutaja kaevandustes Bitcoin ja kasutab Bitcoin üksnes kasutaja enda eesmärgil ja mitte teise kasuks, kasutaja ei ole MSB all FinCEN määrustele, sest need tegevused hõlmavad nii "vastuvõtmine" ega "ülekanne" kohta kabriolett virtuaalne raha ja ei ole edastamise vahendite tähenduses reegel. See on nii, siis kas kasutaja kaevandamise ja kasutamise Bitcoin on üksikisiku või ettevõtte ja kas kasutaja kaupade või teenuste ostmisel kasutaja enda tarbeks, pöörates võlad varem tekkinud tavapärase äritegevuse või (juhul korporatiivse kasutaja) või teha väljamakseid aktsionäridele. Tegevused, et ja ise ei kujuta vastuvõtmise ja edastamise valuuta, raha või vahendite väärtuse, on tegevused, mis ei sobi määratlusele "rahaedastamisteenused" ja seega ei kuulu FinCEN registreerimise, aruandluse ja dokumendihaldus määrused MSB'sid...

FinCEN Seetõttu järeldab, et vastavalt fakte, mida on esitanud, Atlandi oleks kasutaja Bitcoin, ja mitte MSB, sel määral, et ta kasutab Bitcoin on mineeritud: (a) maksma ostmiseks kaupu või teenuseid, maksavad võlad on varem tekkinud (sh võlad tema omanik (s)) või teha väljamakseid omanikele; või (b) osta reaalne valuuta või muu konverteeritava virtuaalne raha, nii kaua, kui reaalne valuuta või muu konverteeritava virtuaalne raha kasutatakse üksnes selleks, et teha makseid (nagu eespool) või Atlandi enda investeerimise eesmärgil.

Kuid kaevandamist käsitlevate lepingute kus kaevandamine toimub teise nimel partymay liigitada raha Services Business. FinCEN väidab see kõik sõltub asjaoludest.

Täielik otsuse varsti avaldatakse FinCEN veebilehel.

Seotud uudised


Post ICO

Expedia aktsepteerib bitcoini, hinnad langevad, sest FBI teatab bitcoini müügist

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Kasvavad krüpteerimisalased pettused: Bitcoini vundamendi veebisaitidel rünnatud Bitcoiners

Post ICO

Coinbase tegevjuht väidab, et bikcoin asendab USA dollari kui maailma reservvaluuta

Post ICO

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Post ICO

Bitstamp kinnitab deposiidi aadressi probleemi

Post ICO

Bitcoin vahetamine BTC Hiina ei tasu kauplemise tasud kuni 7. oktoobrini

Post ICO

Bitstamp kliendid, kes ei suuda tuvastada identiteedi ohtu, et nad kaotavad kogu oma BTC

Post ICO

Alustage Coinapult käsiraamatu tagasivõtmist

Post ICO

Bitcoini sihtasutus tuumarelvade arendamiseks uute seeria ürituste kaudu

Post ICO

Müntide vahetamine läheb võrgus tehniliste probleemide tõttu

Post ICO

Bitcoini ettevõtja Erik Voorhees võttis vastu väärtpaberite ja börsikomisjoni