Kas Bitcoin võidab Ameerika Ühendriikide ametiasutused? Siin on mõned arvamused, mida peate lugema | Estonian.lamareschale.org

Kas Bitcoin võidab Ameerika Ühendriikide ametiasutused? Siin on mõned arvamused, mida peate lugema

Kas Bitcoin võidab Ameerika Ühendriikide ametiasutused? Siin on mõned arvamused, mida peate lugema

Pärast USA senati komitee oli võimalus saada teada Bitcoin kahel aastal peetud kohtuistungite Washington DC, mida võib öelda tuleviku cryptocurrency? Noh, see sõltub, kes on küsimusele vastamisel kuigi palju ametiasutused näivad olevat avatud kasu Bitcoin.

Esmaspäeval (18), päeval esimest kohtuistungit - pealkirjaga "Beyond Silk Road: võimalike ohtude ähvarduste ja lubadusi virtuaalne valuuta" - sõnad "õigustatud finantsteenuste" tegelikult visatakse cryptocurrency, muutes Bitcoin väärtuse hõljumine taevas. See päev, digitaalse valuuta tõusis $ 750 vahetamise Mt. GOX, mis tähendab kasvu rohkem kui 100 protsenti vaid nädal Bloombergi.

Need kohtumised tulevad pärast Sisejulgeolekuministeerium (DHS) sai kirja komitee, kes jälgib DHS augustis paludes teavet, plaanide ja strateegiate kohta cryptocurrency. Need on mõned arvamused avalikustatakse erinevate esindajate enne, selle ajal ja pärast kuulamisi.

Need esinemised tähendab Bitcoin on lõpuks tulevad oma; see on reaalne asi ja see ei lähe kuhugi ja need kuulamised rõhutada, et.

Jerry Brito, vanemteadur juures Mercatus Center, George Mason University
 

Kuigi Föderaalreservi üldiselt jälgib arenguid virtuaalne valuutade ja muude maksete süsteemi uuendused, see ei pruugi olla õigus otsest järelevalvet või reguleerida neid uuendusi või üksused, mis pakuvad neid turul. (...) [Bitcoin] võib hoida pikaajalist lubadust, eriti siis, kui uuendusi edendada kiiremat ja turvalisemat ja tõhusamat maksesüsteemi.

Ben Bernanke esimees Föderaalreserv

Mina ja paljud tööstuses on tegelikult toetust valitsuse määrus selles valdkonnas. Me tahame töötada valitsuse ennetavalt soovitada õige määrus lähenemine Bitcoin ja Bitcoin ettevõtted. Kõige lihtsamal tasemel, peaks valitsus püüdma selgitada vajalikud load tegutsevad Bitcoin vahetust.

Bobby Lee tegevjuht BtcChina
 

Justiitsministeerium tunnistab, et paljud virtuaalse valuuta süsteemid pakuvad õigustatud Finants- ja on potentsiaali edendada tõhusamat ülemaailmset kaubandust. (...) Meil ​​on krapsakas piisavalt ja küllalt agressiivsed saaks ohu vastu võitlemisel. Oleme kuni väljakutse.

Mythili Raman, justiitsministeeriumi kriminaalkolleegium

Et Bitcoin areneda on hädavajalik tema vastuvõtlikkus ebaseaduslike otstarbeks tuleb tegeleda.

Senaator Chuck Schumer

Tegevjuht makse töötlemise platvormi BitPay, Tony Gallippi, oli üks ekspertidest, et tunnistas teisipäeval (19), teisel kohtuistungil pealkirjaga "olevik ja tulevik mõju virtuaalne raha". Ta rõhutas Bitcoin rolli kasvab Põhja-Ameerika majandus, räägi enne allkomisjoni National Security ja rahvusvahelise kaubanduse ja rahanduse ja allkomisjoni majanduspoliitika USA Senati panganduse, elamumajanduse ja linnaminister.

Vastavalt pressiteate, Gallippi selgitas, kuidas Bitcoins võimaldab väikese ja keskmise suurusega ettevõtted, et saavutada rohkem customersby uute turgude avamise üle maailma, mis olid eelnevalt kättesaamatu.

Krediitkaardid olid kunagi mõeldud Interneti ja krediitkaardi tasud on diskrimineerivad, kõrgeim maksavad tasu kõige väiksematele ettevõtetele. Kui teil on ettevõtte omanik, siis on sinu süü, et sa võtsid varastatud krediitkaardi, isegi kui pank selle heaks kiitnud. Bitcoin on odavam, kiirem ja turvalisem maksesüsteemi, ilma diskrimineerimata väiksemaid ettevõtteid.

Vahepeal murdmisel $ 1,000 barrierin BtcChina ja mitte krahh vastavalt mitu prognoose, Bitcoin hind on aeglaselt deflateerimisel. Kuid raha on endiselt kõrge, ujuvad vahel $ 550 ja $ 750.

Seotud uudised


Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Põllumajandustootjate turud ja Bitcoin: mis küpsetatakse krüpto-köögis?

Post ICO

HashPrime kelm teeb palju küsimusi Blockchain.info Integrity

Post ICO

Bitcoinid ei saa teid õnne osta, kuid nad saavad kindlasti ka vahu-peekoni küünla

Post ICO

Majandushariduse sihtasutus võtab nüüd vastu annetusi bitcoiinides

Post ICO

Kanada on riik, kus 2013. aastal on enamus Bitcoini tarkvara allalaaditud

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Friteeritavad krüptide uurimised käivad

Post ICO

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist

Post ICO

Deutsche Bank usub Bitcoini tehnoloogia potentsiaali

Post ICO

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

Post ICO

Prillide kaupmehe rannikuala ja ajaleht Chicago Sun-Times, et 2014. aastal Bitcoini vastu võtta