Kas jaotis 22.1 on ainus põhjus, miks Apple Bitcoini vihkan? | Estonian.lamareschale.org

Kas jaotis 22.1 on ainus põhjus, miks Apple Bitcoini vihkan?

Kas jaotis 22.1 on ainus põhjus, miks Apple Bitcoini vihkan?

Apple on triivib eemale Bitcoin kogukonna ajast cryptocurrency hakkasid kasvama, kuid tõde on see, et me ikka ei saa aru, miks see juhtub.

Pärast eelmise "intsidentide", viimase paari kuu jooksul, tech hiiglane on vastu igasugusele Bitcoin seotud servicethat isegi ligilähedaseks oma väärtuslikku App Store. See juhtus Coinbase on iOS-i, mis oli alanenud platvormi novembri keskel, ning hiljaaegu Gliph.

Vastavalt blogipostituse Apple palus peer-to-peer sõnumside ja maksete rakendusel eemaldada funktsioon seotud Bitcoin. "Pärast seitse kuud kättesaadavuse, Apple on palunud meil eemaldage võime saata Bitcoin alates Gliph app", teatas ettevõte.

Rob Banagale alates Gliph, ütles TechCrunchthat on tagasilükkamist probablybased lõigul 22,1 Apple'i App Store läbivaatamise suunistele. See reegel ütleb, et "apps peavad järgima kõiki juriidilisi nõudeid tahes kohas, kus nad on kasutajatele kättesaadavad. See on arendaja kohustus mõista ja järgida kõiki kohalikke seadusi".

Kas see tähendab, et Apple kaalub Bitcoin ebaseaduslik? Noh, kuigi cryptocurrency ei ole veel täielikult reguleeritud ühegi valitsuse või institutsiooni, see ei ole ka ebaseaduslik. Aga see on ilmselt see ebakindlus, mis teeb Apple öelda "ei" Bitcoin apps.

Kuid Gliph puhul, tagasilükkamise on veelgi kummaline. Vastavalt Banagale, rakendus töötab rahakotid nagu need on Coinbase ja BIPS, kuid ei ole rahakoti ise ja ei käsitle vahetamist või tehinguid.

TechCrunch riskid selgitus: "Apple lükkas Coinbase ja Gliph põhineb reeglina 22,1 konkreetselt", võttes ohutu tee tühistades tahes cryptocurrency seotud tehingu funktsioon App Store. Vahepeal Google, mis on sarnased suunised reguleerivate selle Play poes on siiani lubatud Bitcoin apps Android. Banagale tahab uskuda seda näitab "optimism" tulevase õigusliku staatuse Bitcoin.

Bitcoin muutub tohutu meediakajastuse

Kuigi Apple on hõivatud vihkab Bitcoin, maailma kuulsaim cryptocurrency muutub tähelepanu suurte medialike CNN ja Time.

Just see teisipäeval (10), CNN Going Global avaldatud artikli kohta virtuaalne coinwith pealkirja "Kas Bitcoin asendada PayPal?", Öeldes, et "mõju e-kaubanduse alates Bitcoin katset jätkata intriig majandusteadlased ja finantsanalüütikud nagu mõned usuvad, et cryptocurrency võiks murrangulisi maailmaturul ".

Bitcoin ka vallutanud tähelepanuväärne seisukoht eelmisel nädalal: virtuaalne raha valiti osa Time kaane. Kuigi mõned Bitcoiners ikka arutame artikli sisu avaldatakse ajakirja see on hämmastav tükk avalikustamise cryptocurrency.

Seotud uudised


Post ICO

Hongkongi rahandusasutus väidab, et see ei reguleeri Bitcoini

Post ICO

ForexMinute nõustab Bitcoini kauplejaid Plus500-le

Post ICO

Fly koos Bitcoiniga: BtcTrip võimaldab teil osta lennupileteid krüptokuulendusega

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Amazon oli BitLicensei suhtes mures

Post ICO

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Post ICO

Kanada on valmis krüpto-maailma keskuseks: Bitcoin Expo 2014 toimub aprillis

Post ICO

Bitcoin Highlanderi vastu: kes on tõesti jumalik?

Post ICO

BitPOS ja International Anti Poaching sihtasutuse meeskond, et päästa Aafrika loomi

Post ICO

Friteeritavad krüptide uurimised käivad

Post ICO

Kanadad, kes üritavad kasu saada kaubamärgi Bitcoinist, veel üks suur jaemüüja liitub klubiga ja palju muud