Jaapani kohtupraktika Bitcoin ei ole väärt õiguslikku kaitset | Estonian.lamareschale.org

Jaapani kohtupraktika Bitcoin ei ole väärt õiguslikku kaitset

Jaapani kohtupraktika Bitcoin ei ole väärt õiguslikku kaitset

Jaapani kohus tuli üllatav järeldus, otsustades, et Bitcoin ei ole materiaalse vara väärt õiguskaitse. See otsus vastandub otsuseid teatas Ameerika Ühendriikide ja teiste riikide, mis on kindlaks teinud, et Bitcoin on väärtuslik kaup väärt õigusliku kaitse.

Kuigi otsus mõjutab ainult Jaapani Bitcoin kasutajad nüüd, see on oluline areng ja üks, et inimesed peavad silma peal hoida.

Kohtunik puhul, Masumi Kurachi, otsustas, et kuna Bitcoin ei ole võimalik katta olemasolevate seadustega, sest see immateriaalne vara tegeleb kolmandatele isikutele. See tähendab, et hagejad kurikuulus Mt. GOX kollaps ei saa kohtusse kaevata, et taastada kaotatud BTC vahendite, vähemalt mitte, kui otsus on vastupidine või tühistas kõrgema astme kohus.

Need märkused tuli ajal juhul, kus resident Kyoto oli kaebamise Mt. GOX taastada 458 Bitcoins ta kaotas, kui vahetada varises. Digitaalne mündid oleks väärt $ 130,000 tänasel vahetuskursid. Veebruari alguses 2014, päeva enne börsi langusesse, Bitcoins olid väärt üle $ 800 tükk, mis tähendab kahjum oli tegelikult palju olulisi eest hageja.

[Tweet_box disain = "default"] Jaapani kohus, et Bitcoin ei ole materiaalse vara väärt õiguskaitse. Otsus võib olla tõsised tagajärjed ohvrite Mt. GOX kollaps. [/ Tweet_box]

See on selge, kas see otsus saab olema mõjutada teiste Bitcoin seotud Mt. GOX juhtumite kohtusse, soit on tõenäoline, et Kurachi valitseva ei oleks viimane sõnaõigus. Mt. GOX vihmavaling jääb suurim kokkuvarisemise Bitcoin ajalugu, mille tulemusena nii palju kui $ 450,000,000 dollarit väärt BTC hävimist.

Pärast kokkuvarisemist, Mt. GOX oli veel vara väärt umbes ainult $ 11 miljonit dollarit, mis on tõenäoliselt jaotakse hagejad, kes kaotas oma raha, kui vahetada volditud. Selle tulemusena hagejad tõenäoliselt saada ainult murdosa raha nad kadunud, kui nad saavad raha üldse.

Viimase paari nädala jooksul Mt. GOX - kui maailma suurim Bitcoin vahetada - on taas sattus tähelepanu keskpunkti. Ettevõtte endine tegevjuht Mark Karpeles, süüdistati varastamine Bitcoinsfor oma isikliku kasu saamiseks. See ei peaks tulema üllatusena, sest kuulujutud on pikk keerutada, et Mt. GOX kokkuvarisemine oli sees tööd.

Mt. GOX oli üks esimesi täielikult funktsionaalne Bitcoin vahetusi ja oma haripunkti käideldakse umbes 80 protsenti kõigist Bitcoin kauplemise, mistõttu on kaugelt maailma suurim vahetada. Bitcoin hinnad ei ole kunagi täielikult toibunud Mt. GOX kokkuvarisemine, mis nägi hinnad trummelkuivatite üle $ 800 vähem kui $ 300.

Tuleb välja, et Mt. GOX oli tegelikult raha otsa kuus kuud varem, kuid jätkas töötavad suits kuude selle kokkuvarisemist. Isegi enne lõpliku kokkuvarisemist 25. Veebruaril, kuulujutud oli loksutades umbes et vahetada oli tõsiseid probleeme. Mõne päeva jooksul, juriidilisi probleeme ja kohtuasjad vastu esitatud Mt. GOX ja mida 28thof samal kuul firma oli sunnitud esitama pankrotiavalduse.

Kuna järsku erinevaid kohtumenetluse käivitunud. Need menetlused toob tõenäoliselt kaasa olulise pretsedendi tehakse seoses Bitcoin, mis on endiselt hall ala niipalju kui seadus on mures. Kõik otsused, mis on tehtud nüüd võiks olla suur mõju cryptocurrency tulevikus millega pretsedente areneva ala digitaalse valuuta seadus.

Seotud uudised


Post ICO

Block26 investeerib ligi pool miljonit Bitcoini rahakoti Airbitzist

Post ICO

Bitcoini mikro-tehingud ilma tasudeta? Jah, see on uus Coinbase funktsioon

Post ICO

Saksa Fidor Bank töötab Bitcoin.dega, et pakkuda kiiret Bitcoini tehinguid

Post ICO

Kas Bitcoin saab ühiskonnale järgmine loogiline areng?

Post ICO

CEX.io, et luua krüptovõtumaksude vahetamise teenused Ladina-Ameerikas

Post ICO

Bulgaaria rahvuslik tulubaas teatab Bitcoini maksudest

Post ICO

Bitcoin-sõbralik müügipunktide süsteem BitPOS, mis käivitati Austraalias salajase projekti kuulujuttude kaupa

Post ICO

Krüpto-valuutavahetus Kraken aktsepteerib juba USA dollarit

Post ICO

Kas Bitcoin võidab Ameerika Ühendriikide ametiasutused? Siin on mõned arvamused, mida peate lugema

Post ICO

Dorian Nakamoto eitab Newsweeki lugu: Mul pole midagi Bitcoiniga

Post ICO

Broneerige oma unistuste hotell Bitcoiniga hotellist CheapAir.com

Post ICO

Hack lülitab Flexcoini välja ja viib 896 BTC kaotusele