Kenneth Metral, Coingigist: ostjad hakkavad rohkem usaldama ja kulutama rohkem biktoone | Estonian.lamareschale.org

Kenneth Metral, Coingigist: ostjad hakkavad rohkem usaldama ja kulutama rohkem biktoone

Kenneth Metral, Coingigist: ostjad hakkavad rohkem usaldama ja kulutama rohkem biktoone

Bitcoin e-kaubandus on endiselt vapper uus maailm, nii et me rääkisime Kenneth Metral, tegevjuht Coingig.com, online platvormi ülemaailmse kaupmehed, kes tahavad müüa oma tooteid Bitcoins. Coingig.com käivitati ametlikult 2013. Aasta aprillis "vaid mõne kasutajate ja paar tooted", kuid see kasvab rohkem kui kunagi varem.

Selles intervjuus Kenneth Metral aitab meil mõista, kuidas online Bitcoin turg evolvingand kuidas kliendid hakkavad usaldama rohkem sellist teenust... Ja ka kulutusi rohkem Bitcoins! Tänu tema partner, CTO Coingig.com Konstantin Yurchenko, platvormi rakendanud Märkus süsteem, mis kaitseb kasutajat, et nad saaksid end turvaliselt tunda kogu aeg.

Vaadake, mida Kenneth on öelda Coingig.com ja võimalused tõi Bitcoin, eriti kauplemise valdkonnas.

Coingig näeb välja nagu täiuslik turul Bitcoin kasutajad. Kuidas oli areng platvorm, eriti kuna purse Bitcoin? Kas te märkate mõnda suurt arvu kasv kasutajate?

Kenneth Metral - Kui me esimest korda sain koos me teadsime, et me tahtsime ehitada võimalikult turg Bitcoin kasutajad. See ei kavatse olla lihtne ülesanne, kuid me teadsime, mis oli kadunud ja et me peaksime olema need, et viia see kogukonnas. Bitcoin on veel väga palju lapsekingades staadiumis, kuid see ei takistanud meid hoone teenus, mis me teame iga Bitcoin äri oleks lõpuks vaja.

Kulus umbes kolm kuud, et viia lõpule beetaversiooni Coingig pärast algab nullist ja hoone selle täielikult toimiva süsteemi. Kuna meie käivitada oleme toonud 700 kasutajat ja tihedas 1000 tooted. Seal on palju poode, mis soovivad müüa oma tooteid Bitcoin, kuid ei ole vahendeid, et teha: me teeme seda väga lihtne neid saada, et tehtud.

Millist võimalusi te pakute oma klientidele?

Meie süsteem võimaldab meil pakkuda platvormi müüjad registreeruda ja luua salvestada ja konkreetseid tooteid, mida nad tahavad müüa. Me ei säilita inventuuri toodete, me lihtsalt pakkuda vahendeid ja platvormi kasutajad osta ja müüa tooteid koheselt ja pingevabalt.

Kui müüjad registreerida, neil on juurdepääs laadida nii palju tooteid kui neile meeldib, laadige oma poe logo ja on oma unikaalne Coingig lingitud URL oma poest. Pakume palju stiimuleid müüjad tulla ja kasutada meie teenust, sest lõpuks nad on lubatud müüa oma tooteid rahvusvaheliselt ilma takistusteta ja me ei võta meie väikese tasu kuni müüja teeb müük, nii on väga vähe või üldse mitte riski avamisel Bitcoin poest koos meiega.

Millised on peamised tooted inimesed ostavad koos Bitcoins?

Praegu on paljud kasutajad ostavad väike pilet esemed nagu T-särgid, kleebised, kohvitass ja elektroonika, kuid ostjad on hakanud rohkem usaldust meie süsteem, et nad hakkavad tegema suuremaid oste. Oleme rakendanud Märkus süsteem, mis on ehitatud usaldust meie ostjad, nii et nad saavad nüüd osta toodet nad näevad müügiks Coingig ja ei saa karda saada Ripped off. See on suur eelis kasutades meie teenust.

Kas näete Bitcoin lõputu meri võimalusi ja mingeid reegleid või rohkem nagu hea vahend saame kasutada ettevaatusega ja nõuetekohast reguleerimist?

See on tõesti raske öelda, mida tulevik Bitcoin on: see ei ole ainult hirmus, vaid ka väga põnev. Ma ei usu, et see hakkab muutuma veidi reguleeritud: ausalt, kui Bitcoin saab kasvada ja laialdaselt aktsepteeritud, me kõik peavad järgima teatud tüüpi määrus, vähemalt USAs. Praegu me järgima kõiki valitsuse suunised, kui tegemist töötab Bitcoin äri nagu Coingig, nii et me ei ole mingit probleemi töötavad määrus ja järgides eeskirju, et saaksime hoida tegutsevad.

Olles online müüja, sa arvad Bitcoin sobib vaid online shopping või saab seda korralikult kasutada poodides? Protsess on alanud, kuid võib seda saada tohutu?

Usun, et Bitcoin saab kasutada nii, praegu on natuke aeglasem füüsilise kauplustes alates tehinguid ei saa kohe nagu krediitkaardid, kuid nagu Bitcoin kogukond kasvab seal on rohkem alustavatel, mis aitavad seda protsessi kiirendada ning lõpuks teha see super lihtne. Bitpay teeb head tööd ja ma kiidan neid, nad on hõivamiseks turul, mis on veel võimalik aktsepteerida Bitcoin ja teisendada tagasi fiat kergesti ilma küsimus, mis muudab lihtne vastu võtta füüsilisi asukohti.

Kas teil on prognoosid tuleviku cryptocurrency?

Bitcoin on midagi, mis ei ole ainult saanud mu tähelepanu, kuid on sõna otseses mõttes üle võtnud mu elu. Ma ei ole kunagi olnud nii lisatud ühtegi ettevõtmine, et olen töötanud enne, ja kuna see tunne ma tõesti usun, et see on midagi, mis läheb kasvama palju kaugemale kõik ootused.

Seotud uudised


Post ICO

Kanadal on turgirühm, kes tegutseb Bitcoini kasuks ja uus restoran, mis aktsepteerib krüptokuuluvust

Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Grooveshark kohtub Bitcoiniga

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Post ICO

5 hämmastavat Bitcoinilugu, mida jagavad Redditors

Post ICO

CoinLab surub teisi ettevõtteid edukalt ja hakkab Bitcoini alustamist inkubeerima

Post ICO

Gliph tutvustab kasutajanimed ja kasutajaprofiilid

Post ICO

Goldman Sachs ütleb, et Millennials ei kasuta bükinooni. Kas nad on õiged?

Post ICO

Bitcoin reisimiseks: sobi tehtud taevas

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks