Kraken on ametlikult avatud ja kaupleb euroga, bitcoiinide ja litecoiinidega (praeguseks) | Estonian.lamareschale.org

Kraken on ametlikult avatud ja kaupleb euroga, bitcoiinide ja litecoiinidega (praeguseks)

Kraken on ametlikult avatud ja kaupleb euroga, bitcoiinide ja litecoiinidega (praeguseks)

Seal on uus cryptocurrency vahetada ootab teid ja tema nimi on Kraken. Platvorm, mis tegeleb mitut liiki valuuta, on lõpuks avatud ja valmis kaubelda pärast pikka beeta testi faasis. Praegu on see võimalik ainult vahelise kaubanduse eurot, Bitcoins ja Litecoins. Kuid kuus, seal on rohkem võimalusi nagu USA dollarit, Briti naela või Namecoins.

Kraken - eesmärk on tuua virtuaalse mündi ettevõtjad mõningaid samu funktsioone nautida Forex kauplejate nagu stop tellimusi ja marginaal kauplemis- töötati Jesse Powell, tegevjuht San Francisco põhinev ettevõte Payward. Platvorm tagab kõrge turvalisuse tase, peamiselt tänu oma neli taset autentimist. Kuigi kolm esimest on üsna lihtne, neljas on mõeldud ettevõtetele, kes on vahetada vahendite kaudu Kraken, nii et see on keerulisem.

"Ma ütleksin, suurim asi, mida me õppinud beeta on see, et inimesed on tõesti põnevil rohkem arenenud kauplemise funktsioone, mitte hooliv vastavust. Samuti oleme õppinud, et investorid panna ettevõtted kaheks basseinid: käivitas ja Alustamata ja et ilmselt tähtsam kui see, kas sa tegelikult tegutsevad seaduslikult alates hindamise seisukohast, "selgitas Jesse Powell.

Kohtumine juriidilisi nõudeid on üks ettevõtte peamised eesmärgid

eriti kuna platvorm põhineb Ameerika Ühendriigid: "Meie eesmärk on olla esimene täielikult vastavuses Bitcoin vahetada Ameerika Ühendriigid. Seal ei ole seda veel. LOODETAVASTI esimene".

"Me oleme näinud, kui palju föderaalvalitsuse hoolib tarbijakaitse (vt NSA) nii, et see saab olema huvitav näha, mis arendab nende riikide vahel, kes on sõidu Bitcoin ettevõtetele väljaspool USA ja föderaalvalitsus, kes hea meelega hoida neid ettevõtteid siin oma kohtukutse võimsus ", Powell lisatud.

Seni riigid on näidanud, et on offshore pakub kaitset. Õppetund: kui sa USAs, saate hassled, kui te leida offshore sa oled vaba teenindada USA klientidele ilma tagajärgedeta. Mitte väga positiivne signaal USA ettevõtete ja kindlasti mitte seda, mida föderatsiooni õiguskaitseasutustele sooviks näha.

Me ei ole lihtsalt üritab alla libiseda radar ja pääse ta. Nad väga teada, mida me teeme. Aga see on alati võimalik, et mõned pank öelda, okei, oleme otsustanud, et Bitcoin ettevõtted on liiga palju riski ja me ei saa koos teiega enam mingil põhjusel.

Kuigi Kraken väidab eri pangakontode mitmes riigis - nagu Euroopas, Aasias ja Ameerika Ühendriigid -, Powell tagab, et platvorm töötab õiguslikult compliantand koostööd pankadega.

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Goldman Sachs ütleb, et Millennials ei kasuta bükinooni. Kas nad on õiged?

Post ICO

Viis riiki, kes peaksid Bitcoini vastu võtma

Post ICO

Kuidas maailm välja näeb, kui Bitcoini aktsepteerivad saidid oleksid riigid

Post ICO

Bitcoin vahetamine Kraken teatab uue tasu struktuuri

Post ICO

EBay tõmbab Bitcoini aktsepteerimiseks kaupmehe nimekirja

Post ICO

Dublinis asuv pubi Baggot Inn võtab Bitcoini vastu

Post ICO

BitPOS ja International Anti Poaching sihtasutuse meeskond, et päästa Aafrika loomi

Post ICO

Osta muusikat Bitcoiniga: sõltumatu rekordaja Monstercat aktsepteerib krüptokuuluvust

Post ICO

Arendajad luua Alexandria raamatukogule põhinev plokkhaiin

Post ICO

Kolm suurt Hiina BTC-i vahetust teatavad reservkindlate lahenduste täieliku väljaandmisest

Post ICO

Fintech ja Bitcoin: uus ajastu rahanduses

Post ICO

California finantsasutused ütlevad, et nad hoiavad just Bitcoini sihtasutust