Lamassu käivitas Bitcoin Machine: ettetellimine on nüüd saadaval | Estonian.lamareschale.org

Lamassu käivitas Bitcoin Machine: ettetellimine on nüüd saadaval

Lamassu käivitas Bitcoin Machine: ettetellimine on nüüd saadaval

Lamassuhas lõpuks teatas käivitamist oma Bitcoin ATM. Seade on saadaval sügisel, butthe müüki tähtaeg on juba alanud. Vastavalt oma arendajad, masin saab vahetada oma fiat valuuta Bitcoin vaid 15 sekundit ja on juba palju inimesi 40 erinevast riigist interestedin tehnoloogia.

Bitcoin Machine võimaldab omanikud kasutada online vahetada rahastada masin - seadmed on kooskõlas juhtivaid vahetamist nagu Mt.Gox või Bitstamp - ja aktsepteerib valuuta üle 200 riigis. Pealegi on kodeeritud ja auditeeritud võrgu turvalisuse eksperdid, see on ka intuitiivne ja lihtne kasutajaliides, mis on võimeline tegema konversioone vaid paar sekundit.

Kui olete huvitatud muutumas uhke omanik Lamassu on Bitcoin Machine, seal on mõned asjad, mida võiksite teada. Vastavalt ettevõtte kodulehel, kui sa osta masin saad ATM isikliku võtme ja olla üks vastutav laadimisega seda Bitcoins.

Kuigi masin on CE nõuetele, siis võib vaja litsentsi või luba tegutseda masin mõnedes riikides. "Mõned jurisdiktsioonides võib olla regulatiivseid nõudeid (näiteks KYC / AML). Soovitame konsulteerida advokaadiga enne tegutsevad need masinad. Kui te asuvad USA, nõuame allkirjastatud nõuetekohase hoolsuse küsimustiku enne shipping", selgitab Lamassu meeskond oma kodulehel.

Ja kuidas hinnad? Ühes et ühe kuni nelja ühikut iga seade maksab $ 5000. Alates 08:55 ühikut, hind on $ 4500 ja sellises järjekorras 10 või rohkem ühikut, hind on $ 4000. "See on üks kord hind ja ei ole korduvad tasud, näiteks litsentsimise või frantsiisikaubanduses tasud", Lamassu selgitab, lisades, et Bitcoin makse eelistatud, kuid mitte ainult valik.

Kui teil on Bitcoin Machine, saab määrata tasud ja infotabloo hinnad, mis "kergelt läbi administreerimine". Kasutades ATM on ka üsna lihtne: sa pead lihtsalt skaneerida Bitcoin QR koodi sisestada raha ja sa pead Bitcoins.Las Vegas müügiks 7,85 miljonit dollarit. Bitcoin aktsepteeris siinEndine kasiino omanik Jack Sommer müüb oma Las Vegas maja $ 7.850.000, kuid hea uudis on see, et ta on vastu Bitcoin see hämmastav mõis.

Sommer, kes oli kord ehitise omanik, et nüüd võõrustab Planet Hollywood Resort kuulsa Strip, ütles Las Vegas Review-Journalhe arvab nõustudes cryptocurrency tõmbab tähelepanu ja huvi rohkem buyerswho olla valmis kulutama suuri taala vastutasuks 25000-square-foot kodus.

Praegusel vahetuskursi Mt. GOX, tähendab see avar eluruum maksaks üle 8760 BTC.

Mõis, mis asub Hispaania Trail Country Club, pakub detailid nagu imporditud marmorist kolmest erinevast riigist mitmes toas, olmeruumid, peidetud aed ja 2000-square-foot külalistemaja, kus surnud näitleja Anna Nicole Smith tulistas filmi.

Kuigi Bitcoin kättesaadavus võib meelitada potentsiaalseid välisostja selle volatiilsus võib ikka tekitada mõned challengestaking arvesse kõrge väärtus mõis. Siiski on palju uusi krüpto-miljonärideks virtuaalse raha põletamine taskus, kes alles otsivad hea investeering.


Kaks Las Vegase kasiinot võtavad vastu Bitcoini, kuid mitte hasartmängumajasKasutades Bitcoin digitaalse kasiinod ei ole tegelikult uus. Kuid see on: reaalses maailmas, kaks kasiinot kesklinna Las Vegas, Nevada, nõustute digitaalse moneystarting sel kolmapäeval (22).

Üks neist on linna vanim kasiino Golden Gate, mis aktsepteerib cryptocurrency oma hotelli vastuvõttu, nagu th Ed Las Vegas.

Pealegi maksavad oma tuba digitaalse sularaha on Bitcoin sobiv külalised ka võimalik veeta oma BTC kingitus kauplused ja restoranid sees kaks hoonet, kokku viies kohas. Aga ainult.

Derek Stevens, kaasomanik nii ettevõtteid, selgus ta olnud intriguedby Bitcoin aastaid. Pärast räägi seda mõned kliendid, Stevens otsustas parim viis katsetada idee oli see heaks kiita hetkel hotellides ja restoranides.

"Ma olen uhke, et D ja Golden Gate on esimene kasiino omadused nõustuda Bitcoin", ettevõtja ütles oma avalduses. "Me asub kasvav kõrgtehnoloogia sektoris kesklinna Las Vegas, ja nagu kõik asjad kesklinna, me kiiresti kohaneda uue tehnoloogia. Ajastus on õige meil käivitada selle algatuse, ja ma olen õnnelik, et seda pakkuda meie klientidele, "lisas ta.

Kuid ta ei suutnud annavad prognoosi, kui palju patroonid võimalik maksta oma viibimise ja sööki BTC. Kõik tehingud töötleb BitPay, kasutades tablettide ja muude mobiilsete seadmete, mis paigaldatakse igale kassast jaama mõlemas kasiinod.

Digitaalne münte ei võeta kasiinos floorfor nüüd tänu võimalike rikkumiste riigi eeskirjadele.

"Ma ei usu, et [riik] Gaming Control Board või [Nevada] Gaming komisjon oleks valmis tegelema Bitcoin sel hetkel. Aga ma tean, et Gaming komisjon ja Gaming Control Board on Bitcoin radari ja üritavad hinnata, milline on nende tulevikuplaanid olla ", Stevens ütles Coindesk.

Siiski Stevens usub, et see on alles algus jaoks Bitcoin kasiino äri ja et teised Las Vegas "naabrid" ühineb peagi trend.

Pilte Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

Kohaliku kohtu poolt ebaseaduslikuks peetud Bitcoini saidid blokeerivad Venemaal

Post ICO

Euroopa suurim maksete töötleja Ingenico lisab POS-terminalidele Bitcoini

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Coinbase laienemisplaan muudab teenust kättesaadavaks 14 riigis

Post ICO

Coinapult kompromissi ajakava

Post ICO

Coinbase on 2013. aasta teine kõige põnevam käivitumine: veelgi põnevam kui 25 miljonit dollarit investeeriti

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

Viis riiki, kes peaksid Bitcoini vastu võtma

Post ICO

CoinsForTech käivitab Bitcoini turgude ja digitaalse rahakoti teenuse OneWallet.io

Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Soome vastu ELi: riik deklareerib bikiinioperatsioone käibemaksust vabastatud