Juhtiv viisakomisjoni juhataja rõhutab bükotiini potentsiaali konverentsil | Estonian.lamareschale.org

Juhtiv viisakomisjoni juhataja rõhutab bükotiini potentsiaali konverentsil

Juhtiv viisakomisjoni juhataja rõhutab bükotiini potentsiaali konverentsil

Bitcoin hiljuti saanud, mida võiks väidetavalt olla tema suurim kinnitus veel. Juhtiv kommenteeritud kell makse töötlemise ja krediitkaardi super hiiglane Visa, Jonothan Vaux, hiljuti tuli rekord kinnitades Bitcoin ja et Visa ja Bitcoin võiks kasu nii töötades koos.

Vaux on Visa tegevjuht uute digitaalsete maksete ja strateegia Visa Europe, nii et ta kindlasti teab oma asju ja on hästi kinni valdkonnas. Vaux oli osa ühel päeval istungi Wired raha, üks juhtivaid finants- tehnoloogia ja määrus konverentside maailmas. See Vaux kasutada oma aega laval esiletõstmiseks Bitcoin on huvitav uudis-ja-of-ise, ja täiendavaid tõendeid, et mainstream finantssektori võtab teadmiseks Bitcoin edusamme.

Diskussiooni Bitcoin koondunud eemaldamist lahkhelisid areneva Bitcoin alustavale ja väljakujunenud traditsioonilised pangandus ettevõtted ja finantsasutused.

Bitcoin on suur, mille praegune turuväärtus umbes $ 4 miljardit dollarit, ja rohkem kui 100,000 Bitcoin tehingute viiakse läbi ühe day.Still, Visa üksi pöialpoissi kogu maailma Bitcoin mitu korda üle. Kogu sularaha maht Visa ülaosaga $ 7300000000000 dollarit 2014. Aastal ja ligi 65 miljardit tehingud töödeldakse ettevõtte võrkude vastavalt oma 2014 aastaaruandes.

Muidugi, Visa on küps ettevõte, millel on pikk ja väljakujunenud ajalugu, ning on olnud aastakümneid integratsiooni pangad, jaemüüjad ja ühiskonnale üldiselt. Bitcoin, teiselt poolt, tungis peale maailmaareenil vaid paar aastat tagasi. Selles kontekstis kiire kasv Bitcoin on julgustav ning asjaolu, et ettevõtted nagu Visa võtate teadmiseks see on isegi parem.

Lisaks Vaux arutatakse tehnoloogia aluseks Bitcoin ja liitus suurendades koori ettevõtjad, ettevõtete juhid ja analüütikud, kes on märkimist potentsiaali Bitcoin-põhine tehnoloogia, et muuta maailma. Lihtsamalt öeldes, Bitcoin on blockchain tehnoloogia, mis on võimaldanud valuuta ise hakkama, reguleerida ja toetada ise, muutub kuum teema.

Asjaolu, et blockchain suutnud toetada sadu tuhandeid tehinguid päevas, kõik samal ajal pidevalt suurendada Bitcoin rahapakkumine ja jälgimise voolu bitcoins, põhjustab mitmesuguseid eksperdid teadmiseks võtta. Vaux märkida, et Visa tahab õppida Bitcoin, d võimalik kohandada mõnesid oma tehnoloogiliste uuenduste.

Üks asi Vaux tegi märkuse, aga see, et seal on palju lähivõitlus erinevate liikmete Bitcoin kogukonnas. Kui Vaux osales Lõuna poolt Puhub juhtiv areneva tehnoloogia ja muusika festival, ta leidsin inimesed Bitcoin ettevõtted ja Bitcoin kasutajad. Selle asemel, et näha koostöö ja püüdlemist suurema eesmärgi Vaux väidab ta leidsin lähedal anarhia liikmetega võitlus ja minnes üksteisega.

See lähivõitlus ei tekitanud Vaux kahelda tuleviku Bitcoin. Tõsi, aga kasvas ühtsuse ja eesmärkide määratlemine ja grand visiooni Bitcoin aitaks suurendada kiirust arenguga valuutas (vaade autor). Bitcoin on endiselt oma vastse staadiumis ja samas valuutas on tulnud pika tee viimase paari aasta jooksul, on veel tohutu hulk kasvuruumi.

Vaux ka märkida, et ta saab palju pigi alates Bitcoin alustavatel. Kuigi ta tervitab nurki, ta on ka mõned koolikud. Esiteks Vaux märkida, kõige alustavatel keskenduda Millennials, mis ei ole Visa edukaim klientide minevikus ja tõenäoliselt ei ole ka tulevikus. Vaux kihutas ettevõtted mõelda väljaspool põlvkondade kasti. Vaux ka kutsus ettevõtted sõnastada pikaajalised kavad ja näeksid teedekaartide, mis aitab neil kaardistada oma muidugi tulevikus.

Vaux lõpetas oma kõne, märkides, et "rahuloluks" on suurim risk Visa nägu. Kindlasti, uute digitaalsete vääringute ja tehnoloogiate kiiresti areneva, Visa ei saa istuda oma hunches ja las maailm edasi seda.

Seotud uudised


Post ICO

Dell aktsepteerib juba Gyftilt Bitcoin-sõbralikke kaarte

Post ICO

Blockchain lülitab nende API-d ilma hoiatuseta Mt.Goxist välja

Post ICO

Bitcoin Black reede 2014 lõpeb kõik andmed: Gyft, NewEgg on kõige paremad müügipäevad

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

Post ICO

Fidori ja Krakeni meeskonnad krüptokuuluväljapanga jaoks

Post ICO

Bernardi & Millie Dukeri lastehaigla Bitcoini pitsapäev

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Coinbase käivitab Multisig Vault ja võimaldab nüüd klientidel privaatvõtmeid kontrollida

Post ICO

Feds sulgutas Silk Roadi ja vahistasid platvormi administraatorit, 26 000 bitsükooni said konfiskeeritud

Post ICO

BitFury tõstatab viimasel rahastamisringil veel 6 miljonit dollarit

Post ICO

Belgia Parti Libertarieni liikmemaksu saab nüüd maksta Bitcoiniga

Post ICO

SeeBit CEO ütleb, et täidab NYDFS BitLicense nõuded