Lego kaevandusrajatis: tipptehnoloogia, mis genereerib bitcoineid | Estonian.lamareschale.org

Lego kaevandusrajatis: tipptehnoloogia, mis genereerib bitcoineid

Lego kaevandusrajatis: tipptehnoloogia, mis genereerib bitcoineid

Seal on uus Bitcoin kaevandamise devicethat tõotab rock oma maailma. See on Lego kaevandamise rig! Reddit kasutaja cowbob äsja avaldatud Internetis selles naljakas pilt oma kohandatud rig ja ta on ametlikult teatanud ta võtab eelnevalt tellimusi.

Making tihe prognoosid, ta ütleb, et ta peaks olema valmis andma mõned esimesi seadmeid juuliks 2014. Väljakuulutamist pidi sujuvalt kuni potentsiaalne klient küsis, kui tihti tarneaeg oleks muudetud. Cowbob keeldus arutada, et asi sel ajal, kuid me arvata, et ootab veel paar kuud selle keerulise rig on mõistetav.

Kuigi mõned kliendid olid juba pakub $ 6000 seadme, üks osalejatest aruteluga väitis ta teadis kaevur, kes ei olnud muljet.Kujutleme ette, et kõik Bitcoini operatsioonid äkki sulguvadMis juhtuks, kui kõik, Bitcoin operatsioonide äkki kadunud? Mida teha, kui mõned valitsused otsustasid Bitcoin oli kahjulik ja kõik selle vahetus tuleks sulgeda? Seal on vaimne harjutus teile.

See on tegelikult oluline küsimus, mida tuleks sagedamini, eriti kuna paljud valitsused on märke, kes tahavad sulgeda või isegi takistada Bitcoin vahetust.

Suurim probleem oleks, et Bitcoin ikkagi kaevandatakse, kuid ilma kindla väärtuse seda ei saa üle anda ega kulutada. Miks? Kuna Bitcoin protokollile ja reeglid on kõik umbes luua digitaalse valuuta, ei määratledes selle väärtust. Selleks, et teil on vaja turul, kuid kui kõik valuutaturgudel lõppenud, mis juhtuks?

Mõned toimingud jätkuks, sest üksikute jõupingutusi. Aga see ei sobi Bitcoin soov saada oluliseks valuuta, mis võiks võtta dollari või naela.

Sellepärast Max Keiser, leiutaja virtuaalne spetsialist tehnoloogia ja asutaja Hollywoodi Stock Exchange, tegi ettepaneku, et üksus, võibolla Bitcoin Foundation, võib tekitada turul otsustada Bitcoin ja eetrisse praegune hind digitaalse valuuta, mis võiks kasutatakse etalonina. Kuid see turg peab olema vaba reguleerijate tegevus.

See on esimene samm, et lülitada Bitcoin arvesse reaalne asi. Ilma reeglistik, see digitaalne valuuta on lihtsalt lapsemäng.

Via rt.com


Litecoini Assotsiatsiooni direktor Lahendab Coinbase tegevjuhi avalikuks arutamiseksToimetajad Märkus: Me oleme parandatud see lugu sisaldab Andrew õige Twitter konto ja Garza oli esialgu vaidlustatud teda.

Direktor Litecoin Association Andrew Vegetabile (@TheRealMage) on avalikult vaidlustada CoinbaseCEO Brian Armstrong avaliku arutelu üle tema viimastel Twitter märkusi kehtivuse altcoins. See arutelu toimub raadioprogrammi kui aktsepteeritud Armstrong.

Algne Tweet Armstrong teatas, et altcoins on häireta Bitcoin ja kõrvalahelad.

Ripple, Stellar ja Altcoins on kõik tähelepanu kõrvale. Bitcoin on liiga kaugele ette. Me peaksime keskenduma Bitcoin ja külgahelad

- Brian Armstrong (@brian_armstrong) 23. Veebruar 2015

Armstrong kommentaarid pälvis tugeva reaktsiooni paljud alt mündi kogukondade ja need, kes peavad end kaua Bitcoin.

Keset säutse Armstrong, Vegetabile säutsus vastuses märkides ta soovis olla avaliku arutelu Armstrong.

@brian_armstrongCare et arutada raadio näidata legitiimsust Soolad minuga, sest teile tundub nii veendunud ei ole tulevikku neile?

- Andrew Vegetabile (@TheRealMage) 24. Veebruar 2015

Vegetabile ka vaidlustanud Homero Joshua Garza oma arutelu hiljuti, et Garza hiljem taganes. Nüüd tundub Litecoin Association direktor soovib avaliku väljakutse seoses kehtivuse Armstrong kommentaare.

Kas Armstrong võtab Vegetabile pakkumise või mitte jääb üle oodata. Vegetabile ütles Müntide Tuli talle,

Ma tunnen, et kui tegevjuht on nii julge, et teha avaldus ja üritada sulgeda kõik muud turud ta peaks suutma varundada oma väiteid.


Satoshi elutuba sulgub eeskirjade tõttuOleme rääkinud elutuba Satoshion Müntide Tuli pastafter teeme intervjuu tegevjuht Daniel Alexiuc ja täna nad teatanud, et nad oleks peatamise operatsioonide ja raketiste teenuse pärast kaupade ja teenuste maksu rulingfrom Austraalia valitsuse käsivarre Austraalia maksuamet.

Ettevõte esitas austraallased ainulaadne võime maksta arveid. Elutuba Satoshi oli tasuta online teenus, mis võimaldab nende maksmise BPAYl-toega arve kasutades Bitcoin; sealhulgas telefoni arved, elektriarveid, õppemaksud, krediitkaardi ja maksude maksmisega.

Teenus oli väga paljutõotav nähes üle $ 150,000 väärtuses arveid väga lühikese kolme kuu tegevuse ja kahjuks on nüüd järgmine teade veebilehe külastamisel:

Elutuba on Satoshi peatas kõik toimingud.

On äärmiselt kahetsusväärne, kuid meil on üks noor ja uuenduslik ettevõtted, mis on haiget ATO hiljutine GST otsust Bitcoin. See otsus muudab majanduslikult võimatu iga Australian põhinev äri kasutada Bitcoin valuutast, et see oli mõeldud olema.

Soovime tänada kõiki, kes on meid toetanud, me teame, et paljud teist on tulnud tugineda sellele saidile. Oleme olnud üllatunud, kui palju kasuliku see uuenduslik teenus on olnud austraallased. Oleme väga pettunud, kuid järgige meid ning me värskendame, kui asjad muutuvad. Julgelt võtke meiega igal ajal liiga.

Lugupidamisega

Daniel Alexiuc
tegevjuht ja asutaja, elutuba Satoshi

Seotud uudised


Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Kas Bitcoin võib tulevikus ellu jääda? Proovid 1. osa

Post ICO

Adam B. Levine: seda on raske järgida, kui reeglid võivad igal hetkel muutuda

Post ICO

Coinbase laienemisplaan muudab teenust kättesaadavaks 14 riigis

Post ICO

Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC

Post ICO

IGot Impostors käivitab Googlei kontodele juurdepääsuks andmepüügi ründe

Post ICO

Müntide vahetamine läheb võrgus tehniliste probleemide tõttu

Post ICO

Majandushariduse sihtasutus võtab nüüd vastu annetusi bitcoiinides

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Blockchain inspireerib keskpanku hübriidsüsteemide loomiseks

Post ICO

5 Bitcoini kasvu takistavad tegurid

Post ICO

Pakkumised Bulgaarias ja värsked kalad Californias: kõik vastutasuks Bitcoinile