Elu Kreekas, nagu räägib kohalik Bitcoini aktsepteeritud restorani omanik | Estonian.lamareschale.org

Elu Kreekas, nagu räägib kohalik Bitcoini aktsepteeritud restorani omanik

Elu Kreekas, nagu räägib kohalik Bitcoini aktsepteeritud restorani omanik

Kreeka omanik Ateena esimese Bitcoin nõustudes restoran võttis Redditto jagada oma vaateid cryptocurrency ja kuidas tema riigi ja kaasmaalastega käitlemise riigi pärast referendumi stsenaariumi.

Nikos Agelos Houtas, kes jookseb traditsiooniline kõrts Ageloswith tema vanemad, oli täht Q & istungil Reddit. Äri asub Grece kapitali ja on teenindavad tüüpiline kreeka toidu alates 1996.

Tänu Houtas huvi tehnoloogia, restoran alustas nõustudes Bitcoin aastal 2012, olles esimene restoran riigi pealinna (ja võib-olla kogu riigis, samuti) seda teha.

Pilt maalitud ärimees ei täpselt kajastama meeleheidet, et miljonid kreeklased on jagamine meedia ja sotsiaalsed võrgustikud. Erinevalt paljudest "Oxi" toetajad, Houtas hääletanud "jah" rahvahääletust.

"Ma ütlesin" jah "Euroopa Liidu [ELi] ja Euro sest ma toetan ideed Euroopa Kreekas. (...) Ma loodan, et suudame teha tegelema ELi," ütles ta Reddit, tunnistades ta kunagi meeldis Kreeka endine rahandusminister Giánis Varoufákis.

Vastavalt Houtas huvi Kreeka kodanike Bitcoin on reaalne. "Viimase paari päeva jooksul palju inimesi küsis minult Bitcoin. (...) Inimesed tahavad rohkem teada Bitcoin sest nad on hirmul. (...) Samuti Rääkisin mõned ajakirjanikud, kes palus mul midagi."

Ikka, Houtas usub inimeste raha on ohutu. Kuid ta kavatseb hoida oma raha levinud kogu valuuta spektri: ta praegu on Bitcoin, eurodes ja USA dollarites.

Mõned BTC võib siiski olla toote maksed klientide tema restoran. Kuna 2012. Houtas oli umbes kaheksa Bitcoiners kasutades cryptocurrency maksma sööki, mitu ta arvab on päris hea, sest ta ei ole isegi "Bitcoin Vastu Siin logi väljaspool reklaamib oma Bitcoin sobiv restoran. Muide, see probleem on lahendatud ajal Reddit seansi mitme osalejaga pakkumine saata Bitcoin kleebised e-posti teel või posti teel.

Need on tühi Bitcoiners otsivad maitsta traditsioonilisi Kreeka toidu olid Hispaania, Prantsusmaa, Itaalia, Iirimaa ja Luksemburg, kuid Houtas loodab teenida rohkem inimesi BTC tulevikus. Eriti kuna ta pakub 20% allahindlust iga söögikorra eest tasutakse Bitcoin.

Ta isegi tahab paigaldada Bitcoin ATM Tavern Agelos suunata rohkem trafficand aidata teisi kreeklased kätte maailma kuulsaim cryptocurrency.

Kui küsitakse, kas see on lihtne osta BTC Kreeka, Houtas selgitas, et mõned inimesed suudavad osta vahetus, eurode konverteerimiseks Bitcoin. Siiski, mõned neist on mõjutatud 60 Eurot päevalimiit kehtestatud kapitali kontrolli eeskirjade asemel.

Ikka, et ligi pool töötajate Kreeka saada makstud sularahas, mis tähendab, et nad saab teisendada tahes summa eurodes, kasutades Bitcoin ATM. "Kui teil on raha oma käed saab osta rohkem," Houtas ütles.

Praegu see Bitcoin sobiv Kreeka ettevõtja jätkab hallata oma Ateenas baseeruva restoran kasutades BitPay platvormi vastu cryptocurrency. Ta lubab jätkata teadlikkuse tõstmine Bitcoin, aidates muu kreeklased mõista maailma digitaalse raha.

* Algne vastused jagavad Nikos Agelos Houtas redigeeritud enne avaldamist osana see artikkel.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin muutub valimisvõimaluste valimisvõimaluseks probleemsetes riikides asuvate inimeste jaoks

Post ICO

Bitcoin turundus alustavatele ettevõtetele - 9 praktilised sammud

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Briti ettevõtjad muudavad HMRC arvamust Bitcoinilt: kohaldatav käibemaks käibemaksust kaotatakse

Post ICO

Siin on kalkulaator, et välja selgitada, kui palju on teie kuld väärtuses bitcoiinides

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, et saada esimene avalikult kaubeldav krüptofonivahetusfond

Post ICO

Fly koos Bitcoiniga: BtcTrip võimaldab teil osta lennupileteid krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoin Buenos Aireses - Argentina krüpto revolutsioon

Post ICO

California ametiasutused peatavad krüptokuuluväärtuse, küsivad uut pühendunud seadusandjat

Post ICO

KnCMiner müüb kaevandusvarustuse 8 miljonit dollarit vaid 24 tunni jooksul

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit