Kuulates veebisaidi asutaja, kuulas anonüümne ostja ListenToBitcoin.com | Estonian.lamareschale.org

Kuulates veebisaidi asutaja, kuulas anonüümne ostja ListenToBitcoin.com

Kuulates veebisaidi asutaja, kuulas anonüümne ostja ListenToBitcoin.com

Sõna on veebis levitada: saidi Kuula Bitcoin on pahavaraga nakatunud nagu Bitcoin Kontrollija teatas sel pühapäeval (14). Niisiis, looja teenuse Maximillian Laumeister, otsustasin pärast avaldusega Reddit (tema kasutajanime AlpineWolf) vabandamine ja selgitab olukorda.

Teenus käivitati tagasi käesoleva aasta märtsis, kuid kuna siis domeeni müüdi ja uus omanik on võimaldanud pahavara üle võtma kohapeal. Algne puhas sait on nüüd võõrustab kell BitListen.com.

Tere kõigile, ma olen mees, kes töötanud ja käivitanud Kuula Bitcoin.

Umbes kuu aega tagasi ma müüs domeen ListenToBitcoin.com võõras internetis. Nad maksid kuni ees, et ma ei anna müük palju mõelnud. Ma ei ole kunagi oodata neid panna pahavara seal.

Pärast müüa domeen, kolisin oma kahvli projekti BitListen.com, mida ma ise ja isiklikult garanteerida on õigustatud. Muutsin projekti GitHub Lähtekood Page kajastada omaniku muutumine viimase domeeni. Et olla abolutely selge, ma ei või omada või hallata ListenToBitcoin.com enam.

Ma soovitan kõigile külastada ametlikul aadressil BitListen.com nüüd, ja tänan teid minu juurde jäämist läbi kõik käesoleva! Olen kavatseb rullima suur uuendus enne suve, ja ma ei saa oodata, et näidata teile poisid uue platvormi kui see on tehtud.

Vabandan taas juhtus ListenToBitcoin.com tuli see täiesti välja vasakule valdkonnas minu jaoks, kuid kuna ma ei kuulu enam domeeni olukord on välja minu kontrolli. Ma tõesti loodan, et see ei toonud kaasa kellegi arvutid nakatumise.

TL; DR ma ei oma ListenToBitcoin.com enam. Külasta BitListen.com viimase ametliku, pahavara-free versioon saidile.

Edit: Ma tahan rõhutada, et ma tunnen halb, et uus domeen omanik on lasta sellel juhtuda, aga kuna ma enam domeen kuulub, ei saa ma midagi teha peale küsida kasutama hakata uue ametliku BitListen.com saidi asemel.

EDIT2: Ma tahan ka rõhutada, et kuulate Bitcoin on alati olnud tasuta, avatud lähtekoodiga tarkvara, MIT Litsentseeritud ja et keegi saab alla laadida, muuta, ja vastuvõtva oma versiooni saidi ilma loata. BitListen.com on ainult "ametlik", et see on ikka haldab mind, kuid ma julgustada kõiki kahvel GitHub projekti ja rehost see, kui soovite võtta tarkvara erinevas suunas.

Edit3: Ütlesin seda allpool, aga ma tahan, et see oleks osa selle postituse samuti: Nüüd ma mõistan, et ma tegin väga rumal viga müües domeeni kellelegi ebausaldusväärsed, ja ma tahan isiklikult vabandust kõigile, kes on olnud mõjutatud. Ma olin liiga usaldav, tegin suure vea, ja mis minu sõnad on väärt, ma luban, et see ei korduks.

Mis Kuula Bitcoin välja pilt, helide Bitcoin on nüüd saadaval Maximillian Laumeister uus projekt, BitListen.com, nagu näete. Bitcoin Kontrollija proovinud ja ei saa garanteerida, et rahustav helide Bitcoin mullid viib teid läbi päev ilma pahavara silmist.

Seotud uudised


Post ICO

Bill Egan, eGifter: me töötame selle nimel, et saada mõned kaubamärgid, mis tõeliselt põnevad Bitcoini kogukonnale

Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Kolm suurt Hiina BTC-i vahetust teatavad reservkindlate lahenduste täieliku väljaandmisest

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Dogecoin Facebooki administraator läheb vanglasse

Post ICO

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd deklareerima kübervaluuta varad

Post ICO

Bitcoin on agoristi praimer

Post ICO

Ametivõimud sulgesid Silk Road 2.0 ja muud veebisaidid - vahistas kolm meest USAs ja Iirimaal

Post ICO

Heategevusasutused: üldine Bitcoinphobia juhtum

Post ICO

Fiat valuuta ja Bitcoin: vahetusmeediumide kontseptualiseerimine

Post ICO

Kuidas see põgenik Bitcoini kasutab Afganistani elude muutmiseks?

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud