Elamine Panama ajal Bitcoin mull: lugu rääkis esimesel isikul | Estonian.lamareschale.org

Elamine Panama ajal Bitcoin mull: lugu rääkis esimesel isikul

Elamine Panama ajal Bitcoin mull: lugu rääkis esimesel isikul

Tagasi märtsis Adrian Baumann, saidilt asepresident külastas Panama ja elas tõeline Bitcoin mull. Ta lendas San Franciscost Panama City vähem kui $ 200 oma pangakonto, kuid ta ei olnud mures oma võimaliku rahapuuduse. Eriti kuna ta "oli tagavara Bitcoins mis võiks toetada" teda mööda teed. Ta oli ostnud digitaalse münte aastas enne, pöörates $ 4 iga üksus.

Pärast mõned terviseprobleemid, seikleja aru Panama City ei tulnud "rahapesu pealinna Americas" juhuslikult. "Panama City oli täiuslik koht, kus elada digitaalse spekulatsioon. Minu teine ​​päev linna, ma müüs 10 bitcoins for $ 52 iga aasta digitaalse valuutavahetus veebilehel Mt.Goxand siis kasutatakse BitInstant, Brooklyn põhinev teenus, mis omakorda Mt. GOX maksekviitung digitaalseks dollarit PayPal sort. Kolme päeva, PayPal traadiga mu naljakas raha minu Chase Manhattan konto võluväel enam naljakas. Ja Bitcoin hoida tulistamist up - iga kord tegin väljamakse oma Mt.Gox konto väärtus kohta Bitcoins oli kõrgem kui enne ", selgitab ta.

Kuigi ta oli tegemist kerge raha, ta ei meeldi Panama City. "Niisiis, ma hüppas bussiga Bocas del Toro - Panama backpacker pool saart - kevadel break", ütleb Adrian Baumann. "Ma elasin kõrge elu, kuid ma ei suutnud ennast hoolikalt läbi vaadata numbreid - Ma teadsin seda buumi oli mull. (...) Kui ma võiks mängida sellel turul õige, ma võiks muuta seda tsükkel Tihruinen hommikuti ja oh SO-lähedale ööd viiakse elustiili ".

Pärast Bocas del Toro, maadeavastaja läks mäe linna Boquete. "Bitcoin saavutas $ 266 samas olin Boquete. Läksin välja ja ostis suur sööki, sõid jäätist, läks ringkäik kohviistandusse saadetud esitleb kodu ja ostetud võõrad Mojitos. Kaks päeva hiljem Bitcoin kukkus $ 60 ja ma lõpetas söömise "Baumann paljastab. See oli pöördepunkt, kui kõik hakkas lagunema.

Pärast seda läks ta Costa Rica, "lootes, et Bitcoin oleks tagasilöögi", kuid ta oli probleeme tema passi piiril. Ta ei suutnud läbida, nii et ta pidi veetma oma viimase $ 20 bussipiletit tagasi Panama City. Seal Baumann müüs oma "iPod toidu eest" ja "istus tagasi vaadata Bitcoin turul piimapütt, palvetab veel mulli kunagi tuli". Et lugeda täielik jutust seikleja siit.

Seotud uudised


Post ICO

BitWall koondab Bitcoini mikrotasud digitaalse infosisu eest ja vähendab tasusid

Post ICO

GMO-d töötab BitFlyeriga: rohkem kui 48 000 Jaapani kaupmeest saavad Bitcoini vastu võtta

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

20 Insane Bitcoini kaevandusrajatised

Post ICO

Coin Fire +: GAW kaevurite saak SEC, FTC, IRS, DHS Tähelepanu

Post ICO

ForexMinute nõustab Bitcoini kauplejaid Plus500-le

Post ICO

Google teatab, et Bitcoin oli viies kõige enam otsitud 2014. aasta tähtaeg

Post ICO

Bitcoiners purustab oma iPhones, kui Apple ütleb Blockchaini rakendusele ei

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Jason Williams: Austraalia Bitcoini Assotsiatsioon soovib, et Bitcoin muutuks dollaritena mainstreamiks

Post ICO

Kuidas luua parem ja turvalisem Bitcoini rahakott