Teisalduste tegemisel on nüüd saadaval BitPayi Bitcoin Payroll, kuhu kuuluvad Zuman ja Incoin | Estonian.lamareschale.org

Teisalduste tegemisel on nüüd saadaval BitPayi Bitcoin Payroll, kuhu kuuluvad Zuman ja Incoin

Teisalduste tegemisel on nüüd saadaval BitPayi Bitcoin Payroll, kuhu kuuluvad Zuman ja Incoin

BitPayannounced täna Money2020 et kaks palgal osutajad, Zumanand Incoin, on nüüd kasutades oma palgal API, mis võimaldab töötajatel saada mis tahes osa oma töötasu Bitcoini.

Zuman on pilvepõhise HR lahendus, mis tegeleb palgal, toetused ja talendijuhtimise suure kasvu ettevõtetele.

"Pakkudes töötajatele valikuid kaudu makse alternatiive palgapäev on osa sellest, mis Zuman on kõike," ütles Doug Devlin, asutaja ja tegevjuht Zuman. "Tänu partnerlusele BitPay, suudame paremini aidata ettevõtteid, kes liiguvad kaugemale oma startup faasis äratada ja suure väärtusega töötajat."

Incoin pakub kasutajaliidest tööandjad maksavad oma töötajatele palka, ilma vaeva võttes vahetada palgal osutajad.

"Incoin on parim valik iga tööandja, kes soovib anda rohkem vabadust ja stiimuleid töötajatele," ütles Cody Littlewood tegevjuht Incoin. "BitPay on olnud oluline partner meile. Nende teadmised ja pühendumust Bitcoin koos nende integratsiooni võimalusi, olid otsustavaks faktoriks, et me kasutame BitPay API vs konkurendid. "

BitPay palgal API toetab mitut valuutat ja saata makseid mõnele Bitcoin rahakott. Töötajad, kes otsustavad võtta osa nende pärast makse tulu Bitcoini on see sujuvalt hoiule oma Bitcoin rahakoti igal palgapäeval tsükli. BitPay API teeb vahetuskurss tööandjale kättesaadav, nii et töötaja saab korralikult moodustavad kulud põhjal Bitcoin et nad teenisid.

"Ei ole vaja osta bitcoins enam, kui võite saada neid osana oma tavalise Palk," ütles Tony Gallippi asutaja ja juhatuse esimees BitPay. "Mis Zuman ja Incoin, tööandjad saavad võimaldada töötajatele on bitcoins automaatselt saata mis tahes Bitcoin aadress, igal Bitcoin rahakott kogu maailmas. "Malware warning: rakendus Bitcoin Alarm võib teie digifiltri varastadaKui otsite rakendus, mis aitab teil jälgida cryptocurrency hind, seal on üks nn "Bitcoin Alarm"... Et sa peaksid vältima. Windowsi rakendus lubab saata hinna teateid SMS mobiiltelefoni, kuid tegelikult üritavad varastada oma BTC.

Hoiatus algatas Kenny MACDERMID, teadus analüütik turvafirma Arbor Networks, vastavalt saidi PC World. Analüüsis ekspert rakenduse koodi ja leidsime, et "Bitcoin Alarm" on tegelikult hästi Kaetud pahavara. "Sait lubab vahend teavitamaks teid turu muutustele SMS, ilma kunagi viitavad mis tahes Paha käitumist", MACDERMID kirjutas.

Bitcoin Alarm
  • Rakenduse kodulehel loodi 19. Novembril (andmetel Domain Tools).
  • Seal on YouTube'i video näitab, kuidas installida, mis laaditi üles kaks nädalat tagasi.
  • Video näitab Windows arvuti komplekt saksa.

Uurimusest selgus, et "Bitcoin Alarm" sisaldab krüpteeritud faili, mis on ei midagi vähemat kui kaug-ühendus Trooja nimetatakse NetWiredRC. See tükk pahavara saab varastada sisselogimisvolitused. Sel juhul võib kasutada ka varastada Bitcoins uurija ütleb.

"See tasuta utiliit on midagi enamat kui pahavara väga madal avastamise määr on spammedto keegi, et võib olla Bitcoin istuvad", MACDERMID garantiid.

Rakendus sisaldab ka skripti, mis on isegi võimalik kontrollida, kas turvalisuse tarkvara Avast töötab, vältides seda "magama". Miks peaks iga programmi proovida otsida viirusetõrje mootor, kui see ei ole midagi varjata? See on peamine küsimus siia.

Analüütik at Arbor Networks esitatud "Bitcoin Alarm" e VirusTotal, online teenus, mis kasutab nelja tosina viirusetõrje sviiti sõeluda kahtlase tarkvara, kuid ainult Kaspersky Lab viirusetõrje suutis tuvastada Bitcoin Alarm. Nüüd, rohkem sviidid on hoogustumas pahavara.


Malware warning: website Kuula Bitcoin blokeeritud Google ChromeJuurdepääsu veebisaidi Kuula Bitcoin on blokeerinud Google Chrome. Vastavalt hoiatus, et hüppab, kui proovite sisestada lehel Bitcoin tehingu visualiseerijaga, kus saab tavaliselt "näha ja kuulda uue tehingute ametitest ja plokid, kuna nad propageerivad", on praegu nakatunud pahavaraga.

ListentoBitcoin.com käivitati tagasi käesoleva aasta märtsis Maximillian Laumeister, üliõpilane University of California.

"Isegi siis, kui olete külastanud seda veebisaiti ohutult möödunud, kui külastate seda nüüd on väga tõenäoline, et nakatada arvuti pahavara", siis on võimalik lugeda hoiatuse. Tundub, et praegu veebilehel on ohtlik koht, mida külastada, kuid olgem ootama rohkem uudiseid selles küsimuses.


Kas vajate oma elutoas mõnda mammutpüüki? Need maksavad ainult 275,4 BTCKanada mees hiljuti otsustanud müüa üks tema kõige väärtuslikum vara - paari mammut kihvad - ja ta aktsepteerib Bitcoin haruldaste objektide kohta.

240-nael kihvad, üks 8,5 jalga pikk ja teine ​​9,5 jalga pikk, võib leida BitPremier ja maksab 275,4 BTC on samaväärne midagi $ 180.000 praeguse vahetuskursiga.

Vastavalt müüja, üks mees Vancouver on kihvad olid "kaevatud väikese kulla kaevandamine väljaspool Dawson City, Yukon, Kanada keskel lõpus 1980".

BitPremier meeskond on uhke uue toote müük platvormil. "Usume, et see on esimene Bitcoin luksus turul, ja see on olnud üsna edukas. Müüme igasuguseid luksusesemed, sealhulgas mammut kihvad," ütles Alan Silbert, kes asutas luksus turul mai 2013.

Pilte BitPremier

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini vahetused ja Internet Watchi sihtasutuse meeskond lastepornograafia vastu võitlemiseks

Post ICO

Las Vegas saab oma esimese Bitcoini ATM

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Endine Obama ametnik: Bitcoin võib muuta juhtimist

Post ICO

Kas Kenya saab Bigcoini universumi uus suur saabumine?

Post ICO

Kuidas Bitcoini maailm reageerib Winklevii plaanidele?

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

Bitcoin kaevandamise tootja HashFast lõpetab ja oksjonid jäävad vara

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Dublinis asuv pubi Baggot Inn võtab Bitcoini vastu

Post ICO

5 tähelepanuväärset bitcoini videot, mida peaksite vaatama

Post ICO

FBI rahakott pranked kui ametivõimud otsustavad, kuidas teha koos Bitcoin konfiskeeriti Silk Road