Melootiline vahetus välja lülitatakse | Estonian.lamareschale.org

Melootiline vahetus välja lülitatakse

Melootiline vahetus välja lülitatakse

Melotic Exchange teenus sulgeme 15. Mai tõttu, mida ta märgib oli vähene kasv.

Ettevõte märkis talle ja blogipostituse ega kogenud piisavalt kasv selle toote õigustada jooksvaid arendamise, hooldamise ja toetust.

Uue kasutaja registreerimine ja hoiused blokeeritakse kiiresti ja olemasolevatele kasutajatele mida soovitatakse tühistada münte niipea kui võimalik. Withdraw münte funktsioon jääb kättesaadavaks kuni 15. Mai sel ajal neid võttes vahetamist offline ja naasevad müntide ladestamise aadress.

Ettevõte saab pööramise ja töötab uue toote.

Ettevõte alustas rakendamisel AML / KYC poliitika oktoobris 2014.Melootiline kasutab ID-d alates hommeTahad vahetada, tagatisraha või taganeda oma Melotic kontot?

Alates homsest Meloticwill tuleb rakendada tunne oma klienti ( "KYC") ja anti-rahapesu ( "AML") poliitikat.

Algus neljapäev 16 oktoober, 2014, nad nõuavad kasutajatelt anda identifitseerimise andmed kasutama kõiki teenuseid. Ettevõte kogub Järgmise kasutaja infot:

  • Nimi
  • Sünnikuupäev
  • Rahvus
  • Passi või ID-kaardi number
  • Väljaandmise kuupäev
  • Aegumistähtaeg
  • Aadress
  • Telefoninumber

See poliitika hakkab homme, mis annab kasutajatele natuke aega tagasi nüüd, kui nad ei tunne end mugavalt, keerates seda teavet ettevõtte.


Maailma kaupmehed kohtuvad uue Bitcoini neoonimärgigaUnustage kinni paberilehele uksele oma uuenduslike ja Bitcoin sobiv tellis-ja uhmris loomist, et lasta kõik teame, te nõustute cryptocurrency. Sul on vaja midagi uut ja läikiv, mis meelitab ligi kõigile tähelepanu: mida sa vajad on neoon Bitcoin märk.

Idee sündis paar kuud tagasi. Sellest ajast alates on redditorconnected saidile Cryptocables.comhas loodud see hämmastav märk sellest, et kaupmehed on nüüd lihtne osta. Nii lihtne, et pool kättesaadavad inventuuri müüdi pärast on saadaval vaid üks päev, Coindesk reportedafter rääkinud ettevõtjaga crypt0queen ".

"Ma ütleksin, et tellis-ja uhmris kauplustes võiks kasu palju," ütleb "crypt0queen". Märk meetmed 65cmx50cm (või 25inx19in), kasutab 65,5 vatti alates 120 volti ja praegu saadaval ainult USA standard UL pistikud.

Bitcoin Neonvalomainos, mis maksab $ 225 ja saab osta cryptocurrency, saab osta kaudu Cryptocables veebilehel. Muidugi, ostja peab tasuma ka postikulud ette 16-naelamärk, kuid siiski tundub õiglane hind.

"Crypt0queen" ütleb, et lihtsalt võttes märk ise lähedal ettevõttest säde klientide huvi. "Ma usun, et üks viis on trendilooja on reaalselt osalevad midagi uut, palju inimesi tõesti ei mõista Bitcoin ja kardavad seda. Kui nad aru nähes seda rohkem nad võivad muutuda mugavamaks".


Sõnumiteenus Heml.is tõstab Bitcoini ja PayPali kaudu üle 120 000 dollaritPeter Sunde, kaas-asutaja veebilehel Pirate Bay, tõesti ei meeldi teada PRISM. Niisiis, kaks päeva tagasi, ta käivitas idee online side teenus, mis võimaldaks kaitsta kasutajate messagesfrom põhja-ameerika järelevalve tehnoloogia, mida NSA ja teiste turvalisuse institutsioonidega.

Nüüd projekti nimega Heml.is - mis tähendab "salajane" Rootsi - näib suundub edu. Meeskond vaja $ 100,000, kuid pärast paari päeva nad on juba $ 122.252, annetatud 8250 toetajad, vastavalt nende ametlikul kodulehel. Doonorid suutsid annetada Bitcoins kasutada PayPal samuti Flattr kanda teiste valuutade ja nad kindlasti kuulnud Peter Sunde üleskutset.

Rakendus on mõeldud seadmete iOS ja Android, luuakse turvaline vestlused kahe punkti vahel, ilma et keegi häirib see. "Miski pole kunagi 100 protsenti turvaline. Seal ei ole kuidagi keegi ilma juurdepääsu telefoni midagi lugeda, kuid kellel on juurdepääs telefoni nad saavad muidugi lugeda sõnumeid. Nii nagu nad saavad kasutada muid app olete installinud "arendajad selgitada oma veebilehel.

Poisid on ikka annetuste. Niisiis, kui soovite jätta mõned digitaalse mündid, see on nende Bitcoin aadress: 1HhXEHQHgi4yfgyRKYbPZBxHirYMfN5cuJ.


Mehhikos on ka uus Bitcoini vahetust - ka Kanadas, kuid neil on ka uusi sularahaautomaateKuigi maailma cryptocurrencies ootab endiselt ametlik avamine uue Mehhiko vahetada MEXBT.com, see on juba võimalik registerand üks platvormi esimene kasutajad.

Teenus, mille asutasid Gabriel Mirón ja suurendanud kapitali Bitcoin Fondi, ei tohiks olla ainult "esimene maja professionaalne vahetamist digitaalse valuutade Mehhiko ja Ladina-Ameerika", kuid võib saada ka suurepärane lahendus mitme Mehhiko immigrantswho soov liikuda oma raha ümber, ilma et maksma tohutu tasud.

Jällegi Bitcoin peetakse lootus rahaülekannete turule, vähemalt lähemal rahvas, on palju sisserändajaid, 98 protsenti neist, kes elavad Ameerika Ühendriikides.

Praegu vahetamist, mille arengut toetavad Bitcoin käivitamisel gaasipedaali Seedcoin ja ka Wayra inkubaatoris, väidab, et töötab, et aidata kasutajatel "ühendada oma pangakonto ja juurdepääsu MEXBT lihtsaim viis võimalik", et osta ja müüa digitaalse valuutade Mehhiko.

Bitcoin läheb põhja

Aga olgem jätnud Mehhiko nüüd ja keskenduda Kanada, kus grupp, mis tõi meile füüsilist cryptocurrency poe Bitcoiniacs on nüüd käivitamas oma esimese vahetuse, mida nimetatakse Cointrader.

Platvorm on praegu ainult kauplemine Bitcoins, kuid teised cryptocurrencies tuleb lisada varsti. Cointrader on vastu hoiuseid panga vahendusel eelnõu, rahvusvahelise traat ja kontrolli, avaldatud andmete kohaselt Reddit. Praegu seal on tehingutasu 0,50 protsenti.

Ilmselt vahetamist läheb ühendatakse Bitcoiniacs "cryptocurrency ATMsspread kogu Kanada. Seal on viis masinad, kuid nüüd ainult kaks tegutsevad: üks Vancouver (esimene masin tehtud avalikkusele kättesaadavaks 2013. Aastal) ja teine, mis oli hiljuti paigutatud Toronto.

Seotud uudised


Post ICO

Auto ostmine Bitcoiniga? Kontrollima

Post ICO

BitGive saab 503 (c) (3) staatuse IRSilt

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Coinbase avab esimese reguleeritud Bitcoini vahetuse Ameerika Ühendriikides

Post ICO

Aussie Bitcoini armastavad töötavad Austraalia Bitcoini sihtasutuse loomise ja riigis teadlikkuse tõstmise nimel

Post ICO

Kuidas Mt. Gox ja CoinLab muutusid (seaduslikuks) sõjaks

Post ICO

Hoidke oma Bitcoini! Kaspersky käivitab vabastamise krüpteerimisvahendi, mis avab ransomarat

Post ICO

Bitcoini hind läheb üle $ 200 ja registreerib kõrgeim tipp alates eelmise aasta aprilli mullist

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Ärigrupp lükkab Bitcoini edasi, investeerides järgmise põlvkonna ASIC kiipidele ja uuele superarvutile

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme