Mt. Gox on ise aktiveerinud Akamai ja on uus kauplemismootor, kuid aeglaselt toimingud on endiselt probleemiks | Estonian.lamareschale.org

Mt. Gox on ise aktiveerinud Akamai ja on uus kauplemismootor, kuid aeglaselt toimingud on endiselt probleemiks

Mt. Gox on ise aktiveerinud Akamai ja on uus kauplemismootor, kuid aeglaselt toimingud on endiselt probleemiks

Sel nädalal algab hea uudis. Mt. GOX toetab nüüd Akamai, juhtiv pilv platformthat ohutult "võimaldab igal kogemusi mis tahes seade" ja varsti kasutusele uue kauplemise mootor, Midas, in action. Uued funktsioonid selgusid ulatuslik updatepublished esmaspäeval (5) vahetamise teel.

Vastavalt ettevõtte, "seal on palju asju juhtub just nüüd Mt. GOX (...), mis on olulised meie klientidele kogu maailmas ja Bitcoin kogukond". Platvorm adreessed kolmele põhiküsimusele Selles versioonis "saidi kiiruse ja turvalisuse tulemas valuuta integratsiooni ja administratiivsetes küsimustes hoiustatud ja äravõtmise valuuta".

Üks tähtsamaid uudiseid on selgelt selle tegeleda Akamai ", mis tähendab, et mtgox.com on majutatud tuhandeid servereid üle kogu maailma, mis ühendab meie kliente nende kohalikul tasandil". Füüsilisest isikust hosting valik suureneb platvormi kaitse, vaid ka jõudlust ja kiirust veebisaidi, mis on juba kannatanud suuri edusamme. "Struktuurselt oleme liikunud on hostitud teenus on täiesti isehostitud, mis tähendab, et meil on palju rohkem paindlikkust, mida me tahame teha ja on täielik kontroll oma andmete center. See on suur samm edasi Mt. GOX meie areng ", värskendus lisab.

Vahetamist ka uus kauplemise mootori kood-nimi Midas. Mootor on lõppenud ja peagi kasutusele "pärast paari riistvara uuendused" ja mõned pink-testimise üle 500,000 ametitest sekundis. Siiski, Mt. GOX väidab, et Midas on võimeline palju. "Me tõesti ootan näitab teile, mida ta saab teha, ja on üsna kindel, et see meeldib ka" märge ütleb.

Pealegi need funktsioonid, Mt. GOX testib uue liidese kujunduse põhineb tagasisidet kasutajate poolt saadetud. Nagu platvormi, "valitud kliendid on juba näha mõningaid muutusi ja muudame need läbi järgmise nädala".

Ja siis tuleb informatsioon üks küsimus, et kasutajatel oleks tahtnud tegeleda mõnda aega: pikad ja väljamakseid Mt. GOX, mis "mida kergendust, kuid siiski ei määra" soovitud ettevõtte poolt.

Näiteks see praegu võtab kuni 10 päeva töödelda tagatisraha sest meie pank, olles eelnevalt saanud hoiused, teavitab meid tagatisraha kuid hoiab neid 7 ~ 10 päeva enne üle need meie kontole. See on alati nii olnud, ja me olime ikka krediteerimise asiakkuuksistaan ​​enne saavad raha ise, kuid mõningatel juhtudel, kus pank hiljem lükkas hoiuste tähendas, et me märkimisväärses kahjumis. Risk on nüüd meie jaoks liiga kallis, et krediidikontot enneaegselt. Oleme moodustamise protsessis suhted uute partnerite, pankade, ja muude abinõude - loodetavasti mitte ainult tagasi, kui olime enne ilmnes nende küsimuste, kuid palju kaugemale tulevikku.

Lõpuks on olemas ka küsimus Litecoin rakendamise platvormi. Jällegi, Mt. GOX ei suuda teatada integratsiooni see teine ​​cryptocurrency, kuna see muutus "sõltub paljudest teguritest, sealhulgas täites kõik eespool, enne kui me käivitada". Tundub me muudkui ootab, kuna ettevõte ei tee prognoose. Platvorm lõpetab uuendatud öelda, et Mt. GOX on side meeskond keskendunud Bitcoin, mis on suunatud kõigile jõupingutusi maailmaturul. Vastavalt ettevõtte, tekib uudised varsti.

Seotud uudised


Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Kanada on riik, kus 2013. aastal on enamus Bitcoini tarkvara allalaaditud

Post ICO

Bitcoin ei ole ohutu - Pankade ja valitsuste poolt avaldatud relv (siin on miks)

Post ICO

CoinJaril on Applei seadmete jaoks uus Bitcoini rakendus

Post ICO

Koinify ametlikult käivitada GEMS Crowdsale

Post ICO

Ameerika kohus peatub Mt. Gox oksjonil Bitcoin domeenist

Post ICO

Värsked bitcoiinid on paremad: BlockTrail Mint müüb värskelt kaevandatud BTC

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

BitGo pakub ettevõtetele maksevõime kontrollimise programmi

Post ICO

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski