Muusika voogesitusplatvorm Grooveshark aktsepteerib nüüd Bitcoini | Estonian.lamareschale.org

Muusika voogesitusplatvorm Grooveshark aktsepteerib nüüd Bitcoini

Muusika voogesitusplatvorm Grooveshark aktsepteerib nüüd Bitcoini

Grooveshark just teada hea uudis Bitcoin kogukond: online muusika voogesituse on nüüd vastu cryptocurrency paymentsfor oma tasulistele teenustele.

Platvorm - asutati 2006. Aastal Ameerika Ühendriikides ja mille omanikuks on Escape Media Group - saab kasutada tasuta, kuid täielikult nautida kõiki Grooveshark funktsioone kasutajad peavad maksma lisatasu paketi, mis maksab 5 $ kuus või $ 50 per aastas. Nüüd on see raha võib maksta kasutades Bitcoin.

Tasulise teenuse sisaldab piiramatu ad-free streaming, kohandatav saidi nahad, Android app ja ikoonid iOS töölaua rakendus, crossfade ja visualizers, samuti laiendatud raamatukogu ruumi.

Uudised jagas Grooveshark kohta Bitcoin on Redditand reaktsioon oli väga positiivne. Mõned redditors selgus nad olid varem ühendust platvormi küsitakse, kas nad võiksid maksta oma premium pakett digitaalne raha: see kindlasti välja näeb ettevõtte kuulanud taotlused.

Pealegi, mitu Bitcoiners et teenuse eest makstud vahepeal kinnitanud Redditthat protsessi töödeldakse otsese ülekande - teisisõnu, tehing ei käsitle kolmanda osapoole tasumise töötleja -, mis võib tähendada, et Grooveshark on ettevõttest oma värskelt saadud cryptocoins.Amazonase My Dirty Little Bitcoin Secrets tabamust # 1 saab tohutu meediakajastuse18. Mail alustasime meie raamatu "Minu Dirty Little Bitcoin saladused". Pärast edukat käivitamist ja korduvatele nõudmistele oleme otsustanud teha raamat on saadaval ka Kindle versioon Amazon.com.

Mis edasi juhtus oli päris Häkellyttävä.

Raamat teinud seda # 1 bestseller kahte erinevat liiki lühikese aja jooksul.

Need kaks liiki olid "Digitaalne Valuuta" ja "raha ja rahapoliitika". Muidugi, me olime väga rahul edu ja oleks olnud rahul, kui see kõik lõppes seal.

Aga ilmselt lugu jätkub.

[Tweet_box disain = "default"] Üle 150 erineva uudistekanalid ümber USA haaratud "Minu Dirty Little Bitcoin saladused" edulugu ja andis selle MASSIVE levialas. [/ Tweet_box]

Siin on vaid mõned ajalehed ja telekanalid, mis hõlmas lugu:

[Show-logod orderby = "title" kategooria = "0" activeurl = 'new_nofollow "style =" tavaline "liides =" grid "tooltip =" false "description =" false "piir =" 0 "filter =" false "]

See kõik on väga meelitav, kuid tegelik põhjus on see postitus tänada kõiki lugejaid ja tellijatele nende jätkuvat toetust. Me ei teinud seda ilma sinuta, ja tagasisidet ja kirju me saada raamatu on see, mis hoiab meid läheb.

Selleks, et tähistada selle vinge saavutus nüüd raamatu müümist piiratud aja 25% allahindlust siin kohapeal - kõik üksikasjad võib leida siit.

Sisse Kehv, see on olnud üsna reisile mulle, sest ma hakkasin seda saiti aprillil 2013 ja see on asjad niimoodi, et teha seda kõike väärt aega. Ma ootan jätkuvalt hoone 99Bitcoins ja muudab parim võimalik Bitcoin haridusallikana võimalik.


National Australia Bank lülitab oma uksed kõikidele Bitcoiniga ühendatud klientideleNational Australia Bank (NAB), kui riigi kõige cryptocurrency sobiv asutus, otsustas tilk kõik Bitcoin toetust. Vastavalt panga kõik kliendid tegelevad digitaalse mündi näevad oma kontosid lähedale ajal järgmisel kuul.

Uudised kuulutas Austraalia kaupleja ühendatud platvormi LocalBitcoins.com, kes näitas ta sai kirja NAB sisaldab üllatav hoiatus.

NAB on vastutus ja kohustus pidevalt vaadata tema riskiprofiili ja ettevõtete me pank, tagades, et need ettevõtjad ei ohusta NAB.

"NAB hiljuti vaatas läbi ettevõtted, mis kauplevad digitaalse valuutade ja teinud kindlaks, et digitaalse valuuta pakkujad kujuta lubamatut riski tase, nii et meie äri ja maine", kirja selgitab, lisades, et "kui käesoleva läbivaatamise tulemusena, NAB on otsustanud lõpetada pangateenuste osutamiseks teile ja sulgeb oma kontosid, tõhus 2. Mai 2014 ".

National Australia Bank tagab see kuvatakse kõik järelejäänud raha olemas Bitcoin seotud kontosid. See annab ka tasuta klienditoe number aidata kliente vastavalt Coindesk.

Vahepeal teiste ettevõtete ühendused maailma kuulsaim cryptocurrency selgus nad saanud ka hoiatus NAB ja praegu otsivad uusi rahalisi partneritega.

Soovitatavad pilt Wikimedia


Ukraina riigipank näeb Bitcoini makseviisina ebaseaduslikuksNational Bank of Ukrainehas teatas, et ta proihibit kasutamise Bitcoin riigis. Vastavalt asutuse panga eesmärk on kaitsta kodanikke ja nende õigused.

Uudised saab avalikuks varsti pärast Uus-Meremaa Reserve Bank (RBNZ) teatas avalikult, et ta ei näinud Bitcoin ja muu digitaalse valuutades kui threatto praeguse pangandussüsteemi. RBNZ näitas ka seda kavatseb võtta kerge reguleeriv lähenemisviis cryptocurrency.

aga tundub, et Ukraina asutus jälgib vastupidine tee ja millega keelatakse mis kindlasti mõjutavad kohaliku Bitcoiners.

"Selleks, et kaitsta tarbijate õigusi", Bitcoin "ei saa kasutada Ukrainas maksevahendina", saidi Ukrinform.ua teatatud. Ka digitaalse valuutade tegemist lihtsate "raha asendajad" ja seega ebaseaduslik maksevalikuna.

National Bank Ukraina teatas uudiseid Facebook, selgub samas kohas, kuid ilmselt ei ole ametlik kinnitus avaldatakse panga onlain lehel.

Vastavalt panga mõned Bitcoin põhifunktsioonid - näiteks asjaolu, et see võimaldab kiiret rahvusvaheliste maksete minimaalse bürokraatiaga - teinud cryptocurrency äärmiselt atraktiivne toimepanijad ebaseadusliku activitieslike rahapesu või terrorismi rahastamist.

Selleks, et kaitsta tarbijate õigusi ja turvalisust rahaülekande süsteemi, National Bank soovitab kasutada ainult teenuste nende maksesüsteemide ja arveldussüsteemide on registreeritud, samuti osalejate nende süsteemide ja seotud teenusepakkujate makse infrastruktuure.

Ukraina tundub olevat järgmine Venemaa jälgedes, kui tegemist on Bitcoin. Viimane hiljuti rakendatud trahvide karistada ebaseadusliku kasutamise digitaalne raha riigis.

Vahepeal Ukraina valuuta - grivna - suletud ajalooline madal dollari reedel (7.), isegi pärast keskpanga korrigeeritud see toetab ja usaldab valuuta ükskõik mida. Arvukad meediaväljaannete aru, et kasvav pinge paar ukraina mässuliste kontrolli all olevatel separatistlike piirkondade näib mõjutavad valuuta väärtust.

Pilte allikas: Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

IGot Impostors käivitab Googlei kontodele juurdepääsuks andmepüügi ründe

Post ICO

Bitcoini uudised 22. november 2013

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Arendajad luua Alexandria raamatukogule põhinev plokkhaiin

Post ICO

Airbnb võib olla Bitcoini aktsepteerimisele lähemal: tegevjuht küsib Twitteris arvamusi

Post ICO

Ettevõte kaotab pärast Bitcoini medaljoni tootmist pangakontot

Post ICO

Kanadad, kes üritavad kasu saada kaubamärgi Bitcoinist, veel üks suur jaemüüja liitub klubiga ja palju muud

Post ICO

Mt. Gox ametlikult pankrotiavaldused Ameerika Ühendriikides

Post ICO

Kas Bitcoin võidab Ameerika Ühendriikide ametiasutused? Siin on mõned arvamused, mida peate lugema

Post ICO

Bitcoin kannatab DDoS-rünnaku eest ja on endiselt taastumas

Post ICO

Butterfly Labs nõustub kontrollikoja kuuaruandega

Post ICO

Prillide kaupmehe rannikuala ja ajaleht Chicago Sun-Times, et 2014. aastal Bitcoini vastu võtta